Наша взяла• 04 декабря 2024

Посваріть мене, мені соромно за мої думки.

Дуже осуджую маму. Хоча розумом думаю - а чи маю на це право? Мені завжди хотілось, аби моя мама була іншою: худою, більш фарбувалась, заробляла. Я розумію, таких претензій я Ї сказати не можу. Але бачу в інших подружок таких мам і порівнюю… а колись мама порівнювала мене до дітей подружок. Матері 48р. Або не працювала, а якщо працювала, то на таких роботах як касир в АТБ. Раніше до розлучення жила досить нормально, але нікуди не рухалась, не вчилась і не працювала.
Зараз знову втратила роботу. Особисте життя влаштувати не може роками. Одягається дуже не добре , коли пропонувала їй купити інший одяг - та де, нє я таке гімно де носити буду. Мені якось образливо. Я повинна переживати фінансово за неї, допомагати. В знайомої мама і працювала все життя, худенька, доглянута, має чоловіків. Ще щось дочці купить. Мені нічого не треба, лиш би собі раду дала. Мені дуже соромно за такі свої думки. Як поратись з такими негативними думками? Питаю що робила сьогодні? Нічого, просто прибирала. Роботу пробувала шукати,вік не підходить, то досвід. А коли навіть працювала , то весь час нила . То то болить, то се болить.
Була в шлюбі 11 р, але ніяк не рухалась.
Дівчата, поставте мізки на місце мені. Бо мені дуже соромно за себе і свої думки .дивлюсь навіть по її знайомих - ні одної такої як вона нема. І що робити з тими дурними своїми думками? Але керувати хотіла б ще й до цього.
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Фото її буде?
ні, не буде
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
ні , мені ніхто не допомага
Ви в неї живете?
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Ви в неї живете?
ні, писала вже
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Я розумію! Мені мерзотно від своїх думок !!!!!
От як перестати таке думати?
А ви про це не думайте, взагалі пресікайте думки в цьому напрямку.
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Хіба ось такий шлях …
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
ні, не буде
Тоді брешете. Вона нормальна, а ви пхаєтесь в її життя
Сумка з негодою• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
От як перестати таке думати?
Заняться своей жизнью)
ВундерКИНГ• 04 декабря 2024
Вас надо не ругать. Вы взрослый человек, тараканов вагон и маленькая тележка, сходите на гипносессию, поймете откуда ноги растут (стыд, и т.д.).
ВундерКИНГ• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Мені деколи здається шо вона не знає взагалі що робити в житті. Живе якимись мріями тільки . Думах що от хтось постукає в двері дасть мішок грошей на якийсь бізнес .
Тому мені і страшно
Вы слишком много берете на себя. Она отдельный человек!
Бла бла бла• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Я стараюсь якось підібрати собі одяг по іншому .
Ні , але я стараюсь . А вона ні. Одяг пропонувала їй інший - все не те і не так
А вашій мамі подобається її одяг навіщо їй інший?
Из Кукуева я• 04 декабря 2024
Автор, десь розумію вас. Але мама має право жити так, як їй комфортно. Звісно ще молода жінка, але це її життя і їй вирішувать. В мене схожа ситуація, мамі нічого не кажу. Єдине, сваримося, що просрочку нам навʼязує й приносить. Не розуміє, що це шкідливо ще й на нас ображається
Сумка з негодою• 04 декабря 2024
У автора нет своей жизни, вот она и ищет свою роль
Суцільна зрада• 04 декабря 2024
Автор, в чём-то вас понимаю, но это её жизнь и её выбор.
Лучше энергию на себя направьте.
А Я Самая Самая• 04 декабря 2024
Ні, вам не соромно. Вам важливо ’що люди скажуть’. Це не лікується.
Бибер-анонимер• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
От як перестати таке думати?
Думаю, что к психологу. Почему вообще Вас так занимает жизнь мамы а не своя? Вероятно не произошла сепарация(
Прилипало• 04 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І що ви зробили? Вправи? Лікар? Плавання?
Донька повинна для маминої спини робити вправи? Однако!
Сердючка• 04 декабря 2024
Автор, мама не алкашка? Не маргіналка? Ну живе собі і живе.
Не всі в житті добре влаштовуються .
Я на хвилинку• 04 декабря 2024
Автор, а про себя чего не досочинили? Такие истории тут, обычно, должны иметь стандартное продолжение.
Что вы от такой неудачной мамы в 16 лет сбежали в техникум, в другой город. Там случайно познакомились с перспективным студентом из хорошей семьи. Он по окончанию вуза основал со своими друзьями невероятно успешный айти стартап и сразу сделал вам предложение. В итоге, вам 24, вы счастливая мама двух ангелочков, хозяйка 270-метровой двухуровневой квартиры и полутора тысяч метров коммерческой недвижимости.
Единственное, что вас беспокоит - мама-кассирша из, конечно же, атб, которая не хочет худеть и развиваться...
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ні. В мене було абсолютно все не так.
Шикаю і викаю• 04 декабря 2024
Мда… в когось мами алкаши/наркомани і т.д. І вони кидають своїх дітей ще грудними. А ті діти потім шукають своїх мам і хочуть з ними спілкуватись, виправдовують їх, люблять. А тут мама з зайвою вагою і не так вдягнена…Шкода мені вашу маму, автор… Життя прожила дарма, якщо така донька виросла.
Прилипало• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
У мамы такое свойство психики, примите и успокойтесь, вы за нее не в ответе, это она старшая женщина в семье, не берите на себя много.
Михаил Лабковский хорошо на эту тему поясняет, особенно, как избавиться от чувств стыда и вины, прослушайте с 10 его лекций - найдете под ваш случай
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Я так і знала, що тут хіба виженуть в почуття вини і все
Бабулька• 04 декабря 2024
Всех не читала.
Рекомендую простить и отпустить. Ваша мама обычный посредственный человек, который живет так как живет. Она вам НИЧЕГО не должна, родила и родила, это не какая-то особая заслуга, а естественный процесс. И вы НИЧЕГО не должны дееспособному взрослому человеку. Вы НЕ ДОЛЖНЫ одевать, развлекать, содержать, устраивать ей личную жизнь и требовать быть идеальной для вас.

