Лялька в колисці• Изменено 04 декабря 2024

Хто з багатомовних родин? Уживаєтесь?

Доброї ночі!
Я українсько-мовний, дружина говорить по рускі. І що головне така диспозиція у нас ще з 2007 р. Цілком звикли. Діти багатомовні.
Без QR коду• 04 декабря 2024
Я росла в такій родині, ніяких проблем не виникало.
автор Лялька в колисці • 04 декабря 2024
Ответ дляБез QR коду
А конкретно? Яка диспозиція у вашій?
ЗдесяЯ• 04 декабря 2024
Не розумію в чому питання) я говорю українською, англійською, французькою, італійською та російською. Бувають дні, коли використовую всі 5 мов на роботі. І треба швидко їх міняти. Дома якою мовою звернулася до чоловіка, такою він і відповів. Коли українською, коли російською. Не сваримося через це) ми ж нормальні люди. Інші члени родини говорять теж якою хочуть. Ніхто їх за це не чмирить))
Ответ дляЗдесяЯ
Стало цікаво що за робота Ваша така де така поліглотність вимагається? )
Ну взагалі просто я з тим контекстом що зараз сварливий час через різномаїття мов, тому інтересно як люди уживаються та чи не розлучаються через різні мови.
ЗдесяЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Ну от як раз пов´язана з експортом, гуртовими продажами і відрядженнями в інші країни .
Нормальні люди, мабуть, через мову не розлучаються. Або немає кохання і це вже просто привід. Хто любить і хоче зберегти родину, той поважає іншого і шукає компроміси
Ответ дляЗдесяЯ
А нас з дружиною за кордонами у часи Ющенка так взагалі усі місцеві по світу вважали завжди росіянами з Росії.
Свідок Перемоги• 04 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А конкретно? Яка диспозиція у вашій?
шо за диспозиція?))) вы суржикомовные, судя по теме, а не багатомовные))
осень харашо• 04 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Скільки вам років і як змогли вивчити так багато мов? Особливо французьку? У вас якість мов не втрачається?
Трейдер кріпти• 04 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А конкретно? Яка диспозиція у вашій?
Багатомовни -это сколько?
Трейдер кріпти• 04 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
А Ющенко при чём?
Трейдер кріпти• 04 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Правительство дочери
Делать благодетель
ЗдесяЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
Ні, не втрачається. Є хист до мов. І, звичайно, це багато роботи і навчання. Навіть до b2 дійти з 0 - це доволі складно. З кожною наступною мовою це стає простішим))
Inconvenient• 04 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
Італійська і французьска - близькі. У мовному середовищі мови не втрачаються, навпаки.
Inconvenient• 04 декабря 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Адекватні люди вибирають дружину/чоловіка за характером і людськими якостями, а не національністю, а ця дружина/чоловік з повагою ставляться до мови, якою спілкується партнер. Моя мати - польського походження, чудово знала Українську. Хоча мені розповідали як під час війну в Югославії серби доносили на чоловіків/жінок хорватів і навпаки.