Ядвига Юсьлегко• 03 декабря 2024
Як бути з відстрочкою чоловіку у звʼязку із ліквідацією МСЕК?
Я інвалід 2 групи по онкології. У чоловіка була оформлена відстрочка. У грудні у мене мала бути перекомісія МСЕК, але в звʼязку з їх закриттям, тепер не відомо коли то все буде. А на посвідченні вказана дата до грудня. Документи зібрала, відправили, але сказали, що будуть телефонувати уже з січня і коли і як те буде невідомо! Тобто чоловік не може продовжити відстрочку! Дзвонила на гарячу лінію МСЕК- у них немає інструкцій що робити в таких випадках. Рекомендували подзвонити на гарячу лінію Міноборони, подзвонила - там теж кажуть, толком нічого не прописано як діяти в таких випадках. Теоретично, відстрочка по закону повинна бути надана, а практично - посвідчення не продовжено тому ніхто нічого не знає! В законі туманно прописано, що інвалідність зберігається на час перехідного періоду. Але що рахувати перехідним періодом? Які дати? Як це все продовжити? В Дії світиться дата груднем . І як мені тепер бути? Я не працюю зараз із-за здоров’я, молодшій дитині 6 років. Постійно треба купувати ліки і допомагати мені в побуті. Про таких людей як я ніхто не подумав. Головне закрити МСЕК . Що робити? Куди телефонувати? Я ж не одна в такій ситуації. Можливо тут ще є люди з інвалідністю, які стикнулись з такою ситуацією? Якщо чоловіка мобілізують, поки вони будуть МСЕКи реорганізувати, а зі мною щось трапиться, боюся щоб дитина не залишилась круглою сиротою!
Непонятно• 03 декабря 2024
Треба було виїхати до грудня, поки була можливість
Чого ви чекали ?
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Чого ви чекали ?
Дивне питання. Тому що багато обставин не дозволяють виїзджати і жити за кордоном. Не так легко з таким діагнозом виїзджати на Пмж. Це не купована інвалідність.
Донька подруги• 03 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Чого ви чекали ?
а ще можна було автору померти до грудня.
тодi взагалi железний варiант в чоловiка
Десь так, але...• 03 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Чого ви чекали ?
Як же ви задовбали зі своїми виїздами. Виїхала? Ну і «издуй! Не всі хочуть/ можуть/ бажають виїжджати!
ОливьЕЖечка• 03 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Або народити ще двох дітей. Стільки варіантів, а жодним не скористалась
Непонятно• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Які ПМЖ? На момент війни виїхати
Хоч би на соціал
Не дивне, а обставини тепер дозволяють мобілізувати чоловіка . То це ок ?
Хоч би на соціал
Донька подруги• 03 декабря 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
точно. скiльки варiантiв автор прогавила...
Кицюююня• 03 декабря 2024
У вас в дії потім має автоматично продовжитись дата. Чоловік чекає комісію з червня, в дії дата до травня 2025 продовжилась. Про перехідний період писали, що продовжиться автоматично на пів року.
КапитанльнаЯ• 03 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Тогда мобилизируйтесь. Выбор был
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Які ПМЖ? На момент війни виїхати
Хоч би на соціал
На момент війни я проходила хіміотерапії, постійно в лікарів на прийомі, консультації, операція . Який соціал? І чому я повинна виправдовуватись в тому, в чому немає моєї вини? Я задала питання, можливо хтось зтикався і зможе щось порадити.
ОливьЕЖечка• 03 декабря 2024
Ответ дляНепонятно
Які ПМЖ? На момент війни виїхати
Хоч би на соціал
Ви виїхали? - мо ло де ць. Якщо завтра багатодітність буде від 4-х дітей, всім казати - чого не подумали та не народили ще одного ’на всякий случай’?
Донька подруги• 03 декабря 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тогда мобилизируйтесь. Выбор был
не должно быть выбора. муж автора по закону имеет право на отсрочку. почему они должны бежать,если у нас все через жопу из-за тупых чиновников?
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
О!!! Якщо це дійсно так, то супер!!! Буду чекати! А продовжилось автоматично? Після того як документи подали??? Дякую Вам дуже!!!🙏
Бабо-лебідка• 03 декабря 2024
По ідеї в нього відстрочка до 7 лютого . Документи всерівно подали на МСЕК? Там дійсно довго. Я чекала 2 місяці лиш для того, аби оновити ІПР для отримання протезу і ліфа, 2 місяці після подачі всіх документів, це треш. Вчора якраз забрала. Людей там багато дуже. Але я би радила подати і собі ще зробити всіх чи то скани, чи копії якісні кольорові, аби не прийшлось по новому все збирати. ( в мене також по онкології, але 3 довічна уже 11 років)
Кицюююня• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Коли продовжилось я вам не скажу, ми не відразу помітили. В червні мала бути перекомісія, тоді і подали документи. Чекає досі, в дії і в пенсійному кабінеті дата продовжена до травня 2025.
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Відстрочка була до 9 листопада. Документи подала, але там сказали, що будуть телефони уже з січня і будемо проходити уже по новому. Скани, копії , усе поробила, дякую!
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Іще раз дякую! Ви мене трішки заспокоїли! А то ніхто нічого не знає, у кого не спитаю.
КапитанльнаЯ• 03 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Не должно быть выбора
Чем вас гипнотизируют ? Какие законы ? 😂
Бабо-лебідка• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дуже прикольно, тобто не подовжили після 9 листопада?
Кицюююня• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мабуть продовжилось одразу, бо перебоїв з пенсією не було
Та_шо_ж_таке• 03 декабря 2024
Автор, ще є варіант якщо ваша інвалідність зависне, подавати чоловіку на відстрочку по пункту 9, там може не бути інвалідність, а бути тяжко хворий родич, приходить комісія робить акт що хворий близький родич справді є, подаєте той акт на відстрочку
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Як раз проходила лікарів, він мене супроводжував, хотіли вже після перекомісіі. Інакше б все одно дали на час дії пенсійного. А кожний документ треба завіряти нотаріально, а це все гроші. На 2 тижні робити щоб потім усе по новому?
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Дякую!
Шлях до зірок• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не знаю, що Вам порадити, бо я поки на півшляху, як у Вас... Пройшла 8 хімій, операцію, зараз закінчую променеву. Збираю документи, моя сімейна підганяє, щоб до кінця цього тижня вже подати документи в МСЕК. А коли і хто їх розглядатиме - велике питання...
Вам легко дали 2 групу? Бо можуть же і третю...
Теж роблю для чоловіка, бо з таким діагнозом, як онкологія, дитині потрібен хоч один з батьків...
Здоров’ячка Вам!!!
Та_шо_ж_таке• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дякую!
Але раджу вже поквапитись, якщо зараз ви не подовжили відстрочку його можуть бусифікувати у будь який момент. Не чекайте лютого
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Здоров’ячка Вам!!!
Дякую, навзаєм! Дали другу, тому що як пояснили саме лікування є травмуючим. Хімія, променева - усе це дуже бʼє по здоровʼю. Побічки й досі розгрібаю. Якщо Ви тільки проходите лікування 99% що повинні дати другу на рік.
Ядвига Юсьлегко
• 03 декабря 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Оцього ж і боюсь! А як її продовжити, якщо в дії поки стоїть дата до грудня. Є надія, що продовжиться автоматично. Але поки не продовжилось.
Та_шо_ж_таке• 03 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Значить подавайте по 9 пункту, почитайте про це