Я свою простила и отпустила, но она никак не отцепится и до сих пор в мои 40 лет пытается лепить из меня свой идеал, критикуя за всё и сравнивая с детьми своих подруг. Не знаю как ей не обидно донести, что от постредственной ПТУ-шницы не родятся апельсинки.
автор Наша взяла • 04 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Всех не читала.

Дякую. Головне коли мені було важко , вона повторювала шоти будеш робити, а я тобі казала а я тобі казала
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Скачати й дати буклет може. Або посилання. Бо через день маман зляже й донька покине роботу для догляду
Заліковий троль• 04 декабря 2024
1. Вы не имеете права ее осуждать. Хочется ей быть толстой, одинокой и голодать, пусть так и делает.
2. Вы не обязаны ей помогать. И даже выслушивать что-то.

Отпустите ситуацию и живите своей жизнью.
Бабулька• 04 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Почему именно такой вариант?
Дочка не обязана нести последствий принятых мамой решений. Маме автора 48, а не 84.
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Почему именно такой вариант?
Бо автор не розвернеться, а лізтиме далі. То не турбота.
графиняВишенка• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
От як перестати таке думати?
Прийміть факт, що кожна повнолітня людина, не залежно від степені рідства має право жити як хоче, одягати що хоче і взагалі робити що хоче, якщо це не порушує закон.
МояХатаЗкраю• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Ага , то типу карма прилетить мені, да?
Не, типу багато енергії витрачаєте на засудження. Всесвіт такий - на тобі ситуацію, спробуй не стати такою як мама.