Душка-свекрушка)))• 03 декабря 2024
Ви знаєте про цей нюанс стосовно 1000грн?
А ви знаєте такий нюанс про 1000грн, що зараз наша влада вирішила роздати українцям, що той банк, де ви її отримаєте, буде мати право поширити будь яку інфу стосовно ваших фінансових операцій по запитам від організацій. Ніякої фінансової таємниці у вас не буде!!! і не тільки рік-два, а протягом всього вашого життя...
Результат:
вже голосів:
391 (78.67%)
Так, знав/знала
106 (21.33%)
ШОООО?!
Кава з перцем• 03 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
А вова ар´єв зараз на чому- героїн, кокаїн, щось новеньке?)
Вам, зеленим, видніше, бо це ваша улюблена тема
Ответ дляТанго утрьох
А от це:
нє, ну молодці звичайно. А потім поставить алгоритм, котрий зрівнюватиме офіц. дохід і рух грошей на картах. І за все невідповідне- штрафи.(17,49 і т.д..,у нас меньших сум вже немає.).
А що,бюджет потрібно поповнювати.
Знімаю шляпу. Креативно.
І навчить населення,як потрібно жити ’в білу’.
А що,бюджет потрібно поповнювати.
Знімаю шляпу. Креативно.
Как мне нравятся эти аргументы «банковской тайны у нас уже давно нет». Люди не знают как оправдать современное рабство. Такое чувство, что если завтра им скажут одеть ошейник в замен на теплую еду 2 раза в день, то они радостно побегут, лишь бы только получить еду на шару. Почему-то никто не думает о том, что отдавая свободу раз, обратно ты ее уже никогда не получишь.
Ответ дляФиктивная
Ні, мова йде про ВСІ ваші рахунки, У постанові Кабінету міністрів 952 від 20.08.2024 про Національний Кешбек чітко вказана ця умова - надати номери ВСІХ поточних рахунків для ’аналізування’ і надати дозвіл на передачу інформації про платіжні операції з ваших карток
Ну що за маячя. Ви договір підписуєте з конкретним банком, маються на увазі всі рахунки, відкриті в цьому банку. Як один конкретний банк може підписатись за рахунки в інших банках
Ответ дляIshoy
А она у нас есть? ))) ну глупо думать, что вот вы сейчас свободные, а после подписания какого то договора - уже не будете.
МЫ, живя в обществе, уже давно утратили свою свободу
Усатая фея• 03 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
А от це:
Такие понятие как Банк и Клиент есть в любом договоре.
Я работаю в фарм и постоянно с таким сталкиваюсь.
Кава з перцем• 03 декабря 2024
Ответ для Юлія-cc64
Ви читали постанову про нац кешбек? Там йде мова про ваші ВСІ ПОТОЧНІ рахунки, читате уважно. Без приєднання до умов нац кешбеку цю 1000 не отримати, але то ваша справа та ваше право
Ответ для Юлія-cc64
Глупо думать, что сейчас свободы у Вас нет. Да, Ваши счета могут попасть под проверку, но это не так уж и часто случается плюс еще есть наличка. Как только правительство и те все корпорации, которые его спонсируют, получат доступ ко всем финансовым аспектам жизни людей, не успеете посчитать до 3-х как наличку у вас отберут. И все, тогда останется надеяться только на милость «господ»
ShopReplika• 03 декабря 2024
на укрпошті можна отримати / Але тільки на укрпошті можна витрати. Наприклад за комуналку
Ответ дляЛетюча помилка
так и вижу, как всем интересно и важно узнать, что за сметану по акции я купила в атб.
с другой стороны - у нас и так большие проблемы с соблюдением законов в стране, если захотят смотреть движения по картам - то сделают это и без вашего разрешения.
Ну фінмоніторинг банку і так має доступ до всіх рухів по наших картах, для цього й третіх осіб не потрібно, а оскільки вони виконують функцію контролюючого органу, їхні дії відповідні.
Ответ дляIncol
Да, но финмониторинг не фиксирует все Ваши покупки и не передает эти данные третьим лицам. Если на счету происходит подозрительная деятельность, то данные отправляются для проверки. По такой же аналогии можно сказать, раз полиция следит за порядком и садит убийц в тюрьму, то нам всем надо сесть в тюрьму. Ведь они следят за нами, значит могут посадить в тюрьму в любой момент. Вы упускаете важный момент- преступление.
VivaForever• 03 декабря 2024
НЕПРАВДА
Банківська таємниця буде таємною навіть якщо ви отримаєте тисячу від Зеленського
У більшості банків, відкривши картку Національного кешбеку ви не даєте автоматично згоду на передачу інформації по усіх рахунках, а лише по рахунку національного кешбеку.
Приклад - це 🏦Sense банк та 🏦 Пумб банк.
Так, щоб збирати Нацкешбек доступ ви маєте дати. Це очевидно необхідно для системи протидії шахраям.
🤴Але якщо ви не хочете збирати Нацкешбек, а лише подаєтесь на тисячу Зеленського, то ніяких даних про ваші рахунки ви нікому не передаєте.
Ответ дляМать драконов
Чи відомо вам, що по цій картці (маю на увазі відкриту через Приватбанк) є овердрафт, який не передбачає поповнення рахунку (крім Кешбеку та операцій із повернення суми оплати послуг/товарів/робіт)?
Є у вас ідеї, як той овердрафт може виникнути і як його тоді закрити при неможливості поповнення картки?
Це неправда
_Твоя_подруга• 03 декабря 2024
Ответ дляVivaForever
НЕПРАВДА
А каким образом можно открыть карту ’национальный кешбек’ и не дать доступ? Это как бы базовые настройки этой карты).