Душка-свекрушка)))• 03 декабря 2024
Ви знаєте про цей нюанс стосовно 1000грн?
А ви знаєте такий нюанс про 1000грн, що зараз наша влада вирішила роздати українцям, що той банк, де ви її отримаєте, буде мати право поширити будь яку інфу стосовно ваших фінансових операцій по запитам від організацій. Ніякої фінансової таємниці у вас не буде!!! і не тільки рік-два, а протягом всього вашого життя...
Результат:
вже голосів:
391 (78.67%)
Так, знав/знала
106 (21.33%)
ШОООО?!
Уравнобешенная• 03 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
ось він пере очима, звичайний як на інші картки
Мені довго шукати, бо я не робила скріни з моно. З привату зробила, а моно тільки почитала. Як знайду, скину Вам.
Фиктивная• 03 декабря 2024
Депутат Арьєв попередив про цю пастку ЗЕ -
Вовина тисяча’: брати чи не брати, мене питають?
Передусім, кожному варто знати: якщо берете тисячу, ви обов´язково даєте дозвіл на розкриття банківської таємниці і державні органи зможуть відстежувати усі ваші витрати на всіх рахунках зараз чи в майбутньому. Тобто, повний контроль!
Ось правила:
Для отримання тисячі від вас вимагають відкрити картку Національний кешбек в будь-якому банку, який бере участь в програмі Кешбек. Без відкриття карти тисячу не дадуть - фото 1
До програми Кешбек ви можете приєднатись лише якщо надасте дозвіл на передачу даних про всі покупки - фото 2
У постанові Кабінету міністрів 952 від 20.08.2024 про Науіональний Кешбек чітко вказана ця умова - надати номери поточних рахунків для ’аналізування’ і надати дозвіл на передачу інформації про платіжні операції з ваших карток - фото 3
Якщо це все вас не налякало і ви досі хочете цю тисячу (або кешбек у розмірі до 3 тисяч гривень в місяць), тоді перед підписанням заяви до банку про відкриття рахунку по програмі Національний кешбек прочитайте угоду. Я взяв текст з угоди, яку пропонує Приватбанк: з підписанням заяви ви даєте дозвіл на повний контроль над всіма своїми витратами і добровільно розкриваєте банківську таємницю державним органам - фото 4
Отже, якщо ви готові надати державі повний контроль над своїми грошима за тисячу гривень - тоді зголошуйтесь. Якщо все одно хочете взяти, щоб віддати волонтерам, то для мене відповідь проста проста - навіщо пропускати гроші на ЗСУ через громадян, якщо вони з бюджета можуть прямо піти на оборону? Тим більше, список фондів обмежений самою владою.
На мою думку, Кешбек недостатньо впорався із завданням взяти громадян під повний фінансовий контроль. Тоді у Зеленського і вигадали цю тисячу - гарантована шара, на яку багато хто клюне. А на ’технічні’ деталі ніхто увагу не зверне.
Джерело
Ось правила:
Джерело
Тоскующая• 03 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Банковской тайны нет давно ещё со времён втікача. Ну и люди не вме через банк будут получать. Есть ещё Укрпочта.
Укрпочта только для пенсионеров, получающих там пенсию. У кого есть карта в банке, то только через банк.
я Кукарача• 03 декабря 2024
Я не буду оформлять эту тысячу.
Даже если допустить,что банковской тайны и так нет и любой гос орган может просто так получить информацию,то зачем официально это впихивать в договор?
Зачем на это официально соглашаться?
Ручки-Крючки• 03 декабря 2024
Очевидно, що вони збирають якусь базу, для чого? навіть не хочу вникать. Скоро само вилізе
в щедрість не вірю. Гнать людей на вбивство і тут нате 1000 діткам цукерки купите, ага. Може долоаить дурачків, які не клюнули на оновлення даних?! Хз
Королева Сарказма• 03 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Ось правила:
Джерело
Ось правила:
Джерело
йдеть про картки та рахунки в межах того банку де оформлюється ця картка?
а якщо отримати картку , витратити кошти та закрити , тим самим я розриваю підписані раніше угоди
вірно я розумію ?
Бесконечность-не предел• 03 декабря 2024
Знаю. Потому что читала договор на открытие этой карты
Мать драконов• 03 декабря 2024
Ответ дляУси Пуси
Не обольщайтесь, у нас її вже давно немає.
От дивні ті при владі - таємниці немає, а вони ї додатково відміняють.
