Баба Йога• 06 декабря 2024

Подруга образилась

Не зможу до неї прийти в гості, так як чоловік попросив допомогти йому у справах. Подруга дуже образилась разом зі своєю донечкою. Відчуваю себе поганою. Ви б образились?
Поторописька• 06 декабря 2024
Я б разозлилась, потому что ненавижу менять планы из-за необязательных людей. У меня чтоб освободить время на встречу, нужно что-то подвинуть, и если я вчера работала до часу ночи, чтоб сделать свободный вечер, а подруга не пришла - явно меня б это не порадовало. Но если реально мне бы объяснили ситуацию, что не просто так, а действительно важные задачи - меня бы отпустило. А вот это - ой, я не в настроении сегодня, то я такое не переношу, это неуважение к планам других.
Мамин тріль• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Ми домовились, я купила їй подарунки на Миколая, не готувалась (ми домовились замовити піццу) чоловік лише ранком мене попередив
Тогда считаю что вы не правы.
Терпеть не могу таких людей как вы
автор Баба Йога • 06 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
Ви праві. Але ми домовлялись зустрітись просто після роботи, що можна зробити і в інший день. Ще чоловік дуже наполягав допомогти йому, тому не знала, що робити
автор Баба Йога • 06 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Тогда считаю что вы не правы.
Терпеть не могу таких людей как вы
Чому? Всяке в житті буває
Olga_72• 06 декабря 2024
У мене сім´я в приоритеті над подругами. Якщо образилась, то це проблеми подруги. Це претензія, що не має відбуватись між подругами. Мені здається, що подруга не має права ставити мене у незручне становище , де я повинна вибирати, сім´я чи вона.
автор Баба Йога • 06 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Згідна з Вами. Я б не образилась, тим більше це не та ситуація, де подруга витратила купу часу на приготування
СкокоМнеДадите• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
ви з чоловіком справи будете до ночі робити? ну поробіть справи і заскочите до подруги
автор Баба Йога • 06 декабря 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ні, я маю поїхати до нього в інше місто. Ввечері приїду, зранку справи
СкокоМнеДадите• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Не ввечері, а завтра зранку. Чоловік у відрядженні, то я мушу ввечері до нього їхати
то заскочте сьогодні ввечері
Добротная• 06 декабря 2024
Ответ дляПоторописька
У мене було один раз так само. До Києва приїхала приятелька з дітьми. Ми бачимося раз на три роки в кращому випадку.
Домовилися про зустріч, я старалася працювала без обідів і вдома, зробила весь обсяг робіт, щоб звільнити собі півдня.
А вони, як виявилося, пішли вранці в ТЦ, з піцею і дитячими розвагами. Діти втомилися і зі мною вона вже зустріч відмінила.
А на наступний день вже їхала якимось ранковим чи Денис поїздом. То я була зла дуже.
Olga_72• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Так. Якщо б подрузі була потрібна допомога, то помогали б і я і мій чоловік, він би теж зробив би все, що від нього залежало. А так, не та ситуація, щоб все кидати. Це егоїзм і шантаж.
Marmu• 06 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Автор свиня?
Подруга навіть не готується. Піццу замовити збиралися.
Це дійство не можна перенести?
а до чого тут це? ми з подругами в кафе зустрічаємось, мені б теж було неприємно. Стала у мене така подруга одна на старістьь років - тільки з чоловіком. Коли він іде в загул на місяць, то ми її щотижня розважаємо. Тільки він додому - все, така одружена матрона, що без нього нікуди.
Эта_Шикарна)• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Ви свиня. Так не робиться
Мелочунь• 06 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
А чим подруга шантажує? Ну образилася, це її право. Як каже автор, у житті всяке буває, от і таке буває, що чиїсь дії можуть ображати і не подобатися іншим.
Пирожкиня• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
Чому? Всяке в житті буває
А з чого ви вирішили, що вона саме образилася,
а не просто засмутилася?
Як це проявляється?
Вона словесно щось наговорила вам чи ігнорить ваші дзвінки?
Olga_72• 06 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
Образа Це маніпуляція. В цьому випадку подруга зробила так, що автор відчуває себе винною. Якщо поїдешь до чоловіка, то я ображусь, - це шантаж.
Веселуха Муха• 06 декабря 2024
Смотря, что за встреча. Если это день рождение и забронировано место в кафе или вы должны быть крестной и вас ждут - да, тоже было бы неприятно. А если, это просто встретиться поболтать, то мы все взрослые люди и у всех могут быть какие-то дела и это норм. Можно в любой другой день встретиться. Не вижу проблемы.
звездная галактика• 06 декабря 2024
Ответ дляБаба Йога
вы не правы
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2024
Ответ дляВеселуха Муха
От бачите.
Але так вважає меншість
А 99.9 вважають що автор свиня, бо домовилася заскочити посидіти і замовити піццу, а не їде.
