Блакитне небо• 03 декабря 2024
Я та самая истеричка с миомой
Вот что бы вы делали на моем месте? Вам нет и 25 лет и находят миому 1.5 см которую до этого на узи еще пару месяцев назад не видели. И вы знаете, что миома растет медленно, а саркома быстро. Врачи же просто говорят приходите через полгода, ну раз так переживаете, то через 3 месяца, посмотрим растет ли. Вы бы не переживали разве и не искали опыт других?
Не заздріть тьоті• 03 декабря 2024
Пошла бы к нескольким еще врачам, собрала мнения и принимала решение
Ку ка ку ка ку• 03 декабря 2024
Ні. Міома діагностується даже часто. Нічого особливого. Не було узд жінки і не знали б що мають міому
Я пані прохана...• 03 декабря 2024
Ну идите удалять. Капец,реально истеричка.Мне тоже в 26 нашли её.Уже 39,как была 16 мм,так и есть.Наблюдаю раз в год
Борисфенка• 03 декабря 2024
Мінімум три місяці ми будемо читати щоденні теми про міому?
Нема іншого способу, тільки спостереження.
Ку ка ку ка ку• 03 декабря 2024
Робіть заробіток лікарям, де ж їм ще заробити. Лікарі люблять лікувати відносно здорових.
Борисфенка• 03 декабря 2024
Ответ дляВельшановна
Лімфовузли, то теж у вас?
Нє, це не та, але підхід схожий.
Удальонка• 03 декабря 2024
А зачем вы постоянно создаёте идентичные темы на Советчице. Чтобы что?
Удальонка• 03 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
Нє, це не та, але підхід схожий.
И инсультница вечная ещё тут есть
Мама фіфті цента• 03 декабря 2024
Вам никто не может запретить ходить проверятся каждый месяц. И спокойнее будет.
Підмітайло• 03 декабря 2024
Автор, міому від саркоми не відрізнить хіба що якийсь лікар-недоумок. Зробіть УЗД в декількох місцях, отримайте другу думку і заспокойтесь
Купи слона• 03 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Можливо можна взяти зішкріб чи ні?
Біопсію ?
Продаю витрішки• 03 декабря 2024
Коли на УЗД знайшли міому 7 мм то я спитала у лікарки ’ мені тепер її відстежувати чи що робити?’.
Вона сказала ’навіщо? Ці міоми у кожної другої’
З тих пір пройшло 5 років і я жодного разу не була на УЗД, лише планові огляди у гінеколога. І жодних симптомів.
А останнього разу на огляді прийшлося випрошувати направлення на УЗД, бо по таким дрібницями не хочуть давати.
Оце треба буде сходити глянути як вона поживає....
Блакитне небо
• 03 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Сходила к трем, все говорят то же самое
Блакитне небо
• 03 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
А ви лікар?
Мао_Мяо• 03 декабря 2024
Можно на платном УЗИ найти и написать что угодно за ваши деньги, поэтому не факт что у вас что-то есть
Блакитне небо
• 03 декабря 2024
Ответ дляПесиКот
21 год 1,5 см
вы странная однако
И вы не паритесь вообще?
Продаю витрішки• 03 декабря 2024
Нахера вам досвід інших, якщо він у всіх різний..
У когось у 18 років знайшли, у когось в 50...
У когось 5 мм, у когось 5 сантиметрів....
У когось одна, у когось десяток...
Вони ще й різних видів бувають...
Хтось спостерігає регулярно, хтось раз в десятиріччя огляд робить..
Маєте гроші ходіть хоч щотижня на УЗД...
У когось одна, у когось десяток...
Вони ще й різних видів бувають...
Продаю витрішки• 03 декабря 2024
Ответ дляБлакитне небо
Сходила к трем, все говорят то же самое
І чому ви не вірите трьом лікарям?
Які мають освіту і досвід.
Удальонка• 03 декабря 2024
Ответ дляПродаю витрішки
І чому ви не вірите трьом лікарям?
Які мають освіту і досвід.
Ипохондрики они такие
ПесиКот• 03 декабря 2024
Ответ дляБлакитне небо
И вы не паритесь вообще?
3 детей, обычное наблюдение , ежегодно.
А парится чего?
ГЛЮкоза• 03 декабря 2024
Вас ще лікарі не посилають десь до психіатра, тривожність у вас , навіщо ви так себе накручуєте, відпустіть ситуацію, поживіть чимось іншим, може і призабудете за цю міому.
Продаю витрішки• 03 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Ипохондрики они такие
’Ипохондрики они такие’
Гарна назва для відповідного форуму😁
Треба запропонувати модераторам окремий форум відкрити для таких осіб.
Гарна назва для відповідного форуму😁
Вы совсем не о том переживаете.
Вам нет 25 лет, а у Вас уже психика нарушена. Какое будет качество жизни? Вечная тревога, страхи. Дело же не в миоме. Не будет миомы, Вы найдете другой повод разрушать себя.
Ищите хорошего психиатра, который использует КПТ в лечении и идите к нему.
У Вас вся жизнь впереди - семья, дети.
КучМала• 03 декабря 2024
Психи нервы - повышается кортизол - понижается прогестерон - эстроген начинает хулиганить - печень не успевает это все перерабатывать и выводить - миомы, эндометриоз.
Это мой путь за последние 3 года
Ane4ka-9cee• 03 декабря 2024
То була перелякана за лімфовузли, тепер з міомою. Міоми у половини жінок, в мене вже років 8, раз на рік-два перевіряю, навіть народжувала з нею
Мудробаба• 03 декабря 2024
На вашем месте пошла бы по платным врачам, требовала бы биопсии. Может найдется кто беспринципный, ради денег согласится.
Ряженка• 03 декабря 2024
В мене коли кесарський був, лікар памʼятаю каже « у вас тут міома, я за одно видалю на гістологію здам, ще одна є зовсім маленька рухати не буду» мені 24, я навіть тоді не надала цьому значення взагалі, зараз це попалось і я згадала собі що здається саме за міому він говорив