Свисток ля-минор• 07 декабря 2024

Ваша работа вами выбрана по призванию или по стечению обстоятельств?

Если бы было время/деньги/силы - поменяли бы профессию?
Результат:
вже голосів: 66
39 (59.09%) Работа из-за стечения обст.
11 (16.67%) Работа по призванию
6 (9.09%) Не хотел бы работать нигде
3 (4.55%) Тыц
3 (4.55%) Поменял бы пррфессию
2 (3.03%) Я не работаю но хочу
2 (3.03%) Чтохочу -не знаю чтознаюнехочу
ЖенаАйтишнеГа• 07 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Вы учились музыке? играете для себя сейчас?)
Да,8 лет.Объездила всю страну и немного за границей.Фестивали,концерты.
Под конец школы собрали 8-10 лучших из коллектива,и предложили поступление.Блин,все отказались.Все((Может кто и продолжил после,но связь я только с 4мя поддерживала.
Сказали ещё подумать,а мне родители-это несерьезно,тебя ждёт безденежье,музыканты пьют много(это действительно правдой было тогда во взрослых коллективах).Ну я и отказалась так же.Наверное самый глупый поступок,о котором жалею.Я сильный человек,и многого добилась благодаря характеру.
Для себя иногда играю.Но редко.Дочь услышала в 13 лет впервые.Обалдела,и пошла в музыкальную школу.Поздно,очень поздно.Но сказала -мне все равно,мне хочется научиться.Сейчас перескакивает года в школе.Год за два учится.
База_птеродактилей• 07 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Тоді ближче пункт- не хотів би працювати,якщо це дійсно так)
Теж не підходить, бо гроші потрібні постійно)
автор Свисток ля-минор • 07 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ні,це ж про бажання йдеться)). Опитування про роботу-наскільки люди їй задоволенні взагалі, що би робили якщо не треба було працювати (чоловік заможний, спадщина,) Танант, призвання, вимущеність, якась загубленність по життю -все враховано. Можна себе не стримувати))
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Молодец дочка!)) А какое направление?))
База_птеродактилей• 07 декабря 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Єдине чим я завжди хотіла займатись - бути баєром, закупати товар ( модний одяг) для магазинів і визначати що буде в тренді в наступному сезоні.Але в мене є інший хист, за який чомусь більше платять ніж за баєрство😜
МадамОхмури• 07 декабря 2024
Фах обирала за покликанням, вчитися подобалося. Але найбільше би хотіла бути в науці. На жаль, через складні сімейні обставини довелося кинути науку. Але напрям той же, такщо працюю за фахом, але інакше.
И.О. человека• 07 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Аж цікаво, який?
База_птеродактилей• 07 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Аж цікаво, який?
Дві вільні іноземні мови.
пу_пугренчик• 07 декабря 2024
Та куда взяли
И.О. человека• 08 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дві вільні іноземні мови.
Ви працюєте перекладачем?
База_птеродактилей• 08 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ви працюєте перекладачем?
Ні, не перекладачем, проєктменеджером
И.О. человека• 08 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ні, не перекладачем, проєктменеджером
Це ж повинна бути відповідна освіта? А які мови?
База_птеродактилей• 08 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ні, не обов´язково мати відповідну освіту, бо всьому можна навчитись на місті і головне знання мов Ну звісно, якщо це не позиція программера або фінансового директора.
И.О. человека• 08 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже цікаво! А як ви взагалі обрали цей шлях? Де мови вивчали? Чи якась спецшкола з поглибленим навчанням іноземних ?
База_птеродактилей• 08 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ні, спочатку це був звичайний наш ін.яз, потім семестр по обміну в Німеччині на англомовному навчанні, а потім ще просто по ходу ще німецьку вивчила.Мені було взагалі не складно, бо ці мови дуже схожі.Міжнародні компанії зазвичай публікують свої вакансії на англійській мові.
И.О. человека• 08 декабря 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Дуже круто!