Сорока-ворона• 03 декабря 2024
Думаю доступ к банковским счетам - не самое страшное...
’Вовина тысяча’ - это попытка выявить уклонистов, заявила замглавы налогового комитета Ольга Василевская-Смаглюк (Слуга народа).
«У нас миллион мужчин где-то скрывается. Они не уехали за границу, они не люди с инвалидностью, они не забронированы. То есть это люди, которые условно, теоретически скрываются от исполнения своей конституционной обязанности по защите родины. Если, например, в семье есть два мужчины, которые подлежат мобилизации, и две женщины, то на них это четыре тысячи гривен. И конечно стимулировать каким-то образом получить эти средства, можно только если сумма будет больше тысячи гривен, это будет три-четыре тысячи гривен на семью… Кто-то зарегистрируется из мужчин. Потому что четыре тысячи – лучше, чем две», – рассуждает нардеп.
Вторая цель этой программы стоимостью 30 млрд гривен, по мнению Василевской-Смаглюк, пересчитать население Украины, оставшееся на подконтрольной территории.
Гуру троллинга• 03 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
:) прям рахунки передадуть? :) це вже перебір.
Информация.
Хотя может и счета)))
Кто его знает,к чему нас готовят
Хотя может и счета)))
Кто его знает,к чему нас готовят
Мать драконов• 03 декабря 2024
Ответ дляБезВзяток
прочитала договор по карте кешбека, ничего ТАКОГО в нём нет
Чи відомо вам, що по цій картці (маю на увазі відкриту через Приватбанк) є овердрафт, який не передбачає поповнення рахунку (крім Кешбеку та операцій із повернення суми оплати послуг/товарів/робіт)?
Є у вас ідеї, як той овердрафт може виникнути і як його тоді закрити при неможливості поповнення картки?
Ответ дляРучки-Крючки
Конечно собирают . Потом посидят и подумают : достаточно ли свалило, умерло, погибло или продолжать войнушку чтобы еще подчистить
Фиктивная• 03 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
вірно я розумію ?
Ні, мова йде про ВСІ ваші рахунки, У постанові Кабінету міністрів 952 від 20.08.2024 про Національний Кешбек чітко вказана ця умова - надати номери ВСІХ поточних рахунків для ’аналізування’ і надати дозвіл на передачу інформації про платіжні операції з ваших карток
Яжемать Мне можно• 03 декабря 2024
Да, знала с 1 дня. Там же есть договор, где мелкий шрифтом написано про 20 лет не тайны.
Мать драконов• 03 декабря 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
да, базу привата уже 150 раз продавали всяким конторкам, и чего бояться человеку который живет только за зарплату?
Та 1000 - чистої води СВDC (електронні гроші), після впровадження яких начисто закінчуються залишки свободи.
ПлюшкамиБалуюсь• 03 декабря 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
А это что?
Там в частині «клієнт має право відкликати дозвіл» я так розумію йдеться про те, що коли ти закриєш ту картку кешбек, ніхто твої дані передавати не буде
Ненька наша• 03 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Знаю, але зараз почнуть писати, що то норма, нічого страшного, і так не було і тд
Тому і називають отримувачів цієї тисячі переписом овець в зеленому стаді.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Механизм отзыва прописан?
Танго утрьох• 03 декабря 2024
Ответ дляОлечка79
Переписи населения не было очень давно, партнеры хотят знать сколько тут еще осталось людишек, вот хотя бы таким способом подсчитают приблизительно . А на фоне обнищания населения эту подачку возьмут очень многие .
Пс. Тысячу эту брать не буду .
По-вашому, по індкоду неможливо порахувати, скільки лишилося людей?
ПлюшкамиБалуюсь• 03 декабря 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Механизм отзыва прописан?
У вашому ж скріні «шляхом подання заяви на закриття картки»
Ручки-Крючки• 03 декабря 2024
Ответ дляТанго утрьох
Купа людей виїхало нелегально.
Ответ дляФиктивная
Ось правила:
Джерело
Ось правила:
Джерело
А вова ар´єв зараз на чому- героїн, кокаїн, щось новеньке?)
Боже, які перелякані. Починають Америку через форточку відкривати.... По судовому чи нотаріальному запиту і так вся інфа у доступі, плюс злиті бази даних і т.д. Якщо задатися ціллю, то будь кого почитати можна, вже давно певні специ на цьому заробляють. Просто кому ті ваші нещасті тисячі треба.... Шапочки з фольги тоді натягуйте, як так всього боїтеся.