Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024

Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?

Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів: 671
326 (48.58%) Його волосся, його діло
250 (37.26%) Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%) Підстригти, не питаючи
46 (6.86%) Інший варіант
А я кумедна• 02 декабря 2024
Ответ дляГейСюда
А кому всі повинні бути хорошими і ввічливими людьми? Бідні дорослі. Надіюсь ви будете не проти якщо вас десь у банку обслуговуватиме співробітниця в одязі стриптизерки, а також будете щаслива якщо вас оточують вонючі немиті колеги/знайомі/працівники інстанцій, з кублом на голові і запахом що збиває з ніг. Дитинство і підлітковий вік - це не період коли ходиш собі і робиш що заманеться, а потім хєрак, 18 років і від тебе різко починають щось вимагати. Це період підготовки до життя в соціумі.
смешались люди-кони. Подростковый нигилизм, максимализм и дресс код в банке ставить на одну чашу весов?))) 18 лет это тоже по сути подросток
Ворона• 02 декабря 2024
А как вы себе представляете насильно подстричь? Связать его или усыпить?
Бойцовская• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Капєц, бідний син, вас там двоє таких пальнутих.
А розмовляти, пояснювати і шукати компроміс ніяк?
Син і справді бідний. Але, повірте, вмовляння і розмови до одного місця. Або вам повезло з вашою дитиною, або ви не знаєте, про що говорите.
Моя порада: залишити в спокої і дитину і волосся. Чим більше авторка ’наїзжатиме’, тим більший протест буде.
Бойцовская• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Гамноцид совершают. В моем детстве воспитывали ремнем, и не одного суицида, а сейчас повылазят на голову
Ви з якого століття пишите? Минулого чи позаминулого?
Бойцовская• 02 декабря 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я своему говорю, когда отращивает - ок, твои волосы, твое дело, НО: мыть регулярно, расчёсывать, а не как бомж немытый, иначе буду тащить и стричь. Как то и сам сказал, что уже мешает. К парикмахеру пошли - объяснили что надо не коротко, типа отращиваем какую то прическу, но придать форму и аккуратный вид, сын сам соглашается на такое. Спокойно это попытайтесь объяснять/предлагать. Может согласиться не ч первого раза, но вы подайте ему это спокойно, что вы не против его самовыражения, но волосы требуют ухода и тд

