Непозбувна Бентега• 03 декабря 2024
Поділіться ідеями: що даруєте своїм синам на Миколая?
Мамочки, поділіться своїми ідеями подарунків для синів. Що будете дарувати ? І що собі б хотіли отримати 🌸🥰
Непозбувна Бентега
• 03 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Только сладости все подарки на Новый год
А на новий рік шо даруєте ?
Я вся ваша• 03 декабря 2024
На Николая всегда сладости дарили, в декабре у него ДР и Новый год ещё. Заказал новый телефон и ноут.
Трактор Віка• 03 декабря 2024
Сину- дрон
Дочці - розвиваючі ігри і набір лікаря з стендом для нього .
Сину молодшому - сухий басейн з кульками
Файна цьоця• 03 декабря 2024
На Миколая только сладости и прикольную подушку. Но я забронировала 2 очень классных путешествия (его мечта) и на НГ получит наушники и GoPro, хочет вести блог о путешествиях😁
А у нас макарошки• 03 декабря 2024
Ответ дляФайна цьоця
А які навушники?
А у нас макарошки• 03 декабря 2024
На Миколая завжди солодощі, але я ще упаковку хамона купила. Він і солодке любить, і м´ясо з м´ясом. Хамон через рідкість більш бажаний.
Істеріомама• 03 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Автор, а Ви, як мала дитина, також очікуєте подарунок під подушкою
А вы нет? Я лично да) сыну чехол на телефон, чехол на наушники, браслет на часы, сладости и носочки
Спішу - перекидаюсь• 03 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Я жду подарок.
Добродійка• 03 декабря 2024
Ответ дляІстеріомама
Щоб отримати подарунок, мені свята не потрібно чекати
Істеріомама• 03 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
При чем тут одно к другому? Ответы злобной тетки
ГугелП@лАмался• 03 декабря 2024
В цьому році буде різочка.
Викликають в школу як на роботу, вже набридло вислуховувати від вчителів і батьків скарги.