Идууу--уууу блин• 06 декабря 2024
Автору яка робила теми про онко тата
Не знайшла в стрічці тему
Але сьогодні наче була друга по рахунку
Підписана на верум
Може вам якось допоможе
Сорі якщо влізла
Всім здоров’я
Але сьогодні наче була друга по рахунку
Підписана на верум
Може вам якось допоможе
Сорі якщо влізла
Всім здоров’я
Идууу--уууу блин
• 06 декабря 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Ось ця тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3645206
Дякую напишу і там
Идууу--уууу блин
• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Дякую, автор. Це я писала
Але у нього недрібноклітинний
Пробачте
Сил вам і татові ще років життя
Кофр для ноги• 06 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Пробачте
Сил вам і татові ще років життя
Щиро дякую ❤️
І вам всього найкращого
Сусідка знизу• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Щиро дякую ❤️
І вам всього найкращого
Звідки ви?
Сусідка знизу• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Закарпаття
Я вам співчуваю, дуже ´неприємний рак´. Пошукайте контакти Оксани Кричевської, обов´язково візьміть в неї консультацію, лікар дуже кваліфікований і чуйний. В вашого батька дуже рідкісний діагноз, прогноз невтішний(
Оксана Іванівна має досвід з такими пацієнтами, одразу скажіть, що таргетне лікування не потягнете, вона точно порадить як максимально можна підтримати його стан. Бо те, що він проживе кілька років, нажаль, дуже неточний прогноз і без неприємних деталей(
Вона зараз в Києві, може, онлайн можна
Кофр для ноги• 06 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Вона зараз в Києві, може, онлайн можна
Дякую
Я візьму в неі консультацію
Але я дуже сподіваюся що він продиве кілька років
Мені в Афіні писали, що цей недрібноклітинний повільніше прогресує нід дрібноклітинний
Не добивайте, що не так
Я візьму в неі консультацію
Не добивайте, що не так
Сусідка знизу• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Закарпаття
І ще одне, не знаю чи в попередній темі радили - обов´язково вступіть в групу у фейсбуці ´Афіна. Жінки проти раку´
Лиш старайтесь абстрагуватись від сумних постів(
В групі багато інформації по конкретних видах раку, по лікарях, по програмах, пишуть родичі і пацієнти зі свого досвіду. Можете по пошуку шукати і читати, а можете там створити тему і порадитись
Кофр для ноги• 06 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дякую, я вступила і радилася. Оксана Кричевська відповідала мені там, але я візьму консультацію
Сусідка знизу• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Дякую
Я візьму в неі консультацію
Не добивайте, що не так
Я візьму в неі консультацію
Не добивайте, що не так
А, бачу, добре, що ви є в Афіні. Там і про Кричевську відгуки можна знайти.
Все дуже індивідуально, я бажаю здоров´я вашому батьку та багато років життя.
Кофр для ноги• 06 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дякую❤️
Сусідка знизу• 06 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
Супер, це найкраща людина до якої можна потрапити у вашій ситуації. Ви молодець, наснаги вам і сил💪
Кофр для ноги• 06 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Дякую❤️