Педиатор_я• 03 декабря 2024

Мами футболістів, потрібна ваша порада.

Дівчата, у кого діти займаються футболом і тренування проходять на вулиці, підкажіть, як ви їх вдягаєте зараз?Яка куртка, яка термо і де це можна купити?
Не кую, не мелю• 03 декабря 2024
Термо одяг і зверху форма.
Все.
Ніяких курточок ніхто не носить
Барабасиха• 03 декабря 2024
Термобелье , кофта на флисе и ветровка . Термобелье разное носит . Зимой тренировки до -5 на улице то ветровка на флисе есть
автор Педиатор_я • 03 декабря 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Термо одяг і зверху форма.
Все.
Ніяких курточок ніхто не носить
Тобто зараз при мінусі він не вдягає курточки? А яке термо?Є якийсь зимовий варіант?У нас легенька прорезинина така, без утеплень.
Пасхальний тролік• 03 декабря 2024
У нас в прошлом году было мериносовое тонкое термо Pierre Robert, просто супер, в этом году уже не было размера, парень 150 ростом, купила glissade тоже с мериносом. Оно отлично тем, что термо+форма и не нужна куртка, только если стоит надевает ветровку
Бокс-орун• 03 декабря 2024
+
Не кую, не мелю• 03 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Ну звісно, він не тонкий, як звичайна термо білизна. Вона ж не гріє.
А ця дуже добре зберігає тепло. На зміну маємо 2-3 комплекти, один комплект коштує близько 8-10 тис
Лупаю цю скелю• 03 декабря 2024
Термо одяг - раз.
По-друге я купила кашеміровий светр (бв але шикарний, натягую на термобілизну. Зверху форма joma.і шорти іноді і штани поверх. Шарф-снуд kipsta.,шапка,перчатки. В перервах,коли пьють воду натягає курточку. Ще купила безрукавку,це все одного кольору +-. Але так,взагалі скоро в зал.
Уси Пуси• 03 декабря 2024
термо на невеличкому флісіку , у нас андер амор (но його треба міряти , не всім підходить) , форма , + тонка вітровка (плащівка без утеплителя , така що в карман складається ) , гетри з махровою підошвою всередині , снуд , тонка шапка , перчатки . + термос з водою кімнатної температури , бо у звичайній бутилці вода дуже холодна за тренування стає.
автор Педиатор_я • 03 декабря 2024
Дівчата, дякую, за підказку, особливо з назвами фірм, буду дивитись.