Ніка Найз• 05 декабря 2024

В ФРГ заявили о назревшей смене системы распределения беженцев из Украины

Министр внутренних дел ФРГ Нэнси Фезер заявила о необходимость координации с соседними государствами из-за возможного увеличения потока беженцев из охваченных войной и политической нестабильностью стран.

Об этом чиновница сказала в интервью телеканалу Welt TV, добавив, что имеет в виду Украину и Сирию.

"Нам нужна другая система распределения украинских беженцев. Мы также будем обсуждать с Турцией вопрос о ситуации в Сирии. Я считаю, что все эти меры важны и правильны, в том числе для ограничения нерегулируемой миграции", - сказала министр.

Как именно нужно поменять систему, она не уточнила.

Согласно данным Федерального управления по делам миграции и беженцев, больше всего заявлений на получение убежища в ФРГ подают сирийцы. С января по октябрь 2024 года от них поступило почти 69 тысяч прошений об убежище. В конце августа 2024 года в ФРГ проживали около 1,24 миллиона украинцев. До начала войны в феврале 2022 года их число составляло менее 150 тысяч. В отличие от беженцев из других стран, украинцам для пребывания в Германии не нужно подавать заявления на убежище.

Вчера канцлер ФРГ Олаф Шольц призвал украинцев в Германии искать работу или возвращаться домой.

А бывший командующий Сухопутными войсками США в Европе генерал Бен Ходжес считает, что в Германии слишком много украинцев, и это неправильно.

"Здесь должны быть только те, кто не может помочь Украине бороться", - отметил он.
автор Ніка Найз • 05 декабря 2024
Им нужно больше сирийцев и поменьше украинцев!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 декабря 2024
про Германию говорят, что ’хорошая страна, можно жить, но очень много немцев’.
автор Ніка Найз • 05 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Это поправимо!
автор Ніка Найз • 05 декабря 2024
’Нам нужна другая система распределения украинских беженцев. Мы также будем обсуждать с Турцией вопрос о ситуации в Сирии. Я считаю, что все эти меры важны и правильны, в том числе для ограничения нерегулируемой миграции’, - сказала министр.
автор Ніка Найз • 05 декабря 2024
Сирийцев направлять в Украину! Украинцев в Сирию!
Sonnig• 05 декабря 2024
А шо Шольц вчора казав і де? Де почитати можна?
IrinnkA• 05 декабря 2024
Не может бороться - это пенсионеры, инвалиды, беременные, женщины с грудными детьми, подростки до 18 лет? Остальные в принципе могут
sim_sims• 05 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
І щоб усі вони в Німеччині працювали?)
Борисфенка• 05 декабря 2024
Ответ дляsim_sims
І щоб усі вони в Німеччині працювали?)
Ага. ТурбоДжоб вже впроваджували, зараз ще щось придумають. Чекаємо.
Маска-0b9f• 05 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Ну вот Ходжес и хочет,чтобы его гопкомпанию украинцы прикрывали от русни вечно.Сейчас начиная с восемнадцати лет,а дальше подростки станут совершеннолетними, грудные дети подрастут,беременные разродятся.Всех со временем в полыхающий котел.
Клементина• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Точно казав! Навіть в новинах по ТВ показували.
Українцям треба або працювати, або їхати додому.
І що якась їхня система турбоджоб не спрацювала, як чекали
Клементина• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Ось
https://www.eurointegration.com.ua/news/2024/12/4/...
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Не чула..
Сьогодні читала, що Зеленський запропонував якісь організаціі створити в Польші та Німеччині..які допоможуть знайти роботу чи поїхати додому
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Ось
Аа..ну то реба вже деяким збирати чУмодани...нахаузе😊
Борисфенка• 05 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Ідея з системою ТурбоДжоб полягала в тому, що не треба так довго всіх вчити німецької мови до рівня В2, для чорної роботи і А2 вистачить.
Тому перестали давати направлення на мовні курси і сіли очікувати, як біженці самі працевлаштуються, Джоб-центр самоусунувся, направлення майже не дають.
І тут стало диво - німецькі приватні роботодавці не захотіли брати на роботу старих немічних або багатодітних робітників,, які не знають німецьку мову, навіть на роботу прибиральниць.
Бо роботи з таких трудяг ніякої, а згідно законів доведеться ще й доплачувати, бо соціальний захист потужний, голодних і бездомних в Німеччині нема.
Тепер далі думають.
Блискавка• 05 декабря 2024
Прийдется немцам смирится, украинцы останутся в Германии)
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Ви дозволяєте?😂
Блискавка• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Ви дозволяєте?😂
Все хотят остаться.
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Все хотят остаться.
Ну..я тоже хочу виллу в Тоскане😂
Клементина• 05 декабря 2024
Аналогічні проблеми не тільки в Німеччині.
Я ось в Фінляндії.
Тут держава оплачує купу фігні: якісь курси, ментори, коучі .
Я вже назакінчувала: починаючи від курсів по хмарним сховищам від Microsoft , закінчуючи курсами логістики.
Моє резюме передивились усілякі коучі - хрєноучі.
І що? І нічого!! Бо роботи тупо немає.
Тільки видимість, що потужно готують до праці українців.
Блискавка• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Ну..я тоже хочу виллу в Тоскане😂
Они уже живут в Германии, а у вас мечты
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляКлементина
Я ось в Фінляндії.
І що? І нічого!! Бо роботи тупо немає.
Так це ж чудово, що ви стільки вивчили! Повернетесь додому гарним спеціалістом і з мовою фінською.
Sonnig• 05 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Они уже живут в Германии, а у вас мечты
И что? Чем отличаются наши фантазии?
Жить и остаться ..это две большие разницы😉
Блискавка• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
И что? Чем отличаются наши фантазии?
Они уже в Германии зацепились. Многие учатся, подтверждают дипломы.
Клементина• 05 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Ой! Як би ви тільки знали скільки я усього закінчила за ці три роки)))
В мене є резюме починаючи від програмування, закінчуючи інтернет маркетологом і навіть кладовщиком.
Вони б спочатку створювали робочі місця, а потім під ті місця робили курси.
А тут навпаки: курси заради курсів. Імітація бурної діяльності за державні гроші.
І да! Я майже два роки вчила фінську мову.
Грошей на мене витрачено - страшно уявити. Краще б просто дали робоче місце та і все.
Velenass• 05 декабря 2024
Вот почему как сирийцы и африканцы - сидите на пособии и беженстве, а украинцев в активную фазу войны гонят домой или на работу. Что за отношение???
Борисфенка• 05 декабря 2024
Ответ дляVelenass
Тому що чіпати чорних - це расизм, а от на українців можна гнати безкарно. І бригада ру.бля залюбки підгавкує.
Клементина• 05 декабря 2024
Ответ дляVelenass
Я б задоволенням «погналась» на роботу, якби вона була.
Є країни, де її вкрай важко знайти.
Клементина• 05 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
До речі, іноді читаю групу «українців в Канаді» там теж пишуть, що українцям важко знайти роботу.
Бо відмовити чорним, то расизм. А білим українцям- запросто.
Борисфенка• 05 декабря 2024
Ответ дляКлементина
В Німеччині те саме - неміряно коучів і курсів по написанню резюме, шалені кошти на вітер.
Логічно, що ці витрати хочуть зменшити, одразу москалі починають кричати ’Тепер українцям виплати відмінять’. Насправді хочуть скоротити витрати з бюджету на різних шахраїв, що ’допомогають’ біженцям.