Бабця в мештах• 08 декабря 2024

Співмешканця дратує мій син

Живемо разом 3 місяці в будинку співмешканця. Назвемо його Олег. Ніби все ок, але я помічаю що мій син, якому 12 років, дратує Олега. Це проскакує у дрібницях. Син нічого не помічає і тягнеться до Олега. Свого батька син майже не знав, він помер, коли син був маленький.
Олег власних дітей не має,
Чи може з часом щось змінитись? Боюсь що син дуже прив´яжеться до Олега і це завдасть йому болю
автор Бабця в мештах • 08 декабря 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Значить і Ви дратуєте. Просто пока зло зриває на слабшому. Шукайте інше житло. Ви в першу чергу мама
Ми маємо жило і дохід, з цим проблем немає

Оля_с_киркою• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Дякую
Немає за що.
Сумчатая кошка• 08 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
Так думать нужно было головой, а не жопой или головой член@, как он обычно это делает.
Если я понимаю, что не смогу жить с инвалидом с физическим недостатком, то я с ним жить НЕ НАЧИНАЮ. Да, адекватные люди именно так и делают, представьте себе. Думают наперед. Попробуйте, у вас получится. Может, тогда не будете выгораживать мудаков и будете себя любить больше, чтоб не завидовать другим женщинам.
Ну как бы мимо, мне незачем и некому завидовать. Я просто чужих детей люто ненавижу, поэтому первоначально не стала бы связываться с чужими прицепами, но не все такие дальновидные, каждый человек имеет право на ошибку и необязательно это мудак
Янка-угомонись• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так, я з вами згідна. Олег мені на це вказував. Мовляв, я можу навіть підвищити голос на сина, проте дуже боляче сприймаю все, що каже він
Якщо ви довіряєте чоловіку, то дайте право виховувати і йому (у межах розумного лайка, бійка). Син скоро виросте і піде будувати своє життя, а з чим ви залишитесь.
У дівчат, хто підписав у коментарях більш травматичний досвід, що вони одразу кажуть бігти. Стосунки це складно і треба їх вчитися будувати.
Все у вас буде добре, просто не ідеалізуйте людей .
муха в кедах• 08 декабря 2024
Тут ще від характера чоловіка залежить, маю теж 12-ти річного сина, і рік з чоловіком живемо разом, батько теж помер. Враховуючи що він іноземець, то цілком нормально коли ми дивимося фільм українською, а він в той час може поряд собі щось у планшеті подивитися в навушниках, хіба що включаю субтитри німецькою. Але відверто кажучи то не часто, малому більше цікаво пограти онлайн з друзями. Його батьки також завжди обирають дитячі локації для зустрічей. Але він також зростав з 5 років спочатку з одним, а потім другим вітчимом, з батьком не спілкується. Нам обом 39.
У знайомої хлопчику 7, їй 46, також чоловік помер, зустрічається майже 2 роки з 55 річним, але там інший випадок. Вони зустрічаються на два міста, бачу втому у нього від дитини, свої вже дорослі, постійно при розмові каже що її малий ще той розбійник і тд і тп...але він і сам ще той перець, інколи щось таке меле, що думаєш чи все гаразд з головою.
Рання пташка• 08 декабря 2024
Ответ длямуха в кедах
Кстати , у нас тоже испанские мелодрамы на планшете ...иногда видим скупую мужскую слезу..погружается полностью
а у меня нет сердца)
Бубль Гум)• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Можливо ще хтось поділиться власним досвідом. Ми з Олегом досить дорослі, з´їзжались свідомо, обоє зацікавлені в стосунках. Я розумію, що, можливо, він з цим роздратуванням може і не впоратись, хоча намагається.
Личный опыт - обижал моего сына, доводил до слёз, пока меня нет дома.
Ушла и не жалею.
Мой нынешний мужчина прекрасно относится, но сын уже взрослый, у них нормальные человеческие отношения, никто никого не бесит.

