ФФФФристайла• 06 декабря 2024

Какие ошибки чаще всего совершают при планировке кухни?

Подскажите по своему опыту или из того, что замечаете. Спасибо за подсказки.
Мелочунь• 07 декабря 2024
Мне досталась уже готовая. Я немного недовольна розетками, местом под нестандартную духовку и немного б изменила внутрянку верхних шкафчиков
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Моя помилка - в одному плечі кухні зробити однакову глибину підвісних шаф і стільниці. Реально на початку не раз билась головою об ті шафи, ніколи ж не подумала що так не зручно буде
Ого... а чому вирішили так робити?...
Ананомчикус• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
А в плити і мийки один край? Подумайте ще раз.
зазвичай мокро чи краплі жиру на тій стіні, яка прилягає до фартуха, тому все інше вже не має значення. та я й не уявляю таке планування, де край плити був би в 40 см від стіни.
СКИБИДЫШь• 07 декабря 2024
Ошибка номер 1 = точно спланировать розетки
Ошибка номер 2 = не убирайте дверь ни при каком раскладе (у нас не влазил холодильник - пришлось снести дверь и проем, да, места прибавилось, но все запахи идут в комнаты.
Психологічка• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А можете фото показать? Мы сейчас начинаем внутренние работы
Скоро мебель заказывать. Ту кухню, что нам дизайнеры нарисовали, точно делать не будем, ищу варианты
Кухня совмещена с гостиной, тоже остров будет
Еще интересует что придумали для губок и средства для мытья посуды)
У меня кухня-гостинная. И неудобно когда приходят гости, т.к. надо успеть все приготовить и убрать, чтобы чисто и аккуратно было.
А если бы кухня была отдельной, то я бы посто закрыла на кухню дверь и никого не пускала смотреть на следы готовки.
Но в остальном все отлично. Никто не носит тарелки по квартире.
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Омг. У плити 4 сторони, 4 края. Збоку може бути стіна чи, наприклад, колона з холодильником чи духовкою, і відстань між ними замала. Тоді ця стіна буде в жиру. Аналогічно з мийкою.
Психологічка• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
в яких це кухнях відстань від краю мийки чи плити до стіни аж 40 см?
Я думаю вбок 40 см, а не вперед .
Плекаю думи• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
А ви подумайте. Мабуть, то відстань збоку.
Психологічка• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
теплый пол на кухне, ни разу не включала за 1,5 года. самое бесполезное вложение для меня.
У меня тоже. Я в тапочках дома хочу.
Зубная фея• 07 декабря 2024
Ответ дляУжгород
Вот такие 2 полки выдвигаются под мойкой - внизу 3 ведра, на фото 2, мы потом меняли.
И выше длинный отсек и 3 маленьких (один на фото отсутствует) там губки, средство для мытья посуды, мусорные пакеты.
Все удобно достается и моется при необходимости.
И встроили выдвижную хлеборезку, тоже тема для удобства
Теж думала про такі відра і полиці, але, як виявилось, занадто дороге задоволення
Ананомчикус• 07 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Саме основне - продумати точно, яка буде техніка і де вона буде стояти. На мій погляд, посудомийну машину менше 65 см не варто брати, якщо сім´я 3+ людини. Продумайте яку ще додаткову техніку, не основну, будете брати і де вона буде стояти (наприклад, я перед війною купила великий кухонний комбайн Кенвуд. Він дуууже тяжкий. То добре , що біля столешні є шкаф, куди я його ховаю, і при потребі просто перекладаю з шафи на столешницю, а не тягаю цих мабуть 10 кг туди-сюди, я б тоді так часто не користувалася). Також продумайте, де буде інша дрібна побутова техніка - різні міксери, тостери, блендери і тому подібне. Важливий аспект - чи брати великий холодильник, але він буде не вбудований, чи додатково морозильна камера можливо потрібна, бо ті що вбудовані холодильники - набагато менші за об´ємом, ніж звичайні. Важливо продумати як вам зручніше зробити полицю для каструль - чи звичайний шкаф чи шухляда, на мою думку шухляда зручніше. Розетки би робила подалі від плити, і щоб накривалися, бо все з плити туди бризкає. І саме основне длЯ мене - обрати правильну варочну поверхню. Якщо ви хазяйка, яка любить багато готувати, і у вас газова плита- то зверніть увагу, що більшість моделей не розраховані на те, щоб там одночасно було 3-4 каструлі навіть середнього розміру. Газові комфорки розташовані настільки близько, що якщо ви під стіну, наприклад, поставите одну каструлю, то навпроти неї , як ближче до себе, ви вже ні сковорідку ні іншу середню чи велику каструлю не поставите. Там відстань взагалі мінімальна. Тому раджу піти в магазин техніки, взяти у них пару каструль з вітрини і приміряти , чи норм все встає. Я правда давно свою купляла, то тоді тільки одну чи дві моделі знайшла з нормальними параметрами. Щодо електричних плит не знаю, але теж придивіться
слушне зауваження на рахунок плити. я вже так втомилася наприкінці ремонту все вибирати, що плиту вибрала аби що купити. а виявилося, що на кухні це головний атрибут і зараз я підійшла б до вибору уважніше.
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляЗубная фея
Я десь на алі бачила вставні полички під мийку. Є такі, що на стінку тумби кріпляться.
Знайшла парочку
https://t.me/sem_prodesign_channel/5852
https://t.me/sem_prodesign_channel/5853
НашлаПерепискуМужа• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ого... а чому вирішили так робити?...
Кухня кутова. І саме коротша частина букви Г не могла мати стандартну глибину стільниці 60 см. Максимально 40. Подумали, що тумбочки зверху з глибиною 20 см будуть якось дивно виглядати, вирішили в рівень робити, тим більше їх там 2. Та, що ближче до мийки - зручно, а от та, що правіше - до неї довелось звикати довго
gem-nli• 07 декабря 2024
Ответ дляГитта Ягг
Мало розеток, маленькое пространство на рабочей поверхности для нарезки и др. Сильно в угол засунутая печка или мойка. Ручки кухни торчащие об которые потом бьются ногами. Неиспользование верхнего пространства ( шкафы должны доходить до потолка) иначе потом все равно что-то будет стоять на самом верху, просто будет некрасиво.
Плиты не рассчитанные на готовку для семьи, хоть и симпатичные ( двухкомфорные, узкие). Маленькие мойки, неудобные краны.
Также должно быть минимальное количество стыков на столешнице и фартуке - заколебетесь убирать и столешница может разбухнуть.
Должно быть сразу продумано место для мусорного ведра, чтобы не метаться по кухне.
Про треугольник холодильник-мойка-плита знают все вроде.
Какой интересный список. Это сборная солянка или из личного?
Плекаю думи• 07 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
В мене варочна Сіменс, чудово все стає, на всі комфорки одночасно.
Я на момент покупки навіть не замислювалася над цим- влаштувала ціна й зовнішній вигляд, купила.
Ананомчикус• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
ну покажіть мені планування, де плита біля стіни. про холодильник чи духовку в пості мова не йшла.
Ананомчикус• 07 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
як написали так і подумала.
Статус Ква• 07 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
К нам гости не ходят)
Во всех наших квартирах и в доме сейчас (арендованном) совмещены кухня и гостиная. Нам нравится
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ааа, ясно. Може краще було їх взагалі не робити...
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус

