Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024
Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?
Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів:
326 (48.58%)
Його волосся, його діло
250 (37.26%)
Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%)
Підстригти, не питаючи
46 (6.86%)
Інший варіант
antonia-wade• 02 декабря 2024
Ответ дляLizavel
А почему в школу не ходит и не учится? Чем занимается ваш сын?
Ушел в протест, что ему это не нужно...у них не ругают за пропуски, я бы и рада чтобы его директор вздрючил, но он там не один такой к сожалению... Занимается гитарой и готовится к сдаче IELTS. Помогает мне по работе.
Гуру троллинга• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Оце ж і боюся. Що потім я буду ворог на все життя.
Правильно боитесь, не лезьте Вы со стрижкой.
Предложите челку (чубчик) заколоть или уложить как-то (назад?). Но чем больше будете уговаривать, тем больше сопротивляться.
Это возраст такой противный, надо пережить.
Танго утрьох• 02 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
Я бы его повела к психологу и себя заодно.
Видно же что это какой-то протест, а как помочь и исправить вы не видите
100%
а потім до чоловічого барбершопу, де зможе довіритись професіоналам та підібрати оптимальний варіант
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Боже, яке волосся - таке зрізати - це треба мати наглухо відбите все естетичне у собі.
Патли у мужчин это не про эстетику
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Проблема тут только одна - больные на голову родители
Надо хоть как-то поход к психологу оправдать?
Но это для мужа больше
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Сказки о враче автор может рассказывать кому угодно, но не нам.
Он не хочет стричься, но к врачу бегом побежал? Молчу уже о том, что волосы никак не садят зрение. Это автор просто придумала, чтоб был ещё один ’аргумент’ стричь волосы, потому что прическа ей не нравится
Ух. Окулисты в теме.
Наконец-то
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ага. У моїх знайомих після таких заяв 14-річний син вночі забрав речі і зник в невідомому напрямку. Знайшовся через місяць, але заявив, що краще в дитячий будинок піде. В решті додому повернувся, але стосунки налагодити до сьогодні не виходить.
Знаете почему убежал?
Потому что знал что потом в интернат не отдадут.
Показательная акция для воспитания родаков прошла успешно
сказочное_Бали• 02 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Декому поняття естетика невідоме.
І я зараз не про автора допису
Слава Українi• 02 декабря 2024
Насильно ні, пояснила б, якщо він дорослий, то відповідає за своє тіло та здоров´я, якщо очі полетять, буде сам їх лікувати
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Ух. Окулисты в теме.
Наконец-то
То ли дело вы специалист во всех сферах!
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Знаете почему убежал?
Мне вас очень жаль
Вы травмирована и совсем не понимаете, какие нормальные отношения должны быть в семье
Твердая валюта• 02 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Я долго своего уговаривала
А нащо умовляли? Гарно ж. Мені було б шкода стригти сина.
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
А, таки не врач?
Понятна
Приму в дар• 02 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Не налысо ж. Эта длина при его густоте и нежелании нормально за ними ухаживать уже перебор была
Перша леді колгоспу• 02 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Я долго своего уговаривала
Это мальчик?
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
А, таки не врач?
Понятна
Тетя, уймитесь ужо. Не была автор у врача
Грабля• 02 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
Мне вас очень жаль
А без перехода на личности никак?
Мюллерная• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Так говоримо кожного дня, він навіть чути не хоче про волосся.
14 років, теж саме, не підстригався вже кілька місяців, висить волосся з прямим пробором, воно в нього не в´ється і швидко брудниться, але про підстрижку і слухати не хоче, миє голову через день. Як вмовити не знаю, дуже не давим але йому не йде така зачіска
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
А без перехода на личности никак?
Да какой личности, не льстите себе.
У вас ненависть к детям в каждом сообщении. Триггерит вас не по деццки
Сплюшка• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Так вы и так враги, раз собираетесь с мужем скручивать и машинкой уродовать.
Мой тоже такое проходил, ходил патлатый, я даже фоткала со стороны и показывала, что оно некрасиво. В итоге сказал хочу в блонд покраситься - дала деньги на норм. парикмахера, покрасился пару раз, потом задолбался корни красить и на этом придури с волосами закончились.
Я своему тогда говорила, что красиво - это когда любая длина, но облагорожена и придана форма парикмахером, а не когда длина отросла как попало и торчит, как стреха. Фотки показывала стрижек разных, которые актуальны. Насчёт школы тоже говорила, что мол не надо портить отношения, надо искать компромисс. Вплоть до сделать хвостик на учебе, а потом распустить.
Договаривайтесь, ищите подход. Сходите к психологу сами для начала, поговорите, как подступиться, не силой, а с умом и добром.
Неробименінерви• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Интернат круглые сутки открыт
Попробуйте сдать. Поделитесь опытом.
Коханозадовільна• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
Вам бы книжку по психологии подростков прочесть, или сериал 13 причин почему. посмотреть
Пополняю_Карму• 02 декабря 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Интересно, а кто лысый и в очках, от чего зрение потерял?
ну то ж ясно. мама довго вагалась машинку для стрижки діставати
Баба_Воля• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Знаете почему убежал?
Я б на його місці теж втікла. І судячи з того, що після тої втечі хлопець самовільно повернув батькам всі гаджети і модні шмотки, відмовляється від кишенькових грошей, викручується якось сам - тут не в хлопці справа, а в батьках.
Самохвалова• 02 декабря 2024
а как вы себе это представляете - подстричь силой 13-летнего пацана? Уже это время прошло, теперь только договариваться. вам тут уже все написали как
Оля_с_киркою• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Складається враження, що батьки не спілкуються з дитиною. В 13 років потрібно донести хто його кормить, вдіває і дає гроші. Хто його опікує. І хто диктує умови. Його право вивчитись і в 18 років йти куди захоче на вільні хліба. Свою крутезність він буде показувати після 18, на заработані гроші своїм умом.
Або незрозуміло, на які кошти він так себе розв´язано веде. Ви самі це спонукаєте і взрощуєте в ньому, своїми руками.
А що таке?• 02 декабря 2024
Мій теж не хоче стригтись.каже в голову буде зимно. але прошу хоча б щоб все чиста була .йому гарно.14 р