Мой завтрак• 02 декабря 2024

Кто в Польше. Обязательно менять права с украинских на польские?

diablo12• 02 декабря 2024
Похоже со статусом укр нет
автор Мой завтрак • 02 декабря 2024
Не статус укр.
Мэри Попкинс• 02 декабря 2024
Якщо їздите, то звісно.
Любви вам!• 02 декабря 2024
Нет, не обязательно. Мы с мужем уже 10 лет на украинских ездим
Сижуревувшоке• 02 декабря 2024
Автор,по закону через півроку проживання в країні,якщо зупин,ть і будуть українські, може бути штраф
Разгуляшка• 02 декабря 2024
Більше як пів року, обов´язково. Але якщо навіть не поміняєте і вас зупинять, то ніяк не доведуть що ви у Польщі більше ніж пів року.
Язикувата Хвеська• 02 декабря 2024
Если права с датой срока действия , то не обязательно.
Невгамовна• 02 декабря 2024
Меня останавливал полицейский, который сверял дату въезда в Польшу, смотрел в паспорте.Права нужно обменять,если вы проживаете более ,чем 180 дней.Если у вас будет ДТП , вам страховка ничего не покроет, ещё и штраф будет, считается, что вы ,как без прав ехали.
Не служанка• 02 декабря 2024
автор, вы о себе беспокоитесь? их быстро меняют. про мужчин не знаю.
Любви вам!• 02 декабря 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Не может. Надо менять, но штрафов за это не предусмотрено
Сижуревувшоке• 02 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ага,а попросити закордонний паспорт вони по вашому не можуть? По закону,носити закордонний паспорт або карту,іноземцю обов´язково
Сижуревувшоке• 02 декабря 2024
Тут пишуть,що ніяк не визнають,то це не відповідає дійсності.Вони відразу просять показати закордонний паспорт,або карту,і навіть неважливо які права польські чи українські.В мене чоловіка,так зупинили,то ще один з поліцаїв хотів штраф впаяти,що немає з собою закордонного паспорта,а інший сказав,що можна карту показати,і це в нього права польські ,не поміняні з українських
Разгуляшка• 02 декабря 2024
Ответ дляСижуревувшоке
То показати паспорт. Там і так жодної печатки нема
Сижуревувшоке• 02 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
Чому там немає печатки? В автора не статус ukr,буде печатка про вьїзд в Польщу
Разгуляшка• 02 декабря 2024
Ответ дляСижуревувшоке
У мене теж не статус ukr. Паспорт з 2009 року. Немає жодної печатки про перетин кордону з Польщею.
Сижуревувшоке• 02 декабря 2024
Ответ дляРазгуляшка
Ви по не дійсному паспорті,пересікаєте кордон?Печатки не ставлять при наявності карти,у всіх інших випадках ставлять,ми про кордон з Україною говоримо
Разгуляшка• 02 декабря 2024
Но то вияснили. У мене карта. Тому певно і не маю