Я пані прохана...• 07 декабря 2024

Какой повербанк купить? Посоветуйте.

Посоветуйте повербанк, а то их столько есть, а я не разбираюсь в этих вольтах и всём остальном. Нужен такой, чтоб мощный был и быстро заряжал гаджеты. Ну и чтоб сам заряжался не сильно долго.
SofkaMos• 07 декабря 2024
Baseus вже три роки працює ідеально
So_so• 07 декабря 2024
У меня Anker PowerCore III Sense 20000 mAh, я не знаток, муж купил, работает хорошо
автор Я пані прохана... • 07 декабря 2024
Ответ дляSofkaMos
Baseus вже три роки працює ідеально
А какой именно? Их там так много разных
Пасти Ла• 07 декабря 2024
Купила Belkin
Білка в колесі• 07 декабря 2024
В мене 2 повербанки baseus 30000, заряджаю ними ноутбук, тому обирала потужність 65W.
Для телефону в мене sigma 30000 на 22,5W, ним не задоволена - неприємний запах пластмаси за 2 роки не зник.
Пухнасті штани• 07 декабря 2024
Вам потрібно розуміти, що чим потужніше павер, тим він більше, важче і довше заряджається.
Наприклад мій на 50 тис зармддржться пів доби. З 85% до 100 більше 2 годин.

Тому не варто купувати великий. Краще візьміть пару менших. На 10-20 тис.
Нормальні Сяомі, Басеус
Ранковий базар• 07 декабря 2024
Лучше тогда зарядную станцию,быстро заряжается
бибизяна• 07 декабря 2024
Ответ дляSofkaMos
Baseus вже три роки працює ідеально
+++
Анонимушка• 07 декабря 2024
Ксяомі на 20 000 рік вже користуюсь, дуже подобається
Hench• 07 декабря 2024
Romoss Sense 8+
SofkaMos• 07 декабря 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
А какой именно? Их там так много разных
Любий ,вони всі хороші
Забобонний фрукт• 07 декабря 2024
Тут порадили сяомі 20000, якраз на розетці хороша акція, взяла два. І є старенький басеус на 5000.
Забобонний фрукт• 07 декабря 2024
Дубль