Бабця в мештах• 08 декабря 2024
Співмешканця дратує мій син
Живемо разом 3 місяці в будинку співмешканця. Назвемо його Олег. Ніби все ок, але я помічаю що мій син, якому 12 років, дратує Олега. Це проскакує у дрібницях. Син нічого не помічає і тягнеться до Олега. Свого батька син майже не знав, він помер, коли син був маленький.
Олег власних дітей не має,
Чи може з часом щось змінитись? Боюсь що син дуже прив´яжеться до Олега і це завдасть йому болю
Олег власних дітей не має,
Бурундучиха• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Говорила якийсь час назад. Потім все було спокійно і рівно. А вчора знову роздратування. Через те, що син заскучав на середині фільму, який ми дивилися всі разам, але який Олег хотів показати саме йому.
Тобто треба говорити ще.
Олег не виказує все миттєво, а потім скаржиться мені, син мовляв не сконцентрований, навіть 1.5 годинний фільм подивитися йому складно...
Тобто треба говорити ще.
Токсик ваш Олег
Бабця в мештах
• 08 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Моя знайома розвелась з новим чоловіком через те що він постійно критикував її синів. У мене дві дочки і я бачу як на них реагують чоловіки, тому страшно входити в нові відносини. Поки діти не виросли, я за них відповідальна і лише від мене залежить чи будуть вони в здорових стосунками чи в токсичних.
Саме через сина я й пішла в ці стосунки. Слова не виховують. Йому потрібно бачити здорову модель поведінки між чоловіком та жінкою. І як писали дівчата вище, потрібний значимий чоловік у його житті.
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Працювати з психологом парою. Мене, яка без дітей, теж би дратувало ділити свій дім з підлітком, якого не я виховувала, не звикла, щоб порушували мої кордони. А тут ще й з дитини потроху маленький чоловік на його території підростає. Думаю, можна налагодити, якщо у обох є бажання, а у Вас - сили посилено менеджерити співжиття
у нас не помогла терапия, год ходили
мистерЛяпсус• 08 декабря 2024
Спочатку поговорити з Олегом, раз уж жити почали, шкода не спробувати усі можливості. Потім троху вичекати, поспостерігати, дати собі певний час, наприклад ще 3 місяці, і якщо Олег не звикне до дитини, уходити.
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Токсик ваш Олег
не токсик, иногда есть несовместимость просто на животном уровне
Бабця в мештах
• 08 декабря 2024
Ответ дляБлискавка
Может, вы себя накручиваете. Если муж нейтрально относится к вашему сыну, это норм.
Можливо накручую. Можливо намагаюсь зловити симптоми, щоб вчасно зреагувати і не допустити хвороби.
Бабця в мештах
• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Ні. Чоловік важливий, якщо він з дитиною побудував відверті дружні стосунки. А цей чоловік уникає його, а хлопець все одно до нього тягнеться. Це не ок. Зрозуміло, що зовсім та дитина одинока в душі.
Він не уникає. Олег піклується про малого, намагається його порадувати, приділяє увагу. Але не все гладко.
Невидимка Майя• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
А ваш мужчина вообще в курсе какую роль вы ему отвели в этой истории? Может оно ему не упало, вот это быть примером и значимым в жизни чужого ему ребенка? Из-за сына эти отношения обречены, точнее из-за ваших несбывшихся ожиданий. Ваш мужчина пригласил вас строить отношения с вами, а не только с вашим сыном, потому теперь его закономерно бесит, что у вас разные цели в этом союзе. Плюс бытовая притирка.
Чучало яблуні• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Тобто треба говорити ще.
Обьясняйте ему ,что ребенку не может быть интересно то ,что и взрослому и это нормально
Плюс вкусы у всех разные
Сядьте смотреть все вместе фильм ,который нравится сыну
Плюс вкусы у всех разные
Гарні диньки• 08 декабря 2024
Звісно, зміниться. Невдоволення буде рости, а ставлення стане ще гіршим.
Госпожа Белладонна• 08 декабря 2024
мене часом дратує моя власна 12 річна донька-підліток. А Ви очікуєте янгольського терпіння від чужого, по суті, чоловіка.
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
а вот это главный прокол, Олег хоть знает,что его используют на роль папа((
Вы ему это озвучили:что я с тобой для воспитания сына или втихую:?
Крайня невістка• 08 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Оставьте Олега в покое. Пусть найдет себе без детей. Я не мужчина, но меня чужие дети бесят одним своим присутствием. Олег не хочет делить ваше внимание, поэтому ваш прицеп не его вариант, дальше будет хуже, правильно вам написали. Не стоит менять сына на штаны.
Что значит оставьте в покое? Вы на полном серьезе сейчас этот бред пишете?
Автор насильно заехала к мужику в дом? Или, может, мужик не знал, что у автора есть ребенок? Или, всё-таки мужику нужно было сначала хорошо подумать, а подходят ли ему женщины с детьми?
Что за тупая бабская мода всегда и во всем винить женщину?
