Там-тарарам• 05 декабря 2024

Ви б соромились такої роботи вашого тата?

Якщо вам умовно 17 і вчитеся в 11 класі. Поруч є тц де ваш тато працює охоронником і майже завжди його бачать ваші друзі і вчительки
Бяки-козяки• 05 декабря 2024
НЕТ, что за ’мода’ стыдиться родственников. Мои родственники всю жизнь жили в селе.. меня с 5 лет учили доить корову и кормить свинок. Я об этом расскажу кому угодно с теплом в душЕ. Найти-потерть работу может каждый.. упасть на дно (кризис жизни когда все развалилось и пошло под одкос может быть у каждого - это ЧАСТЬ пути сильных людей) потому я бы даже не думала об этом. Тупость молодежи меряться родителями. меряйтесь УМОМ! Образованностью, воспитанием, находчивостью! Своими успехами...
Бибер-анонимер• 05 декабря 2024
Нет, никогда
Люблю ВалЄру• 05 декабря 2024
Ні. Він же не краде, вбиває, гвалтує… Не синій під парканом валяється. Дивне запитання.
Natalia505• 05 декабря 2024
Ні. В нас такі гарні охоронники, в магазинах, очей не відірвати. Це просто робота і її має хтось робити
Ні грама• 05 декабря 2024
Ні . Головне відношення а не професія
Khmelnichanka• 05 декабря 2024
Свого часу ( дуже- дуже давно) мій тато працював двірником. В будинках, де жили моі однокласники.
Не соромилась.
автор Там-тарарам • 05 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Не соромилась.
Просто в мене новий телефон (14 про) і одна дівчина сказала «в тебе ж батя охоронник»
Коник-стрибунець• 05 декабря 2024
Може охоронцем?
Natalia505• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Пошліть її нах...подумки.
Шотуткоїться?• 05 декабря 2024
Я выросла в 90е, в маленьком городке, где любая работа была счастьем. Стыдно не работать, а работать - это хорошо.
Бяки-козяки• 05 декабря 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Не соромилась.
А в годы моего детства вообще не было такого ’а кто у тебя папа??’ вот вообще нам было без разницы.. мы были чище и искреннее.. мы оценивали друг друга по умению дружить и НЕ врать... О профессиях родителей (других) знали лишь отдаленно.. даже мысли не было стыдить кого-то ШО у него дворник или уборщик родитель.. вот ума бы на это НЕ хватило..
Люблю ВалЄру• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Я б соромилась такої подруги, а не батька.
PORKA• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ну скажи,что насосала.А вообще конечно детки пошли.Сама заработала или родители купили?
ЛолитаНеРазлита• 05 декабря 2024
Ну так він же охоронник, що він там вирішує, ні я б не соромилася, ну може тільки через те, що охоронник.
Веселуха Муха• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Ви на кожну дурепу будете так серйозно реагувати?
Криниця щастя• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
По ходу доця недалека
Чорнобаївка• 05 декабря 2024
Працювати не соромно. Соромно не працювати.
Коплю на груди• 05 декабря 2024
🤮🤮🤮🤮🤮 как хорошо что у меня нет таких дочерей, так как стыдно было за то что такое нечто воспитала
Анонім Секретар• 05 декабря 2024
Ні ні ні!) Ніколи)) Моя бабуся з двома в.о на пенсії працювала - на базарі на винос пироженкі продавала. Це було в 90-х. Ходила та кричала- ’пташинне молоко!’ Всі її знали,всі знали що вона моя бабуся,і я її дуже любила,навіть гадки не мала, що це якось соромно..
МеняАЖтрусит• 05 декабря 2024
Ответ дляАнонім Секретар
У одноклассницы мама работала на рынке. Молодая, красивая женщина была. Так многие наоборот завидовали, что это ж так прикольно, как в детстве в магазин играли, а здесь все по-настоящему ☺️
Завтра не пью• 05 декабря 2024
Я б стидилась лише алкаша, немитого, вонючого.
ОбережнаЯ• 05 декабря 2024
Нет, что такого в работе охранником?
ОбережнаЯ• 05 декабря 2024
Ответ дляТам-тарарам
Меркантильная дура, ей какое дело вообще?
ЛолитаНеРазлита• 05 декабря 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Нет, что такого в работе охранником?
Ну що? Ну типу мало досяг в житті, по міркам цього форуму це дно, але особисто мені головне яка людина, як вона до тебе відноситься.
Анонім Секретар• 05 декабря 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Дійсно. Зараз я розумію, шо моя заслуговувала кращу долю, не тягати сумки на ринку а вести інтелігентні розмови із професорами,як це вона робила в молодості, як блищала на танцях після важкої праці в молодості,але 90-то був жах,їй довелося працювати кожен день і в дощ і в мороз,щоб щось заробити..Не купували нам якихось компутерів чи новинок але все що купували ми цінували.
Я_и_моя_собака• 05 декабря 2024
Кожну роботу повинен хтось виконувати, людина працює, немає чого соромитися
Голодаю• 05 декабря 2024
У нас в офисе в охране загорают дяди не ниже подполковника… Вышли на пенсию в свои 40 , немного покрутились, а теперь с кроссвордиками кнопку «впустить» нажимают. 1/3 график. Тепло, свет есть, прибавка к пенсии капает, молодые сотрудницы глаз радуют.

Работать не стыдно.
Анонім Секретар• 05 декабря 2024
А що поганого в охоронці? Він охоронець,він слідкує за порядком, ви знаєте,яка це ризикова робота? Колись при мені якийсь дурень в новус зашов та почав все розкидувати. І охоронець його вмить скрутив!
Джага-джага• 05 декабря 2024
влагалі не мало б бути соромно, але почуття часто нераціональні.
Дивлячись, хто ваше оточення. Я навчалась в престижній гімназії разом з дітьми впливових і забезпечених батьків.
Мені завжди було соромно, що мій тато звичайний кранівник на заводі, а мама - інженер. Батько подруги працював у МВД на високій посаді, у іншої - був власний успішних бізнес, ще у однієї - депутат.

Але якось це пережила) Дружимо до цих пір.
Джага-джага• 05 декабря 2024
Ответ дляАнонім Секретар
не всі охоронці рембо)
це хіба що в дорогих ресторанах і готелях я таких бачила. Зазвичай це звичайні чоловіки, які точно не завжди когось там скрутять. Хіба що він буде не один. Да і не факт, що він взагалі має право це робити.