Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024

Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?

Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів: 671
326 (48.58%) Його волосся, його діло
250 (37.26%) Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%) Підстригти, не питаючи
46 (6.86%) Інший варіант
Дую на вітер• 02 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
У вас что, подростков не было? Там с 12-17 сплошной протест, я бы с тремя детьми разорилась на психологах.
Ещё не было
Твоя космішна• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
Урезайте карманные день, сводите к минимуму удовлетворение его хотелок. Только необходимое.
Якось так і живу• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Послушные дети - это удобные дети, но потом здравствуй ’ничего не хочу или не знаю чего хочу’. Радуйтесь, что проявляет характер, отпустите ситуацию, примите его вид, наоборот, предложите помощь в уходе и вообще, будьте на стороне сына. Часто в отношениях между людьми не хватает легкости.
Мой старший ходил в футболках огромного размера, пробивал ухо и язык - я решила просто переждать и все прошло, сейчас стиль консервативный, но со вкусом. А отношения сохранились хорошие - это важнее
Lizavel• 02 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
За что урезать карманные деньги?
antonia-wade• 02 декабря 2024
Ой, авторе в мене теж таке заросше чучело ходить, ще пофарбував волосся,то в білий, то в червоний. Я теж прошу підстригтися, але безрезультатно, силою не пострижу, 180 ростом і вже 15 з половиною років. Терплю і сподіваюся, що переросте. В школі нічого не кажуть, але він половину часу не ходить туди, і не вчиться також. Анархіст такий собі. Співчуваю Вам...
Lizavel• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Все просто
Даёте неделю времени чтоб сам подстриг
Игнор?
Обрезаем ночью
А потом ребенок проснется ,ему будет горько и обидно. И с вами контакт потерян. Тупой совет
Пищалка• 02 декабря 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вести к психологу , искать общий язык, использовать рычаги давления. Ведь несмотря на то , что он считает себя взрослым, живёт он в вашей квартире , на ваши деньги и наверное всё ему оплачиваете вы.
а вести к психологу тоже скрутив, если он не хочет?
Якось так і живу• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Бачу що вилазе.. тому і хочу це присікати.
А потом: где мужественность, принятие решений, инициатива? Так родители на корню сбрили...
Lizavel• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Пусть слепнет
Зрение падает из-за волос,да да,конечно
ivareka• 02 декабря 2024
пока кто-то посторонний не скажет, что ему некрасиво так и будет ходить.
Дякую_аж_підскакую• 02 декабря 2024
Мой тоже в 13 как раз не хотел стричься, волосы по плечи были, челка тоже была, ну зрение ухудшилось еще до прически)
Сам потом захотел постричься)
Вот сейчас опять пока не стрежется, но вроде планирует таки..как нибудь)
Пережить автор, больше никак .
Мавка• 02 декабря 2024
Ответ дляantonia-wade
Вот неудивительно, что в таких семьях дети так себя проявляют. Это ж надо додуматься собственного ребёнка чучелом обозвать
Lizavel• 02 декабря 2024
Ответ дляantonia-wade
А почему в школу не ходит и не учится? Чем занимается ваш сын?
Ростки жимолости• 02 декабря 2024
У нас сын отказывается стричься. Купила ему такой обруч, показала фото на мужчинах. Сначала кривился, а потом оценил, носит с удовольствием, реально же удобно. Можете сначала ему сказать носить хотя бы дома. Наш уже везде с ним ходит, начинали дома.
МамОмужа• 02 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Я долго своего уговаривала
Боже, яке волосся - таке зрізати - це треба мати наглухо відбите все естетичне у собі.
Баба_Воля• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Отличное у меня детство, и порядок знали, а не вырастали полудурками
А с чого ви впевнені, що нормальними виросли?
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Ночью обрезаем и проблема решена
Проблема тут только одна - больные на голову родители
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
А что он не так говорит? Мой сын решал за свой внешний вид ( прическа, одежда, канцтовары) лет с 4-5.
А тут лбу здоровому маменька указывает. Естессно, что он против. И да, его комната это его территория
Баба_Воля• 02 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
тю) Скажите не вопрос: Когда будешь зарабатывать, выучишься и будешь сдержать себя- не вопрос, а сейчас ты живешь за мои деньги, по моим правилам.