Чучало яблуні• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Автор ,так у родных родителей с собственными детьми тоже не все гладко
А тут мужчина привыкает ,что у него появился ребенок и сразу подросток
Вам тут уже советуют разводиться,а у вас оказывается все хорошо в семье
Мэри Попкинс• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Це велика помилка, їсти на відносини заради дитини. Це і дитина відчуває, і чоловік, потім ви будете винити дитину, що заради нього все це затіяли, а він не оцінив
Значимий чоловік в житті хлопчика - це може бути і тренер, і дядько, дідусь. А взагалі дитині потрібен не стільки чоловік, скільки хороший дорослий. Скільки дитячих долей зламала думка, що дитині потрібен батько, мати, скільки розповідей про мачух і відчимів......
Чоловік, який постійно критикує нічого хорошо не дасть дитині
А у нас макарошки• 08 декабря 2024
Ответ дляМамзелькіна
Вважаю, далі гірше буде. Мене людина , якщо дратує зпочатку, то з часом, ще гірше стає. Як по накатаній. Ще ні разу не було такого, щоб почала гарно відноситися до тих, хто дратує з початку.
Тоже самое
Бабця в мештах
• 08 декабря 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Подтверждаю, как мачеха. Живем 4-ом: я, мой сын, муж и его сын. Раздражает его невоспитанность, наглость и нарушение моих границ. Это при том, что у меня есть собственный ребенок-подросток, т.е.опыт с детьми. Вашего Олега понимаю. Идти к психологу, прорабатывать в групповой терапии.
Так, мабуть сьогодні поговоримо. Хочу почути як Олег для себе бачить всі ці моменти. Коли з´їзджались, я взагалі дуже вагалася, тому що Олег більше 10 років жив один. А тут я та ще й син.
Володарка мрій• 08 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Не перевелись ще на Порадниці мудрі і адекватно мислячі жінки
А то вище понаписували, як з гарячки... псиХолУХи,блін
Володарка мрій• 08 декабря 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тому що хлопчику й тим паче підлітку важливий значимий дорослий-чоловік
Мені дивно, що такі прості речі декотрим порадницям недоступні до розуміння
Купи слона• 08 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Так і я вирішила. Всі по своїх домівках, чекаємо поки син виросте. Дитині не зручно з моїм новим чоловіком.
Володарка мрій• 08 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Він обрав себе і вас в цих стосунках. В цих стосунках дитини немає.
Нічого з цього не вийде, дитина завжди буде роздратовувати, бо чуже.
Повірте мені, бо я була в такої сім´ї. Мені було 16 я швидко потім з´їхала, дратувала постійно ...
Ви і тепер дратує адекватних людей своїми нерозумними постами. І нічого, живете якось
Бабця в мештах
• 08 декабря 2024
Ответ дляРання пташка
У нас закончилось плохо: частной школой ...мой ребенок бесит.
Вариант первый: развод и возвращение в Украину,где ничего уже нет
второй-соглашаться на сделку с собой
п.с.школа оказалась хорошим вариантом, сыну нравится
муж, при уменьшении дозы общения, неплохим стал
второй-соглашаться на сделку с собой
Скільки років вашій дитині? Чоловік виказував роздратування лише вам, чи й при дитині? Скільки ви разом?
Володарка мрій• 08 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ой бабоньки. Не хочу рассказывать вам страшилки, но лучше, пока дети не совершеннолетние, и если уж так сложилось что нет родного отца, просто встречайтесь с мужиками. Не тащите его домой к себе и к нему не переезжайте...
ой, бабонько. То особисто Ваша проблема, що Ви не в змогли побудувати нормальні стосунки і тепер Вас пече, що в когось може це вийти
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Когда поженились 12 , до съезда все ок было, в 14 отдали
8 лет уже, сын студент одного из университетов
Как_б_не_так• 08 декабря 2024
Ну я бы ртом попробовала поговорить с ’Олегом’, расставить приоритеты. Но если уже есть раздражение, что будет после, например, появления собственного сына? Громко дышит? Много ест? Кружки оплачивать?
Друг бобер• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Тобто треба говорити ще.
Навіщо заставляти когось, навіть підлітка, дивитися фільм, який йому не подобається? Це знущання над особистістю. Ваш співмешканець хотів би такого відношення до себе?
Володарка мрій• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Дякую!
автор, не слухайте тих, у кого не вийшло. Знаєте, як іх душить, що у когось вийде? Прислухайтесь до порад аноніма Лялькодзьоб, я погоджуюсь з нею на всі 100%. Нова сім’я - це спільна праця всіх. Цілком можливо, що багато чого Вам здається, і це нормально. Як нормально те, що Ваш співмешканець реально не знає, як себе поводити з дитиною. Хай у Вас все вийде
І поменше слухайте тих, у кого не вийшло, тепер вони від злості і власного незадоволення будуть радити Вам ’від протилежного’
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Но у нас более честно было,я не искала папу ребенку и т д.
Для меня нормальное отношения -ок
Да и 12 лет сынуля был не подарок ,безусловная любовь бывает у мам, а не у посторонних к мальчику мужчин
Для меня нормальное отношения -ок
Голодаю• 08 декабря 2024
Автор,це вже не змінити.Він просто йому заважає.Вам потрібно йти на вихід.