Це не дн і не хрещення. А посиділки з яких робоять драму драм..
Ворую вкусняшки• 06 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Подруга такого ’Если поедешь к мужу-я обижусь’ не говорила, это вы додумали и перекрутили.
Обида-это не манипуляция. Это нормальная реакция на то, что тебя обидели. Как говорится-не обижайте, вот и не будут на вас обижаться.
И автор чувствует себя виноватой не потому, что подруга плохая, а, возможно, потому, что сама чувствует, что что-то не так. Даже тему создала, чтобы ей сказали, что подруга плохая. Как думаете, может такое быть или не сметь обижаться, а все терпеть?
Ворую вкусняшки• 06 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
От бачите.
Але так вважає меншість
Ну да, не ресторан же и не аж целое крещение, всего лишь какая-то подруга и ее ребёнок, ерунда же, ага.
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Так я також подруга, я також виділяю час і чекаю. Але якщо в моєі подруги форс мажор, не просто «слухай, я щось той во, без настрою. Я пас..»
А «Леся, я сьогодні не зможу, виникла непередбачувана ситуація, треба допомогти з паперами чоловіка»
І це РАЗ. То нафіга робити драму?
Якщо подруга так веде себе періодично і регулярно, то звісно можна не покладатися на неі і не розраховувати.
Але, люди, ало! Автор не просто передумала, у неі ситуація так склалася. Вона це робить раз, і не винна в цьому. Що ж ви таку грішницю з неї робите?
Olga_72• 06 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Психологи вважають що образа це проблема того хто ображається. Ображайтесь скільки завгодно, але не робіть виноватою іншу людину. Просто робіть висновки. Чи готові дружити далі і бути не в приоритеті над чоловіком, а за ним. Якщо подруга не розуміє що можуть бути важливі справи з чоловіком замість гульок, якщо вона не розуміє, що у людини все змінилось за ніч, то її проблема, не автора.
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2024
А якщо відзеркалити ситуацію?
Домовилася з чоловіком замовити піццу і посидіти з фільмом, а подруга дзвонить і просить допомогти вирішити невідкладку справу з паперами і виручити її може тільки автор. Як робити?
Я вважаю що треба дивитися по пріоритетності проблеми.
Папери можна перенести? Ні. А піццу? Так..
От і рішення
Хоча звісно як у будь-якої адекватної дружини, сім‘я у мене важливіша за дружьу.
Проте, якщо проблеми з документами то я можу і з чоловіком піццу змістити без проблем, і побігти рятувати подругу
Ворую вкусняшки• 06 декабря 2024
Ответ дляOlga_72
Психологов сейчас развелось очень много, большинство из них ’курсисты’-отучились на курсах пару месяцев и эГсперты, которые облажались в прошлой профессии и срочно ищут новую. Еще их авторитетом считать, зачем...
И вы сами себе противоречите. Если обида-проблема того, кто обиделся, то и то, что автор и ей подобные чувствуют себя виноватыми-это проблема только Автора и ей подобных, а не подруги. Или как-на тебя обиделись-они виноваты и ты чувствуешь себя виноватой-тоже они виноваты? Плюс заодно виноваты мамы, папы, хомяки и бабушки, которые в детстве не купили лисапед.
Веселуха Муха• 06 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
От бачите.
Але так вважає меншість
А я і не здивована. Тут завжди авторів поливають брудом. Якийсь дитячий садок чесне слово. Скільки я скасовувала зустрічей з подругами і нічого, ніхто не ображається. Скільки разів мені подруга так само говорила і теж все норм. Не бачу взагалі ну ніякої проблеми)
Докладальниця• 06 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І це РАЗ. То нафіга робити драму?
А де форс-мажор у автора? Це ж не вона, а її чоловік не здатен виконати свою роботу у відрядженні аж настільки, що дружину до себе в інше місто викликає.
А подруга має повне право засмутитися через відміну зустрічі. Про образу скоріш за все автор вирішила сама.
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Буквально сьогодні моя подруга відмінила завтрішню каву, бо в іі сина вирвали зуб і вони погано висипаються через біль.
Я маю право засмучуватися?
У ситуаціі автора ви як вчините? Виручатимете чоловіка чи поїдете на піццу бо пообіцяли?
Докладальниця• 06 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я маю право засмучуватися?
Так, ви маєте право засмутитися через відмінену каву. Засмутитися і образитись досить різні відчуття. Це ж автор вирішила що подруга саме образилася, а на щось інше.
В ситуації автора я, скоріше за все, поїду виручати чоловіка, якому окрім допомоги буде ще й невелика сварка. Особисто мені просто дивно, що потрібно їхати до чоловіка у відрядження робити за нього його роботу.
автор Баба Йога • 06 декабря 2024
Ответ дляДокладальниця
Вона образилась, це сама сказала