Малась на увазі будь-яка вертикальна поверхня, яка обмежує стільницю збоку.
gem-nli• 07 декабря 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Исправить не думали? Из большего меньшее можно сделать, а вот наоборот нет. Обрежтье лишнюю глубину верхних шкафов. Затраты стоят удобства!
Ананомчикус• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті

ви написали стіна. звідки я знаю, що малось на увазі.
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляАнаномчикус
Біля стіни теж плиту ставлять.
https://www.google.com/search?client=ms-android-sa...

І мийку теж
Психологічка• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
К нам гости не ходят)
Увы, сейчас тоже к нам гости не приходят, но было время, когда друзья приходили к нам регулярно. Я любила гостей и накрывать на стол тоже.
Зубная фея• 07 декабря 2024
З свого досвіду скажу таке:
1. Якщо вибирати ряд антресолей до стелі, то це ще плюс до погонного метру кухні додається ціна кожної антресолі. При замовленні продавці цього не озвучують.
2. Мінус - металеві ручки з гострими кутами. Дуже легко поранитись. Зараз би вибрала пластикові, або іншої форми.
3. Заздалегідь треба продумати, в яких тумбочках що буде лежати. Бо потім виявиться, що половина навіть не помістилась.
4. В куті ми запланували відділення для каструль і спеціально купували металеві піддони для утримання лишньої вологи.
5. Плита знаходиться на відстані однієї тумби від холодильника, а мийка не в куті і обов´язково металева, а не керамічна. Бо керамічна швидко темніє і стає, як чашка з давнього чаю.
6. Нижній плінтус замовляли окремо під кожну тумбу з спеціальними тримачами, щоб періодично знімати і мити підлогу під тумбами.
7. Для розвантаження стільниці під мікрохвильовку теж замовляли підвісну тумбочку.
8. Якщо монтувати посудомийку, то не біля холодильника, бо стінки самої тумбочки нагріватиметься і грітимуть холодильник.
9. Ще хотіла додати за скіналі( фартух). Ми замовляли його у вигляді наклейки, бо скляне при транспортуванні легко б´ється, а в плитки шви забиваються жиром. Ця плівка дуже практична, хоча жир з плити й примикає, але вона стійка до нього
НашлаПерепискуМужа• 07 декабря 2024
Ответ дляgem-nli
Чомусь так не хотілось все це знову розбирати-збирати, хотілось пошвидше заїхати і жити. Ну і звикла з часом, зараз уже не влітаю туди лобом 😄
Верочка 100%• 07 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Знайшла парочку
https://t.me/sem_prodesign_channel/5852
https://t.me/sem_prodesign_channel/5853
С первой непонятно, куда девать мусорное ведро
Не заздріть тьоті• 07 декабря 2024
Ответ дляВерочка 100%
Дивлячись, скільки простору під мийкою. Бачила відро на дверках.
Смайликівна• 07 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Непродуманный угол, если кухня г-образная. Я понимаю, жалко денег на систему выкатную. Но блин, тот угол это место для похорон картохи(
В мене там вода в баклажках стоїть на випадок відключення.
Слобожаночка• 07 декабря 2024
кутова мийка - це повний маразм, якій досі ’профі’ пхають - це тупо дешевше, але так незручно
до підлоги шафи без проміжка для ступней, це максимально незручно.
плита має бути не поруч з мийкою і не поруч з холодильником.