КинДза• 07 декабря 2024

Тепер почала боятись і думати за лімфовузли

Блін, кожен день сюди заходжу і чуть не кожен день тут теми про лімфовузли і лімфоми, якщо про це люди пишуть прям так часто значить цього так багато, почала думати за це, заходжу і боюсь знову побачити що хтось пише за це
Самій стало страшно трохи, хто тут сидить читає це завжди ви ще не налякані ?
Напевно потрібно перестати читати саме цей розділ
Сегодня сержусь• 07 декабря 2024
Нет, не напуганы. Я знаю что они появляться могут после вирусов и опять сдуваться
Сегодня сержусь• 07 декабря 2024
Мы двое тут такие дома ходили с опухшей шеей, прошло
Життє Бентежне• 07 декабря 2024
Просто теми оптом клепає одна, ну може дві людини. Я так за біполярку дивувалась)
Пиу!Пиу!• 07 декабря 2024
Шанси , що вас вб´є ракетою чи дроном вищі. Не переймайтеся дурницями
автор КинДза • 07 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Вот власне в мене взагалі не збільшені були недавно як щитовидку перевіряла, але просто постійно це читаю і вже починаю сама хотіти щупати себе 😂😂😂😂
Хата на мати• 07 декабря 2024
Мля, хто ці всі лімфовузляні перелякані? Якщо щось і знайдуть в когось колись не те, то це не привід сидіти і боятись роками на форумі.
Плету корзинки• 07 декабря 2024
Тут одна жіночка дуже стурбована, що її донька не спілкується з родичами. То, може, ви з лімфовузлів теж на когось з родини стурбуєтесь?
Маю сечі• 07 декабря 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
А ще зараз погода погана😔...
Трохи морозу вночі, а зранку тоді - підсковзнувся, впав, очнувся, гіпс😁, а може і не очнувся 😔
Всяке буває...
Пиу!Пиу!• 07 декабря 2024
Ответ дляМаю сечі
А ще зараз погода погана😔...
Всяке буває...
Отож, в такий час веселий живемо
Борисфенка• 07 декабря 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Це якась пошесть, і ракети не страшні, бояться лімфовузлів і фіброміом.