Млинці зі смайликом• 08 декабря 2024

Ви хочете поїхати з чоловіком удвох, є діти питання

Ви живете разом ви двоє дітей і ваша мама. Ви хочете поїхати у двох з чоловіком на кілька днів. Без дітей. Діти підлітки 13 і 14років. Чи питали б ви дозволу в мами, поїхати чи ні? Чи просто поставили б перед фактом. І взагалі як вважаєте треба запитувати чи ні?
ИМХОля• 08 декабря 2024
Дозволу - ні. Скоріше запитала би чи може мама допомогти.
So_so• 08 декабря 2024
Разрешения? Нет. Но с мамой и детьми поговорили бы, конечно.
автор Млинці зі смайликом • 08 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Діти не проти. Мама просто стала в позу, не дозволяє.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Я би спитала чи може вона побути з дітьми, а ось дозволу поїхати не питала б звичайно. А далі вже,якщо мама згодна побути з дітьми, вирішували з чоловіком б їхати чи ні. Чи про який дозвіл ви питаєте?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ви не можете лишити дітей такого віку самих. А мама не наймана нянька і не забовязана їх глядіти. Тому по людськи. Я би сказала, що ми хочемо поїхати вдвох і хочемо попросити вас пригледіти за дітьми.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що не дозволяє? З ким діти повинні бути? З нею? Тоді б брали б дітей і їхатєли б всі разом без мами. Який дозвіл?
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не поняла: а как мама может не позволить?)
У неё психиатрический диагноз?
Я в дамках• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
То діти що,самі будуть?
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Что значит ’побыть’?
Может ли она ночевать в одной квартире с подростками?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Як мама може вам щось не дозволити? Не хоче мама, закиньте дітей до друзів, знайдіть інший варіант з ким лишити і їдьте. А питання до мами тільки зможе вона вам допомогти чи ні.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Что значит ’побыть’?
Вы просто к слову придраться решили? Всем ясно и понятно что значит ’побыть’. Остаться взрослому человеку с несовершеннолетними детьми. И днём, и ночью.
ВсеПроВсехЗнаю• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вона вам не дозволяє чи не хоче брати на себе відповідальність за дітей?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Что значит ’побыть’?
Побути - це значить пригледіти за вашими неповнолітніми дітьми! Погодувати, чи вони у вас борщі варять? Щоб не спалили хату, і тд. А раптом захворіє, чи ще щось. Мається на увазі бути опікуном вашим дітям, коли вас немає поруч. Невже це не зрозуміло?
Я в дамках• 08 декабря 2024
І що значить ставити перед фактом?Ми поіхали,а ти доглядаєш?
Ответ дляОябунчик
Їхати не дозволяє. Дітей взяти не можемо. Чоловік їде у відрядження пропонує взяти мене з собою.
So_so• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А зачем Вам её разрешение?
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
У вас вообще дети есть?
Моему ребёнку 11 лет. В будние дни мы с мужем только ночуем с ним вместе. Все. Остальными вопросами он занимается сам. Ему уже попу вытирать не нужно.
А детям автора 13 и 14. В таком возрасте они и ночевать могли бы вдвоём без бабушки совершенно спокойно
Ответ дляОябунчик
Вона живе з нами. Вона мені їхати не дозволяє.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А дети с кем будут?
Ответ дляКоролева Сарказма
Мама живе з нами. Я б лишила. Вона не дозволяє мені їхати.
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Чтобы дети 13 лет не сожгли дом?)
У вас вообще детей нет?
Они в таком возрасте ходят в магазин, варят себе пельмени и жарят яйца
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы еще в том возрасте,когда вам нужно разрешение мамы ?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
У вас вообще дети есть?
В Європі, за такі речі дітей забирає соціальна служба. І правильно робить.
Ответ дляСмешнюча
У неё психиатрический диагноз?
Моя може. Буде скандал..
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
У вас вообще дети есть?
Во время войны оставить детей самих ночевать?
Нечего ответить ,так сразу
Ответ дляЯ в дамках
То діти що,самі будуть?
Ні. Мама живе з нами.
Я в дамках• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Моя може. Буде скандал..
Приймайте рішення по своій ситуаціі.Значить,залишаєтеся.
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не дозволяє.
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Чтобы дети 13 лет не сожгли дом?)
У вас вообще детей нет?
У мене 4 дітей. Мені жаль дітей які в 11 років тільки ночують з батьками і їдять тільки пельмені і смажені яйця.
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
В ’европе’ дети с первого класса сами в школу ходят. И бывает, что с плачевным финалом. И ничего - за это службы не отбирают.А в Украине в начальной школе их отводят и забирают).