Попихтю та й годі• 06 декабря 2024

Сучасний Миколай?

Зі святом хто святкує і хто причетний до ЗСУ:)
Скажіть, будь ласка, а вам подобається, що Святий Миколай став видимим?
Бо у США має більш комерціалізований образ і давно, то смішний та добрий дід , тоді як в Україні це святий із глибоким духовним значенням.
Як на мене, то треба залишати два і не плутати грішне з праведним:)
Результат:
вже голосів: 41
15 (36.59%) Миколай і Дід Мороз
9 (21.95%) Має бути тільки Святий Миколай
9 (21.95%)
8 (19.51%) Має бути два : Миколай і Санта
Бриджит_Фрикандо• 06 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Не мешает, но зачем тогда называть по разному )))
Чтоб отличать время прилета
Пусин Кукин• 06 декабря 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Чтоб отличать время прилета
Честно говоря, я не знаю, как бы сама выкручивались, будь мои дети такого возраста, когда ещё не знают, кто на самом деле приносит подарки. Моим св. Николай приносил сладости, а под ёлку подарки на НГ ещё дед мороз.
Фиктивная• 06 декабря 2024
Я пояснювала дитині, що оті бородані на дитячих святах - аніматори і з реальним Миколаєм мають мало спільного, при цьому, в Миколая вона вірила досить довго. Ми досить часто були ’помічниками’ святого - купували подарунки для малозабезпечених дітей і сиріт та відносили їх на ’Фабрику святого Миколая’ у нашому місті.
Що мені не подобається в ажіотажі довкола Санти - це надмірна комерціалізація свята, власне, саму суть Різдва засувають кудись на задній план. Різдво - це ж про прихід Спасителя, а не про подарунки від Санта-Клауса.
Мальчун-задирун• 06 декабря 2024
просто дарую подарунки на новий рік
ніяких миколаїв чи сант ніколи не святкували
Бриджит_Фрикандо• 06 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Моим 14 и 12.
Они все отлично знают, но играют во всеобщую игру с огромным удовольствием
ПлюшкамиБалуюсь• 06 декабря 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А такой образ Санта Клауса под какой праздник?

Вы в курсе что такое развлечения ?
Это не Санта, а Карачун. Наш, славянский, кстати. Дохристианский. Может быть, более правильный даже. Новый год у славян был в сентябре. А декабрь и январь суровые месяцы, не все выживали. Корочун собирал свою жатву.
А на втором фото Билли Боб Торнтон, бывший муж Анджелины, фильм Плохой Санта.
Вообще у них Санта какой только не был, и плохой, и стриптизер, а не только добрый дед с подарками
So_so• 06 декабря 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Чтоб отличать время прилета
Блин, у меня ’время прилёта’ прочиталось автоматически в другом контексте, я думаю прилета чего, где..
автор Попихтю та й годі • 06 декабря 2024
Ответ дляФиктивная
Я з вами повністю погоджуюсь, тому мабуть не відкидала б Новий рік, як свято для , бо вже ж запозичили багато іншого, то і це могло бути. От Різдво це ясла, Ісус Христос та спільна молитва. .
Бриджит_Фрикандо• 06 декабря 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вот и я о том же.
К чему автор прицепила эту фотку вечеринки и связала ее с Николаем - мне не понять..