Млинці зі смайликом• 08 декабря 2024
Ви хочете поїхати з чоловіком удвох, є діти питання
Ви живете разом ви двоє дітей і ваша мама. Ви хочете поїхати у двох з чоловіком на кілька днів. Без дітей. Діти підлітки 13 і 14років. Чи питали б ви дозволу в мами, поїхати чи ні? Чи просто поставили б перед фактом. І взагалі як вважаєте треба запитувати чи ні?
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Разрешения? Нет. Но с мамой и детьми поговорили бы, конечно.
Діти не проти. Мама просто стала в позу, не дозволяє.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Я би спитала чи може вона побути з дітьми, а ось дозволу поїхати не питала б звичайно. А далі вже,якщо мама згодна побути з дітьми, вирішували з чоловіком б їхати чи ні. Чи про який дозвіл ви питаєте?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ви не можете лишити дітей такого віку самих. А мама не наймана нянька і не забовязана їх глядіти. Тому по людськи. Я би сказала, що ми хочемо поїхати вдвох і хочемо попросити вас пригледіти за дітьми.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що не дозволяє? З ким діти повинні бути? З нею? Тоді б брали б дітей і їхатєли б всі разом без мами. Який дозвіл?
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не поняла: а как мама может не позволить?)
У неё психиатрический диагноз?
Я в дамках• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
То діти що,самі будуть?
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Что значит ’побыть’?
Может ли она ночевать в одной квартире с подростками?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Як мама може вам щось не дозволити? Не хоче мама, закиньте дітей до друзів, знайдіть інший варіант з ким лишити і їдьте. А питання до мами тільки зможе вона вам допомогти чи ні.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Что значит ’побыть’?
Вы просто к слову придраться решили? Всем ясно и понятно что значит ’побыть’. Остаться взрослому человеку с несовершеннолетними детьми. И днём, и ночью.
ВсеПроВсехЗнаю• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вона вам не дозволяє чи не хоче брати на себе відповідальність за дітей?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Что значит ’побыть’?
Побути - це значить пригледіти за вашими неповнолітніми дітьми! Погодувати, чи вони у вас борщі варять? Щоб не спалили хату, і тд. А раптом захворіє, чи ще щось. Мається на увазі бути опікуном вашим дітям, коли вас немає поруч. Невже це не зрозуміло?
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Їхати не дозволяє. Дітей взяти не можемо. Чоловік їде у відрядження пропонує взяти мене з собою.
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
У вас вообще дети есть?
Моему ребёнку 11 лет. В будние дни мы с мужем только ночуем с ним вместе. Все. Остальными вопросами он занимается сам. Ему уже попу вытирать не нужно.
А детям автора 13 и 14. В таком возрасте они и ночевать могли бы вдвоём без бабушки совершенно спокойно
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Вона живе з нами. Вона мені їхати не дозволяє.
Оябунчик• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
А дети с кем будут?
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Мама живе з нами. Я б лишила. Вона не дозволяє мені їхати.
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Чтобы дети 13 лет не сожгли дом?)
У вас вообще детей нет?
Они в таком возрасте ходят в магазин, варят себе пельмени и жарят яйца
У вас вообще детей нет?
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вы еще в том возрасте,когда вам нужно разрешение мамы ?
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
У вас вообще дети есть?
В Європі, за такі речі дітей забирає соціальна служба. І правильно робить.
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
У неё психиатрический диагноз?
Моя може. Буде скандал..
АнтиТроль• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
У вас вообще дети есть?
Во время войны оставить детей самих ночевать?
Нечего ответить ,так сразу
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
То діти що,самі будуть?
Ні. Мама живе з нами.
Я в дамках• 08 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Моя може. Буде скандал..
Приймайте рішення по своій ситуаціі.Значить,залишаєтеся.
Млинці зі смайликом
• 08 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не дозволяє.
Королева Сарказма• 08 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Чтобы дети 13 лет не сожгли дом?)
У вас вообще детей нет?
У мене 4 дітей. Мені жаль дітей які в 11 років тільки ночують з батьками і їдять тільки пельмені і смажені яйця.
Смешнюча• 08 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
В ’европе’ дети с первого класса сами в школу ходят. И бывает, что с плачевным финалом. И ничего - за это службы не отбирают.А в Украине в начальной школе их отводят и забирают).