nataliya09070907• 06 декабря 2024

Сухі губи у дитини

Дитині майже 2 рочки, кілька останніх днів, коли прокидається, то у нього дуже сухі і потріскані губи, до вечора трішки краще, а рано встане і знову те саме. Чи це може бути якась патологія, чи це не серйозно, і з яким взагалі лікарем проконсультуватися стосовно цього??
Стефанія• 06 декабря 2024
1. У Вас в домі сухе повітря.
2. У дитини трохи закладений ніс, вона дихає носом.

Висновок: дитини змастити чимось губи, вам попити заспокійливе :)
автор nataliya09070907 • 06 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
1. У Вас в домі сухе повітря.

Дякую. Я то не « панікьор», але хто його зна😏ніс не заложений
Куда ж без меня• 06 декабря 2024
Нічна температура 18-20 і буде вам щастя...а при 25+ все буде пересушене і сон хировий
Ульяша2015• 06 декабря 2024
У моєї доньки, так, перед тим як має захворітити якимось вірусняком. Як з’являться симптоми простуди, то сухість проходе.