ЯкаКраля• 06 декабря 2024

Вам зменшили зп у зв´язку з підвищенням військового збору?

Іноземна компанія, зарплата 50 на 50, біла і в конверті.
Повідомили що з грудня біла буде менше і чорною це не компенсуватимуть.
Я не згодна, бо при влаштуванні зп була фіксована як кінцева сума. Тепер роботодавець змінив умови без погодження з працівником.
Як у вас?
Садова гойдалка• 06 декабря 2024
Ответ дляСіточка
Маєте право розірвати стосунки з фірмою.
А те, що частина доходу не оподатковується, вас влаштовує?
Ну звичайно.
автор ЯкаКраля • 06 декабря 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вы такой незаменимый работник, что права качаете?
якщо чесно, то так)
спеціалість досить вузька, кадрів мало
Платье Длинное бальное• 06 декабря 2024
Уже уменьшили за ноябрь и это ещё без 5 % сбора, медицина
Кидаю курити• 06 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Коли вже ці конверти прикриють? Або вже б всім зробили в конвертах. А то відчуваєш себе лохом якимось.
Якщо у вас біла з.п, то якраз ви не є лохом.
Карапулька• 06 декабря 2024
Навпаки, підняли, щоб була можливість бронювати
Зараз все скажу• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
не влаштовує
це нововведення з осені
забагато негативних змін останнім часом
думаю про звільнення
У вас біла така велика що буде дуже відчуватись, чи то справа 400 грн?
Я тут Живу• 06 декабря 2024
Да, и премию урезали
Ума Палата• 06 декабря 2024
Ох и конченный вопрос.
Как у мня может оклад уменьшится, если он фиксированный и белый, без наеба государства???

Из-за повышения налогов просто меньше на руки буду получать. При чем тут работодатель???
ОноВамнадо• 06 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
А вы такая терпила, которая согласна на любые условия? У автора совершенно справедливый запрос, не ее вина, что изменилось налогообложение. И чем таких несогласных у них будет больше тем активнее руководство будет искать компромиссы в решении вопроса, а не перекладывать с больной головы на здоровую.
Я не схвалюю нинішню податкову політику держави.
Але! Якщо встановлено, що це податки працівника, то до чого тут роботодавець? Я б ще всі податки, які роботодавець платить начебто за працівника, формально перевела на самого працівника.
Щоб люди реально на свої очі побачили, скільки загалом держава здирає з людини.
А так, поки людей це не обходить, то так і буде.
Бешене сарі• 06 декабря 2024
А як у вас в договорі може бути зафіксована зп чистими?
Зазвичай фікчують грязними, на випадоу перевірок і т д.
А конверт взагалі не фіксують
Ухахайкина• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
тому що при влаштуванні на роботу була погоджена і зафіксрвана в офері певна сума зп,
умовно 50 тисяч, на руки чистими
роботодавець її ділить на офіційну і неофіційну на своїх умовах
але я маю стабільно отримувати свої 50
а зараз буду умовно отримувати на 5000 менше
З 50000 ви будете отримувати на 1750 гр менше🤯
очки_ннадо• 06 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Интересная философия... к чему работодатель? Да ни к чему. Налоги на сегодняшний день перестали быть гарантиями для работника, но продолжают быть ключевым условием для фукнционирования бизнеса работодателя. Т.е. по сути теперь в официальном оформлении больше заинтересован работодатель, чем работник. Речь идет о поколении моложе 45 лет, те кто старше скорее всего ориентируются на пенсию, хотя за 15 лет может изменится все.
Короче: чьи бы это налоги не были, перекладывать их только на работника конечно можно, чем многие работодатели и грешат, да только мотивации работать сотрудникам в белую не остается.
автор ЯкаКраля • 06 декабря 2024
Ответ дляЗараз все скажу
велика досить
Блискавка• 06 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Колись в 2014, як тільки ввели військовий збір, така сама ситуація. І так само, як у Вас. Віднімали за мій рахунок
Правильно, только в пф платит компания. Остальные налоги платите вы
очки_ннадо• 06 декабря 2024
Ответ дляУхахайкина
А 1750 грн автору лишние? Или имея зп 100+К их непременно нужно отдать государству на ’нецелевые’ расходы?
ОдинРазНадетое• 06 декабря 2024
Она сама уменьшилась и теперь ребенок без подарка останется, что бы их там уже.....
Элька-Карамелька• 06 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
А в чем вина руководства???? Какие компромиссы? Жалуйтесь на депутатов и президента
Элька-Карамелька• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
якщо чесно, то так)
спеціалість досить вузька, кадрів мало
Тогда забудьте аргумент о вс, просто просите повышения зарплаты
Швабристка• 06 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Іноземна компанія, вся зп біла. Повідомили, що збір 3,5% будемо платити ми самі, і це сумно, бо в інших компаніях знаю, що буде платити роботодавець
Аналогічно і нам про це повідомили(
Элька-Карамелька• 06 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ага, тогда бы, может, наши люди поняли, что с каждой зарплаты у нас налогов 40% идет
Швабристка• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
не влаштовує
це нововведення з осені
забагато негативних змін останнім часом
думаю про звільнення
А які ще негативні зміни?
Швабристка• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
умовно 50 тисяч, на руки чистими
але я маю стабільно отримувати свої 50
Я би спробувала поставити свої умови
Твоя космішна• 06 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
Вот именно, вместо того чтобы прижать хитрожопых, скрывающих налоги, они увеличивают тем, кто дофига и так платит. Ещё и хотят чтобы донатили, Ана, фильм, мы и так насильно донатим каждый месяц.
Так автор хитрожопа, яка приховує налоги.
Що не так?
Твоя космішна• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
умовно 50 тисяч, на руки чистими
але я маю стабільно отримувати свої 50
Щось у вас з математикою не те.
Ms. Dolly• 06 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Що не так?
Ну вот, практика показала что не зря, так бы был минус в два раза больше
Звоночек• 06 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Я згодна на той податок. Допомагаю в силу своїх можливостей, але реально якось нечесно виходить. Вони ці конвертники ще й потім допомогу від держави отримують. Пздц закони...
пусть принимают жалобы на работодателей,в т.ч и анонимно, нанимающих работников в черно-серую .

а то хотели пожаловаться,когда кинули на месячную зп, а в держпраци надо целую диссертацию написать, да ещё со всеми перс.данными и документами.
Зараз все скажу• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
велика досить
Ну у меня снимали 1200, будут снимать 4. Если у вас так же, да плюс в конверте вы получаете, не понимаю о чем паника
Зараз все скажу• 06 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
С учётом того что у автора ещё в конверте, плакать нечего
Зараз все скажу• 06 декабря 2024
Ответ дляЯкаКраля
думаєте мені це подобається?
я працюю 15 років і ще ніде не платили всю зп білу
А я наприклад всюди зз білою зарплатнею з 20 років, зараз мені 39
ОноВамнадо• 06 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ви реально не розумієте, що це ’перекладання’ лише дає ілюзію невеликих податків на працівника?

Так чи інакше, ці гроші здирають конкретно з людини. Навіть у тому випадку, якщо формально це записується як податки зі сторони працівника.

Просто тому, що є фонд заробітної плати! І те, що держава здере, не буде виплачено працівникові, саме на цю сума недоотримає людина. І до лампочки при цьому, як це буде записано.