Наша взяла• 04 декабря 2024
Посваріть мене, мені соромно за мої думки.
Дуже осуджую маму. Хоча розумом думаю - а чи маю на це право? Мені завжди хотілось, аби моя мама була іншою: худою, більш фарбувалась, заробляла. Я розумію, таких претензій я Ї сказати не можу. Але бачу в інших подружок таких мам і порівнюю… а колись мама порівнювала мене до дітей подружок. Матері 48р. Або не працювала, а якщо працювала, то на таких роботах як касир в АТБ. Раніше до розлучення жила досить нормально, але нікуди не рухалась, не вчилась і не працювала.
Зараз знову втратила роботу. Особисте життя влаштувати не може роками. Одягається дуже не добре , коли пропонувала їй купити інший одяг - та де, нє я таке гімно де носити буду. Мені якось образливо. Я повинна переживати фінансово за неї, допомагати. В знайомої мама і працювала все життя, худенька, доглянута, має чоловіків. Ще щось дочці купить. Мені нічого не треба, лиш би собі раду дала. Мені дуже соромно за такі свої думки. Як поратись з такими негативними думками? Питаю що робила сьогодні? Нічого, просто прибирала. Роботу пробувала шукати,вік не підходить, то досвід. А коли навіть працювала , то весь час нила . То то болить, то се болить.
Була в шлюбі 11 р, але ніяк не рухалась.
Дівчата, поставте мізки на місце мені. Бо мені дуже соромно за себе і свої думки .дивлюсь навіть по її знайомих - ні одної такої як вона нема. І що робити з тими дурними своїми думками? Але керувати хотіла б ще й до цього.
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Так а що заважає собі купити щось гарне? Вчитись. Бути щасливою. Вам скільки?
Божий одуванчик• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
А ще в мене страх: стати такою як вона( Боже як соромно
Так і буде. Згадаєте мої слова.
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Так і буде. Згадаєте мої слова.
Ага , то типу карма прилетить мені, да?
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
Вы живете в ее квартире?
Окремо, але поруч
Галя-краля• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Та не дай бог таку доцю. А вы же хорошо одеты? Заработали много? А мужиков сколько было?
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляMs. Доброта
Она человек с инвалидностью?
Ні. Але зі здоровʼям не все ок (спина не добре вже давно
Ируся-пуся• 04 декабря 2024
Автор, она имеет право жить так, как хочет. Значит ей комфортно. По ее мнению, возможно, и вы не идеал. Вообще идеальных нет. Это нормально. Мы живем не для того, чтобы соответствовать чьим-то идеалам
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляГаля-краля
Я стараюсь якось підібрати собі одяг по іншому .
Ні , але я стараюсь . А вона ні. Одяг пропонувала їй інший - все не те і не так
Ряженка• 04 декабря 2024
Автор, зрозумійте, що прийде час і її не стане, не буде кому грошима помагати, дзвонити, на свята вітати, от більше ніколи ніколи. І те, що ви її не поміняєте і іншої мами у вас уже не буде....
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А папа Ваш как? Красивый, стройный, при деньгах и Вас балует?
папа да, завжди був при грошах. расстались і він одружився вдруге піднявся ше більше
Галя-краля• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Ну вам надо вы и старайтесь. Она тут при чем?
Ms. Доброта• 04 декабря 2024
Она не человек с инвалидностью и вы живете не на ее деньги.
Вывод.
Она имеет право жить как хочет.
Она дееспособный человек
Вы имеете право жить как хотите.
Вы дееспособный человек.
Можете ей не помогать. оставьте ее в покое. пусть живет свою жизнь как умеет
Вывод.
Она имеет право жить как хочет.
Она дееспособный человек
Вы имеете право жить как хотите.
Вы дееспособный человек.
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Я розумію! Мені мерзотно від своїх думок !!!!!
От як перестати таке думати?
Теща дочки• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Ага , то типу карма прилетить мені, да?
Это Ваша мама в Одессе живет?
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляSo_so
И Вам помогает? И Вы всё равно недовольны?
ні , мені ніхто не допомага
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Как так? У других папы помогают, а Ваш при больших деньгах и ничего, а к маме столько претензий..
да, в мене були до нього претензії . Обірвала спілкування багато років тому, не тільки через то
Яйцеголовая• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Ваши мысли вполне нормальные. Но маму ее изменить. Вам надо просто смириться с этим, что у одних мамы худые и трудоголики, у других мамы Юльки Тимошенко или Джей Ло, а у вас ваша мама такая, какая есть.
Чем быстрее вы это примите и перестанете страдать ерундой, тем вам будет лучше. Живите своей жизнью, зачем вам мамина. Она взрослая, сама знает, что делать
Крижана бурулька• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Окремо, але поруч
Було вже.
Не перша ваша тема.
Відчепіться від матері
Не перша ваша тема.
Відчепіться від матері
Наша взяла
• 04 декабря 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Мені деколи здається шо вона не знає взагалі що робити в житті. Живе якимись мріями тільки . Думах що от хтось постукає в двері дасть мішок грошей на якийсь бізнес .
Тому мені і страшно
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
І що ви зробили? Вправи? Лікар? Плавання?
Не обижаюсь• 04 декабря 2024
Ответ дляНаша взяла
Фото її буде?