⏺ На 20 тисяч грн зросла середня зарплата чиновників з початку 2024-го, — Мінфін.
У жовтні цього року середня зарплата у держорганах становила 57,5 тисяч грн, а на початку 2024-го вона становила 38,6 тисяч грн.
Таким чином, зарплата чиновників більш ніж втричі перевищує середній рівень по України.
Vlada-Maria• 07 декабря 2024
Ответ дляSova splushka
Так от він який, кінець епохи бідності!
Ох і завидющі
ні, щоб порадіти за слуг.... одно слово, кляті порохоботи , секта сивочогого
Саме цікаво, чому вони вважають, що їх 60 к офіційної це нормально, а наша 8 мінус податки це теж нормально, нам простим смертним хватить . До прикладу енергетики - прості робочі, мають 30+ , бачила я їх роботу - пів дня курять і пʼють каву на виїзді, ще 2 години працюють і додомцю ( або в теплий офіс досиджувати години). В Україні просто неймовірні різниці в зарплатах, і поки вони це не змінять, то в Європу, Америку нам як до неба.
antoninalav• 07 декабря 2024
Чому обурення? Більша половина порпдниць каже що всі хто мають зарплату у 100 тис на сім’ю ніщеброди. Деякі он писали, що 200 то замало.
То таке) умовності.
Ось, як було при сивочолому:
Небачені премії у ’Нафтогазі’
У 2018 році топменеджери ’Нафтогазу’ отримали 46,3 млн доларів премій за перемогу над ’Газпромом’ у Стокгольмському арбітражі. Ця сума викликала обурення суспільства, адже лише на премії пішло понад 1% виграних коштів. Наприклад, голова правління Андрій Коболєв отримав частину цих бонусів разом із зарплатою в 26 тис. грн на місяць
ФОКУС
OBOZREVATEL NEWS
.Судді – нова еліта зарплат
У рамках судової реформи зарплати суддів зросли до 200 тис. грн на місяць. Мета підвищення — зменшити корупцію, але ці суми виглядали космічними на фоні мінімальної зарплати в країні, яка тоді складала лише 3200 грн
MIRROR WEEKLY
.
Небачені премії у ’Нафтогазі’
ФОКУС
OBOZREVATEL NEWS
.Судді – нова еліта зарплат
MIRROR WEEKLY
.
Ответ дляLacrimo
Енергетики ризикують своїм життям та здоров´ям, ремонтуя лінії після прильотів, таким, як Ви.
Тут нужно немного разбираться, как работает бюджет. Такую статистику вы увидите в конце каждого года, потому что в конце года, как правило, есть экономия бюджета и из нее следует, что выплаты по ЗП увеличиваются именно в конце года. Если сэкономленные средства не выплатят, то они переходят на след год. Как правило, их используют без остатка. С января все вернётся на уровень января прошлого года, при условии, что на ЗП-фонд будет выделена такая же сумма, а не большая
Ответ дляVika-N
Я вижу, вы госслужащая. Неплохо у вас там . Зарабатывают. Ничего не делая.
Ответ дляantoninalav
То таке) умовності.
Подвійні стандарти)
Мені ще подобається ’ми платимо податки’.
А держслужбовці їх не платять?))