Статус Ква• Изменено 07 декабря 2024
Мені 43. Хочу дитину. Та мабуть я стара вже...
Привіт!
По правилам я знаю, що я маю бути готова до всього тут. Ви можете мене ображати, що я стара. Але хтось мене підтримає.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
Що я маю?
Житло і роботу.
Або помирати самотньо.
Або народити дитину для себе.
Ви НІЧОГО не вирішуєте.
Просто цікаво послухати. Дякую.
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляспальное место
Так, слегка, тролятиной попахивать начало...
Да не слегка
Весела бджілка• 07 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну не молода, що Ви хочете почути? ’А от в Європі у цей час тільки... починають’? Так Ви не в Європі, на українську пенсію дитину у ВНЗ не вивчиш. Хоч би собі на ліки від підвищеного тиску хватило
В Европе не в 40+ начинают
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
Тому що, якщо він піде на війну, то я лишуся сама з дитиною. Бо він чекає повістку...
А я хочу лишити дитину від нього
Народила в 43, ще до війни. Коли сину було 8, чоловік пішов на війну, ми в біженстві.
Важко, але терпимо. І справа не в роках.
Я тут с краю постою• 07 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Діти це довготривалий проект. Народити це саме простіше. Особисто я не готова була б в 43 мати малюка, тому що це потрібно бути в строю майже до 70 років.
Так ещё главное здоровый ребенок
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
В Европе не в 40+ начинают
Та й пох.. з ними. Я ж написала
Зараз на дієті• 07 декабря 2024
Ображати не буду, але хочу, щоб ви зрозуміли одне: дитина, це клопіт. Це дуже багато клопоту на все ваше майбутнє життя. Поки діти маленькі - то одні проблеми, коли діти виростають, то й проблеми стають іншими. Але проблеми будуть завжди, більші чи менші.
Якщо ви усвідомлюєте, що буде складно, що доведеться йти на якісь жертви, то народжуйте. Бо дитина - це не лише клопіт, а й радість. Але ще й важка праця і недоспані ночі.
Якщо ви не готові, то не варто.
В 40 років я вже хотіла спокою, щоб мене ніхто не чіпав і не мамкав.
Але не всі такі тюлені, як я, є цілком активні мами і бабусі.
Рішення приймати вам, але добре подумайте.
Якщо ви не готові, то не варто.
Муууумие• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А я хочу лишити дитину від нього
Ну, якщо фінансово зможете забезпечити, пробуйте. Насправді ,не так просто завагітніти в 43 першою дитиною.
Гага Газу• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
І що?
Вам есть кому помогать? Выносить и родить сложно и морально и физически, маленький ребенок это ограничение свободы, к которой вы привыкли, элементарно вы не можете выйти в магазин, нужно все продумать от и до, колики, зубы и тд, если не пугает - рожайте. У меня 3 детей если что
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Якщо ви не готові, то не варто.
Можна подумати, що в 20 років всі ці клопоти якось оминають маму.
Федорино Горе• 07 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Що значить ’дитину для себе’?
Ну чтоб досматривала и похоронила потом)
Люблю ВалЄру• 07 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
А я хочу лишити дитину від нього
Лучше сразу тройню и в армию не пойдет. Обратитесь к репродуктологу
я Кукарача• 07 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ну хіба шо
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А побежит
Кидстаффовка• 07 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Закончит ребенок школу,а вам 60....
І в чому проблема?
Почемучка• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так ещё главное здоровый ребенок
Я про найбільш ідеальний варіант. Нездорова дитина і в 30 це не легко.
Гага Газу• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
В 20 лет и 40 - разные вещи
Я тут с краю постою• 07 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я без советов, просто о себе.
Мне 42 и я понимаю, что ребёнка не смогу вырастить так, как мне бы хотелось.
Не получилось по определённым причинам раньше, сейчас уже и не хочу, и не пытаюсь.
Ну и плюс сама не совсем ранний ребёнок, знаю как это. Но меня родили до 40)
Мою мать её родители родители в 38 и 60 , отца не стало когда ей было 28 , и вообще сейчас матери 71 , она никого не досматривала и не занималась похоронами.
Я тоже не хочу не за кем смотреть, а приходится (
Муууумие• 07 декабря 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Якщо еко, то дійсно можна. Але ж тільки після народження відстрочка... А як же ще 9 місяців протянути чоловіку?
Зараз на дієті• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
В 20 років запас здоров´я і енергії набагато більший. В більшості людей в 40 років вже купа хроніки. Враховуючи війну і перманентний стрес, то й той невеличкий рівень енергії, що ще залишився, сильно нівелюється.
Федорино Горе• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
У вас есть дети?
Я тут с краю постою• 07 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
В Европе не в 40+ начинают
Почему постоянно нам тулят Европу????
Где мы ,а где они
Весела бджілка• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Почему постоянно нам тулят Европу????
Где мы ,а где они
Не знаю
АяВсёЗнаю• 07 декабря 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Якщо ви не готові, то не варто.
Да все в 40+ уже не те. Я по подруге смотрю, родила в 41. Ей очень тяжело сейчас. Хотя с первыми детьми и материнство особо не заметила
я Кукарача• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Почему постоянно нам тулят Европу????
Где мы ,а где они
Наче ми Азія чи Африка
Борода• 07 декабря 2024
Я родила второго ребёнка в 43. Старой себя не считаю.). Но у меня был муж и со здоровьем всё хорошо. Если вам позволяет здоровье , финансы и есть желание , то рожайте. И какая вам разница кто , что думает ? Это ваша жизнь.
Вилосипедниця• 07 декабря 2024
Рожать ребёнка «для себя»…чтобы в старости досматривал…чтобы помирать не страшно было - это преступление. С такими мыслями только к психотерапевту.
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
В 20 лет и 40 - разные вещи
Плюс-мінус однакові. Чомусь, коли бабусі в 40-45 няньчать онуків, то мамки ще й кричать, що малувато няньчать, треба з ранку до ночі.
Соня-сонятко• 07 декабря 2024
Ответ дляБорисфенка
В 20 і в 40 все по іншому сприймається. Мала неспокійну дитину в 24 і нормотипову в 32 (з великою різницею у віці, бо після першої ми довго боялися мати ще дітей).