Про остальное в поведении - к специалисту обратитесь, у школы в ответ спросите, может ли помочь школьный психолог
Ми своєму запропонували барбершоп. Ходить тепер з задоволенням. І це при тому, що чоловік стрижеться у самого дешевого парикмахера, я теж (довге волосся і весь догляд вдома).
Бойцовская• 02 декабря 2024
Ответ дляМавка
Тогда вы самая модная здесь.
Супер!
Малая еще та• 02 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Про розмовляти і шукати компроміс - це взагалі про спілкування в цьому віці. Щодо зачіски я в першому свому коментарі вже сказала залишити сина в спокої. Але навіть і в цьому можна, наприклад, запропонувати майстра, якому зможе пояснити, як і що хоче, щоб надати зачісці вигляду/форми. Але звісно син прислухається лише тоді, коли є адекватне ставлення без критики і пресингу.
Моєму 19, і теж багато чого було, але я одразу розуміла, що давити неможна
Бойцовская• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Ну у авторки вже так не буде, тому що через пресінг вже ніякі аргументи не приймуться до уваги.
В мене простіший рецепт: немає пресінгу, нав´язування - немає проблем. Єдина умова - школа.
Моська-слон• 02 декабря 2024
Мой хотел лет в 9 или 8 совсем налысо, отговорила.
Зліпок ступні• 02 декабря 2024
Моєму 14, ходить також патлатий. Йому то не личить об´єктивно, але ні, категорично відмовляється стригти. Чекаю поки пройде це в нього.
Іще. Ми в Нідерландах. На зустрічі з медсестрою шкільною я спробувала поговорити ща волосся, щоб вона сказала, що доя очей не ок, але вона така, ви що, він так самореалізується і бла-бла. Вчителі звісно теж нічого не говорять. Тож чекаю))
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Давно пора было это сделать
По вас одразу видно, що вам так робили
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Вот именно ’скорее’, а возможно все- таки и по причине длинной челки.В любом случае, это не норма.
Де можна почитати норми чубчикків, бажано офіційний документ
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляГрабля
Патли у мужчин это не про эстетику
На вашу куценьку думку
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Если вы его залапаете и пострижёте, забудьте про хорошие отношения в дальнейшем. Поговорите с ним и предложите такой вариант. Скажите что это сейчас круто , пусть отращивает а потом носит так.
Думаєте, вчителька задовольниться?
ЯблокоРаздора• 02 декабря 2024
Моєму сину ось виповнилось 14. Хоч йому дуже личать короткі стрижки, навесні захотів подовжену, бо зараз це модно у підлітків. Тому дала грошей, щоб сам пішов до майстра, і пояснив, що він хоче. Потім волосся відросло, і йому самому вже було незручно з довгим. Захотів коротке. Батько відвів його в барбер-шоп і там йому зробили сучасну коротку стрижку. Але це було ЙОГО рішення, а не вчителя зі школи.
Звичайно, певні зміни з підлітковим віком відбулися, але не скажу, що кардинальні. Але це тому, що я намагаюсь з ним говорити не з позиції дорослого, а з позиції рівного (там, де це можливо), і чоловіку це пояснюю. Підлітку важливо, на щось впливати і щось контролювати у своєму житті. Хоч би й зачіску. Чим більше ви будете на нього тиснути, тим більше протесту отримаєте. Дайте йому право щось самому вирішувати. Йому це важливо, а вам не важко. Якщо не хочете зіпсувати остаточно стосунки з дитиною
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Автор, ваш вихід домовитись, що ви дозволяєте дитині носити чолку, але з умовами. Підстригтись і профілірувати чолку, Щоб скрізь неї було шось видно. Чолку тільки за межами дому, вдома на заколках чи хвостик. Як бонус, то дозволите йому пофарбувати волосся, чи локони, як у того мультгероя аніме, що йому подобається, або купите кольорові лінзи як аніме.
Тобто ваш торг повинен включати в себе пропозицію як йому покращити його стиль, що він вибрав. Ви забираете чолку, а за це він получає щось анімешне.
А взамін що? Син може запропонувати автору поголити все волосся. От за таких умов тоді можна йти на поступки з обох боків.
Так точно!• 02 декабря 2024
Ответ дляБаба_Воля
У мене донька 14 років. Характер складний і впертий. І я навіть не уявляю, щоб я її силоміць примусила стригтися чи якось одягатися. Я обрала позицію дружити з нею. Вона знає, що я завжди її підтримую, що не кинуся одразу сварити, а допоможу розрулити ситуацію. І певні правила поведінки у нас є, але це не тому, що я її утримую. А тому, що ми з нею - дві рівноправні особистості. І наскільки вона хоче певного комфорту і власного простору, настільки і я цього хочу. А для цього потрібно обом трохи постаратися.
А щодо зовнішності - що моя тільки з тими волосами не робила, в який колір не фарбувала. Зараз он взагалі чорно-червона, ще й півголови вибрила. І чолка теж півобличчя закриває. Єдине, що заборонила, це щоб вона сама щось робила. Хоче - нехай каже мені, відведу в салон, чи куплю якісну фарбу. Так само і з пірсингом - ніяких ’самоколів’, тільки спеціаліст. А ’розумним’ вчителям, які лізли зі своїми порадами, я особисто рота позатикала. Це не їх справа.
Так точно!• 02 декабря 2024
Фото в студію.
Вчительки. Ми її зараз будем під норми підганяти.
ЯблокоРаздора• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
А де ці норми прописані? Для себе цікавлюсь, я б почитала, щоб бути в курсі.
Півметрові нарощені нігті та наколоті губи у мамок - це норма, а чубчик у хлопця - це не норма?
Пускаю бісики• 02 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ну отрастите чёлку до подбородка и ходите, раз для вас нормально.
Задолбулька• 02 декабря 2024
Запропонуйте його фото завантажити на Кідстафі (або фото з Інтернету) щоб сторонні люди проголосували, це:
гарно/круто чи неохайно/бридко
Скляна миша• 02 декабря 2024
Автор , в любом случае что-то с волосами делать надо, хотя бы закалывать на время уроков, чтобы он мог нормально видеть доску, читать и писать. Ищите компромисс. Вседозволенность тоже не есть гуд. Сейчас вроде мелочь эта с волосами, завтра скажет не хочу в школу ходить и учиться, вижу себя исключительно дома за компом, мой образ жизни такой. Тоже молчать и наблюдать в таком случае?
Фокус-Покус• 02 декабря 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Бо вони нормальні, психологічно здорові люди. Для очей в цьому віці найбільш не ок мобільний телефон годинами і комп, діти ночами сидять, коли батьки сплять вже, ось що саджає зір. Дуже видно, на перших уроках сплять, прокидаються на третій. Діти це волосся поправляють коли пишуть, не хвилюйтесь
Фокус-Покус• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Це нормально для людини, якщо вона цього хоче. Багато підлітків прикривають волоссям прищі , у деяких явний демадекоз, лікується тяжко, у хлопців також, бо тестостерон пре, не думали про таке?
Спасу мир• 02 декабря 2024
Моєму 10, ще оця вся гормональна свистопляска попереду, але вже скоро, і от я сама навмисно кажу, а давай пофарбуємо тебе в бірюзовий такий гарний, а давай до андеркату відростимо такого з різким перепадом, щоб зверху аж добряче довге було, а давай ну хоч дреди накрутимо чи що. Думаю, нехай зараз наекспериментується і потім вже не буде хотітися. Так ні, дивиться на мене як на подстрєкатєльніцу. Собі крути ті дреди, каже. А куди мені, я ж вчителька. Так і живемо, нормальні з нормальними зачісками))
У випадку автора, раз вона просить поради, то порада моя проста: відчепитись, прийняти як є, і любити.
Зубачистка• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
Если вы в Киеве, я могу бесплатно постричь вашего сына в моем барбершопе. У меня хороший контакт с подростками. Мои клиенты своих детей водят только ко мне, хотя работает ещё несколько мастеров.
Зубачистка• 02 декабря 2024
У меня дочка 11 лет, её тоже уже несёт. Я поняла что нужно все делать рядрм с нею, с пофигизмом и играючи. С волосами тоже самое, зрение портит, волосы вперёд паровоза из под шапки) я не пристаю, говорю захочешь, приходи сделаем шторки, показала ей фотки. И только таким образом она мне доверяет.
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляНапланетянка
Ну да, сейчас же модно придурошность
Ви наймодніша в цій темі.
Мама Никитки-2• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Чому це? Я все читаю і розумію. І я ставлю себе на місце сина і намагаюся зрозуміти його.
Вам не треба його розуміти. Нормальні батьки приймають дітей такими як є. Він же не робить нічого шкідливого чи кримінального.
Маю натхнення• 02 декабря 2024
Ви про мого сина написали? Очей не видно, стригтися не хоче,капець. Я не наполягаю, і вчительці пояснила,що захоче- підстрижеться.