Скорая помощь• 07 декабря 2024
Порадьте фільм для підлітків новорічний
16 і 13 років, щось про школу, свято, стосунки,не дуже дитячий)Сподобався дуже серіал Деш і Лілі, такий приємний
Розбещена цяточка• 07 декабря 2024
Академію пана Клекси дивилися в кінотеатрі, але вже є на Нетфлікс, ще Маревокрай.
Скорая помощь
• 07 декабря 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Дякую, треба глянути
Скорая помощь
• 07 декабря 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Пусть идёт снег
Бачили, класний, от щось би типу такого...
все по ГОСТу!• 07 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
Кодове ім´я червоний
В кино смотрели, прикольный
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Дякую, треба глянути
О, попри купу сюжетних недотягнень і деколи відверто вирваних з контексту діалогів став одним з моїх улюблених, картинка, музика... Вже вийшов трейлер до другої частини, чекаю )))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 07 декабря 2024
Ответ дляСкорая помощь
Дякую, треба глянути
Забула дописати, що має вийти на нетфліксі також розширена версія