Душка-свекрушка)))• 03 декабря 2024
Ви знаєте про цей нюанс стосовно 1000грн?
А ви знаєте такий нюанс про 1000грн, що зараз наша влада вирішила роздати українцям, що той банк, де ви її отримаєте, буде мати право поширити будь яку інфу стосовно ваших фінансових операцій по запитам від організацій. Ніякої фінансової таємниці у вас не буде!!! і не тільки рік-два, а протягом всього вашого життя...
Результат:
вже голосів:
391 (78.67%)
Так, знав/знала
106 (21.33%)
ШОООО?!
Графиня Шезвездицкая• 03 декабря 2024
А Вы реально думаете, что про Ваши доходы на БК никто не знает?))))
VivaForever• 03 декабря 2024
Ответ для_Твоя_подруга
А каким образом можно открыть карту ’национальный кешбек’ и не дать доступ? Это как бы базовые настройки этой карты).
Не дать доступ на что уточняйте
_Твоя_подруга• 03 декабря 2024
Ответ дляVivaForever
Не дать доступ на что уточняйте
Какой второй этап?
При открытии карты подписывается договор. Согласно договору данные передаются 3м лицам. Подписание договора - это как бы первый этап
И главное любимая сказка-все мужики вместе с 1000 получат повестки!
Хахахаха!
У каждого мужика гражданина Украины есть паспорт и есть ИНН. Налоговая и все госорганы видят малейшие движения мужика по всем операциям, хоть банковским, хоть анализ кала в поликлинике!
Хахахаха!
Любовь Вадимовна• 03 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Оформила на ощад, отримую туди дитячі. Що мені загрожує?
ще дізнаються яку марку підгузків купуєте)))
Coffee is Love• 03 декабря 2024
Ви хочете сказати, що до сьогодні банки не надавали інфо по запиту?
SpiritStar• 03 декабря 2024
Ответ дляСирень74
Лише у мене враження, що теми про вакцини, рептилоїдів і тисячу створюють ті самі люди?
Можете навіть самі переконатись - 520сторінок
SpiritStar• 03 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Це неправда
Впевнені? Це що:
12. Сторони узгодили, що в разі виникнення на рахунку несанкціонованого овердрафту, що є перевищенням суми операції, здійсненої за рахунком, над залишком власних коштів Клієнта на рахунку, і не є прогнозованим за розміром та часом виникнення, терміном повернення суми несанкціонованого овердрафту є останнє число місяця, наступного за місяцем, в якому виник несанкціонований овердрафт. Водночас за користування несанкціонованим овердрафтом Клієнт зобов´язаний сплатити Банку проценти в розмірі 3,6% на місяць від розміру несанкціонованого овердрафту.
Ще цікавий цей пункт:
24. Врегулювання простроченої заборгованості
Ще цікавий цей пункт:
Sofia Tatra• 03 декабря 2024
Я не хочу ее оформлять вообще . Пофиг мне . Она мне ничем не поможет.
Ответ дляSpiritStar
Впевнені? Це що:
Ще цікавий цей пункт:
Це правда. Несанкціонований овердрафт можливий при інтернет-розрахунках. І згідно договору є місяць на його погашення, що не так?
Nil admirari• 03 декабря 2024
Ответ дляIshoy
Во что именно?
В то, что к банковской информации граждан откроют доступ любому желающему вследствие получения этой тысячи. Сейчас эта информация доступна и так соответствующим органам в случае необходимости. И любая абсолютна информация - где живет, работает, с кем живет и так далее. Любые реестры, все что угодно доступно правоохранительным органам, органам внутренних дел.
Особенно если речь идет о рядовых гражданах, им вообще нечего бояться, получая ту тысячу. Какой риск для пенсионера? Никакого. Это мое мнение.
Ответ дляУравнобешенная
Вам це й не загрожує, сміливо оформлюйте. Але якщо на дитину оформлюєте також, то тут вже є питання, чи стає вона автоматично такою, що підписала договір. Бо не відомо, чи вона від зарплати до зарплати буде жити чи захоче відкрити бізнес, наприклад.
А що незаконного в відкритті бізнесу?
darinka-ali• 03 декабря 2024
Ответ дляЛетюча помилка
так и вижу, как всем интересно и важно узнать, что за сметану по акции я купила в атб.
с другой стороны - у нас и так большие проблемы с соблюдением законов в стране, если захотят смотреть движения по картам - то сделают это и без вашего разрешения.
Якби я побачила, що ви по нормальних акціях таритесь, мені було би важливо отримувати інформацію, де і що ви придбали. У кожного є сім´я і всі хочуть купити трошки дешевше. Так що норм. :)
darinka-ali• 03 декабря 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Всі будуть знати, що у вас є дитина маленька. Ой, це і так всім відомо... :)