Но насильно бы не стригла. Эта фраза чисто чтобы стоп включить.
Ага. У моїх знайомих після таких заяв 14-річний син вночі забрав речі і зник в невідомому напрямку. Знайшовся через місяць, але заявив, що краще в дитячий будинок піде. В решті додому повернувся, але стосунки налагодити до сьогодні не виходить.
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Если врач сказал а ребёнок плюет- то его зона решений окончена

Не, ну можно конечно поиграться
Если глаза не жалко
И лет через 5 хочется сопельки слушать
Сказки о враче автор может рассказывать кому угодно, но не нам.
Он не хочет стричься, но к врачу бегом побежал? Молчу уже о том, что волосы никак не садят зрение. Это автор просто придумала, чтоб был ещё один ’аргумент’ стричь волосы, потому что прическа ей не нравится
БезВзяток• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
А теперь, автор, включите мозги хоть на минуту!
Настольная стрижка волос это ВСЕГДА акт психологического насилия. Подумайте своей одной извилиной, почему мрази с пидораши всегда бреют налысо наших военных? И это вопрос не столько гигиены, а именно акт насилия.
А теперь представьте себе, вы проснулись утром, а ночью ваш муж остриг вам 20 см волос, потому что так ему больше нравится. Напрягите извилину и на секунду ощутите свою реакцию на такой его проступок. Так вот вся эта ненависть будет направлена на вас, если мозгов не хватит насильно не стричь ребенка
Цветочница• 02 декабря 2024
Я свого просто вмовляю, мій теж з чубом.
Поки не вмовила, але дома почав заколювати.
І миє його через день, чисте в нього. Хоч в цьому плюс, що миється. Бо в цьому віці деякі митись не хочуть.
Але загалом вигляд в нього типу теж неохайний. Бо ж + до зачіски, то широченні штани, кофти і т.д
Але я до цього ставлюсь більш спокійно. Мода/самовираження....
Від того, що ви його підстрижете його оцінки не зміняться
Та никада в жизни• 02 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
Говнюк. Но занос задницы и вестись на манипуляции тоже не выход. Ничего хорошего не будет от вседозволенности. В свое время говорила эту фразу вполне осознанно. Не жалею.
Баба_Воля• 02 декабря 2024
В цій темі ’прекрасно’ все. І мати, яка чхати хотіла на дитину, аби тільки та дитина була зручною. І батько-садист, який мріє здійснити акт насилля над дитиною. І вчителі, які фактично здійснюють булінг по відношенню до дитини, оскільки не мають ніякого права вказувати, з якою зачіскою він має ходити. І окуліст (уявимо, що він був ), який купив диплом, а що з ним далі робити, не знаю.
Що я можу сказати, терпіння і сил дитині, щоб вижити в такій ситуації і не поїхати дахом.
Приму в дар• 02 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Це ви якось намагаєтесь себе лайном облити, а брискає на оточуючих?
Грушки-яблочки• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Ну и дураки. В таком возрасте и в окно выйти может. Не ломайте подростка, ищите подходы
Баба_Воля• 02 декабря 2024
Ответ дляТа никада в жизни
А хто каже про вседозволеність? Просто виховання не дорівнює насилля, моральне і фізичне.
Бавовнятко• 02 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Це, як бороду жінці завести і розказувати, Боже, яка вона шалено-файна
Баба_Воля• 02 декабря 2024
У мене донька 14 років. Характер складний і впертий. І я навіть не уявляю, щоб я її силоміць примусила стригтися чи якось одягатися. Я обрала позицію дружити з нею. Вона знає, що я завжди її підтримую, що не кинуся одразу сварити, а допоможу розрулити ситуацію. І певні правила поведінки у нас є, але це не тому, що я її утримую. А тому, що ми з нею - дві рівноправні особистості. І наскільки вона хоче певного комфорту і власного простору, настільки і я цього хочу. А для цього потрібно обом трохи постаратися.
А щодо зовнішності - що моя тільки з тими волосами не робила, в який колір не фарбувала. Зараз он взагалі чорно-червона, ще й півголови вибрила. І чолка теж півобличчя закриває. Єдине, що заборонила, це щоб вона сама щось робила. Хоче - нехай каже мені, відведу в салон, чи куплю якісну фарбу. Так само і з пірсингом - ніяких ’самоколів’, тільки спеціаліст. А ’розумним’ вчителям, які лізли зі своїми порадами, я особисто рота позатикала. Це не їх справа.
antonia-wade• 02 декабря 2024
Ответ дляМавка
В каких семьях? Я его во-первых так не называю, это между нами мамочками. Но он реально так выглядит, отросшие волосы, которые он надрачивает чтобы торчали в разные стороны.