Кусачая Я• 05 декабря 2024

Порадьте миючий пилосос

Хочу саме миючий з кількох причин: я алергік, потрібно час від часу освіжати текстиль + плануємо ремонт, тому потрібен потужний агрегат з гарними всмоктуючими якостями. Ну і на перспективу пізніше взяти робот-пилосос
Позитивна• 05 декабря 2024
В мене Томас, це капець
автор Кусачая Я • 05 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
В мене Томас, це капець
Великий та довго мити?) Я до цього готова)
Позитивна• 05 декабря 2024
Ответ дляКусачая Я
Довго мити.
автор Кусачая Я • 05 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Довго мити.
В мене зараз старенький Зелмер з аквафільтром, теж набридає його намивати після використання, але результат в порівнянні зі звичайним мішком - то небо та земля
Вельшановна• 05 декабря 2024
Ответ дляПозитивна
Довго мити.
Да что ж вы там так долго вымываете? Покажите модель