Сяду на шию, дорого!• 08 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
В мене знайомі, ну дугхороші люди. Але сім´я без дітей, вони самі так вирішили. І ось ми зустрілися в гостях і я була з дітьми, підлітками. Ми спілкувались всі і діти сказали що твої друзі дивні і токсичні.
Я спробувала пояснити ситуацію, що вони не маючи дітей поводяться з ними як з дорослими і до кінця не розуміють, що ви ще діти.
Моя дитина сказала, що була на практиці і допомагала робити перев´язку і її навчили робити уколи, їй сподобалося і тепер вона дивиться в сторону медицини. На що в розмові їй сказали що медицина це не тільки частині клієнти. Прийдеться діло мати з бомжами і не все так радужно. Вона хотіла почути похвалу, бо з усіх 6 практикантів тільки її взяли і вона була асистентом в перев´язках, та ще й уколи навчили робити. А почула зовсім не те.
Це я до чого, ваш Олег мабуть до кінця не розуміє, що ваш син дитина і сприймає його як дорослу людину. Як буде далі, не зрозуміло, або він проникнеться і відчує дитину, або навпаки.
і як ви реагували на правдиву інформацію про ’бомжів’? ви пояснили доньці, що її хвалити без причини може тільки мама та маньяк?
Сяду на шию, дорого!• 08 декабря 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Полностью согласна.Особенно новые мужчины не любят мальчиков подростков.Мой кузен нашел женщину мечты,сыну ее 9 лет,не смог с ними жить.Говорит,я пытался,но он разбалован,и постепенно я понял,что даже запах его ненавижу
рідні батьки не навидять часто запах сина, а про чужих взагалі мовчу
бибизяна• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Син сам додивився, без мого втручання. Розмова з зауваженнями була пізніше, за відсутності сина.
Я не така категорична.
Про йти, наразі, мова не йде. Тема про інше
Тема о том, как подстроить под ваши шаблоны чужого вашему ребенку мужчину, но который хорошо к нему относится и хочет активно участвовать в его воспитании.
бибизяна• 08 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Что не понравилось вашему ребенку, правда о будущей профессии?
Сяду на шию, дорого!• 08 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
так і чоловік піде, вони все одно йдуть
Невгамовна сила• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Хто зна що він думав. Але однозначно, він докладає зусиль і, однозначно, мабуть далеко не все так, як він уявляв.
Вы уже начинаете его оправдывать(( ну какие такие особые усилия? Фильмец вместе посмотреть это не усилия.
Inconvenient• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Чому син не тягнеться до рідної матері, а шукає уваги у чужого чоловіка? Психічно здорові діти швидко не привʼязуються до незнайомих людей.
Наладьте добрі відносини з сином. Ви достатньо приділяли уваги та давали любов своїй дитині?
Тому що хлопці тягнуться до чоловіків, це природньо. Чому люди, які не розуміються у психології, дають такі поради?
из желе я• 08 декабря 2024
Терпіти чужу дитину важко, скоро він вижене вас обох
Мексиканочка• 08 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Хєровий у вас психолог і самі у вас знання в психології на рівні Марка Бартона і інших лохотронщиків.
Дитину хлопчика може виховувати і одна матір чи навіть і одна бабуся, але все залежить від того, як вона виховує. Дитині потрібна абсолютна любов, участь у його житті не на рівні *борщ поїв, уроки зробив, іди гуляй*, а на рівні емоційного діалогу і емоційного занурення в дитину, якісного проведення часу з хлопчиком. Це може дати і одна матір, і одна бабуся, якщо вона адекватно виховує хлопчика. Тато не обовʼязкова функція. А тут мати скоріш за все вся в особистому житті і хлопець тягнеться до абсолютного незнайомого чоловіка. Психологічно здорова дитина не привʼязується до чужої людини сходу, яка з ним погралася і пригостила шоколадкою. Ніколи.
Inconvenient• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
В мене намає ніякого психолога, а ви не розумієте елементарніх речей. Не може нормального чоловіка виховати одна мати, багато бачила ’результати’ цього виховання та й будь-якій дитині потрібний батько і здорова родина. Якщо ви психолог, то навіть не знаю, що й казати.
Мексиканочка• 08 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
Ну то сходіть то професіонала і не роздавайте поради з життя, які до одного місця.
Inconvenient• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
До такого ’професіонала’ як ви? Красно дякую. І вам вже стільки людей написало!

Люблю кетчуп• 08 декабря 2024
Вы даже не представляете как подростки бесят своих же пап, как папы срываются на них. Но на это многие закрывают глаза, так как это папка сказал. А вот если не родной , это уже другое дело. Где эта грань, вы должны сами почувствовать, или услышать от сожителя...
У самой сын 12 лет, и с папой часто не простые отношения, тоже требования, раздражение...
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Вибачте, то ви зацікавлені в стосунках, але не ваш Олег. Він же знав, що в вас дитина і ви її на вулицю не виженете. Вам стосунки, Олегові безкоштовна прибиральниця, куховарка і коханка.
Думайте шо вам важніше, штани чи дитина. До повноліття дитини ще ой як далеко. Перетерпіти трошки не вийде.
Мама Никитки-2• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Мабуть тому що це хлопчик, ще й підліток. Їм потрібна чоловіча порада і увага.
Ms. Android• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так поговорите со своим Олегом.
Если он взрослый и осознанный - может понять и проработать эту проблему
Ms. Android• 08 декабря 2024
Ответ дляМексиканочка
Мальчикам интересен мужской пример.
Для вас это новость?
Ms. Android• 08 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Говорила якийсь час назад. Потім все було спокійно і рівно. А вчора знову роздратування. Через те, що син заскучав на середині фільму, який ми дивилися всі разам, але який Олег хотів показати саме йому.
Тобто треба говорити ще.
Олег не виказує все миттєво, а потім скаржиться мені, син мовляв не сконцентрований, навіть 1.5 годинний фільм подивитися йому складно...
Ума не хватает понять, что все разные?
Тут не в ребёнке дело
Розвідка Маші• 08 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Уважно прочитайте ще раз.
Розвідка Маші• 08 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Брєд пишите. Уважно прочитайте ще раз, там є відповіді на всі ваші питання.
Сяду на шию, дорого!• 08 декабря 2024
Ответ дляРозвідка Маші
я почитала
Сяду на шию, дорого!• 08 декабря 2024
Ответ дляInconvenient
в сенсі не може? а батько дебіл може? більшість дебли
Inconvenient• 08 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Може не треба від дебілів народжувати?