Нічого вдягти• 07 декабря 2024

Просто поговорить ( болит низ живота (

УЗИ по гинекологии и узи почек и мочевик а в норме. Осмотр гинеколога- норма . Выписали лечение от цистита,(хотя только немного снаружи боль, в туалет не бегала ) боль осталась, два антибиотика не помогло … у меня уже депрессия. Может узи что не увидело ? Может уже мрт нужно, мне страшно уже
Тень льва• 07 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
А как определили кишечник и как лечили ?
У меня бывают колики, очень чувствительный ЖКТ в целом,
слежу за питанием
Про кишечник гинеколог определяла при приёме, прощупывала (по УЗИ малого таза всё норм было)
Коплю на груди• 07 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ну Наче иногда печет шоли, незнаю как объяснить , дискомфорт , уретра именно , ну я ж лечилась антибиотиками порошками (
Я б вам радила здати аналізи сечі, крові і мазок в гінеколога.
Зубачистка• 07 декабря 2024
Здати аналіз сечі (але мати на увазі, коли закінчили антибіотик).
Можна бакпосів сечі зробити

Якщо норма - йти до уролога. Скоріш за все призначать аналізи на зппп (здавали?)

З цього варто почати.
автор Нічого вдягти • 07 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Можна бакпосів сечі зробити

З цього варто почати.
А если муж один ? Зппп не должно быть )
Зубачистка• 07 декабря 2024
Я так рік мучаюсь. З минулого грудня. Цистит не цистит, щось пече, що ніхто не знає. Теж лікували цистит спочатку, але в мене хоча б можна було придратись до аналізів спочатку.
Лікування не допомогло. Лікували спочатку гінеколог, потім уролог, потім гастроентеролог, МРТ малого таза, МРТ поперека і крижового. Все чисто, аналізи чисті, бакпосіви чисті. Біль як був, так і є. Наступним кроком був психіатр.
Але почалось загострення і на днях зробили цистоскопію.
Виявилось запалення шийки сечового міхура і якісь білі плями на ній. Чекаю результат біопсії. Підозрюють лейкоплакію. Хоч би нічого гіршого.

Так я боялась цистоскопію, відтягувала, а можна було давно зробити, пару днів помучатись і знайти причину. Хоча лікарі і не направляли до цього, лише гастроентеролог про неї говорила
Зубачистка• 07 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
А если муж один ? Зппп не должно быть )
А до мужа них у вас, них у него никого не было?
Все что угодно может быть.
автор Нічого вдягти • 07 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка

Я тоже читала про це обследование . Тоже боюсь его , ну наверное нужно брать и самой проверять изучать
автор Нічого вдягти • 07 декабря 2024
Ответ дляЗубачистка
Все что угодно может быть.
Блин не было 🤣
Тріль!• 07 декабря 2024
Ответ дляНічого вдягти
Сходіть до уролога. А гінеколог у вас з привітом, не могла направити вас до уролога? Я ходила до проктодога, бо мала сильний біль прям у задньому проході. А він , після огляду, направив до невропатолога. І був правий, це віддавав сідаліщний нерв.
Кусачая Я• 04 января в 20:46
Автор, як ви? Знайшли причини болю? Бо теж з ним мучаюсь(
автор Нічого вдягти • 04 января в 23:27
Ответ дляКусачая Я
Была у гинеколога, сказала тоже все ок . Пошла сдала сама мазок в синево, а там лейкоциты 70 у Вагине и в уретре 60 . Вот с понедельника опять буду искать врача . Боли не проходят , снаружи дискомфорт тоже (((
Кусачая Я• 05 января в 19:09
Ответ дляНічого вдягти
А загальні аналізи крові і сечі робили? В мене ще до живота і поперек болить. Теж вже не знаю куди бігти. Напевно треба ще наважитись на колоноскопію і проктолога(
автор Нічого вдягти • 05 января в 20:17
Ответ дляКусачая Я
И у меня поясница болит. Анализ мочи без лейкоцитов , немного бактерий и все . На колоно меня еще год назад отправляли .. Но я боюсь
Кусачая Я• 05 января в 20:26
Ответ дляНічого вдягти
Бактерії, то теж не добре. А бакпосів сечі не робили? І я боюсь, але чим далі тим більше себе настроюю в необхідності. Розумію, що без неї буду себе накручувати по кругу. Хоча цей біль може давати і спина, і мів а матки і ендосетріоз. В мене це все теж є. Це капець просто
автор Нічого вдягти • 05 января в 20:28
Ответ дляКусачая Я
Не делала бак посев (. Я тоже себя накручиваю , у меня больной желудок , срк был год , плохая наследственность . Больше боюсь у колоноскопии узнать диагноз , хотя подготовка там тоже , еще тот квест