БершкомангоЗар• 08 декабря 2024
Дівчата-хлопці, бігом в коментарі до українського Ален Делона!
Король!
Пишіть одразу там в інсті коментарі. Класний же співак і гарна людина!
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Он еще поет?
Звісно, активно в,Україні виступає з 2014го знову. На сторінці можете послухати. Дуже глибока і мудра красива людина!
спальное место• 08 декабря 2024
Зараз гукну сусідів з будинкового чату, хай йому напишуть в коментах, де гроші за комуналку і як йому не стидно бути боржником. То пишу пишу йому, а він зтирає
Тільки не про гроші• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
его ориентация делает его никак не Ален Делоном
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
И не узнать,рожу на колени натянул.
Чому ви так вирішили? Виглядає дуже натурально і доглянуто для своїх 47 років!
Бабуся Бетман• 08 декабря 2024
Сколько он вам заплатил за темы на советчице? Сколько можно то..?
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А яке діло до орієнтації людям, які не в його ліжку?
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ні скільки. Просто він достойна поваги людина. Чому б не написати про нього- може хто ще дізнається про його актуальний контент
Тільки не про гроші• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
вы ж так прямо заявили, что он Ален Делон украинского разлива
ориентация его делает простым геем
Столічна штучка• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Я не слушаю такое.
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляТільки не про гроші
ориентация его делает простым геем
Наприкінці 90х багато українців зачинали діточок під його пісні! Тож, Ель причасний до демографічного зросту!
Бабуся Бетман• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Просто интересно, откуда у вас такие данные, вы стали свидетелем массового зачатия на концертах?
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я хочу надю мейхер
Вона давно вже окацапилася, вийшла заміж за руського олігарха і промишляє як швачка на росії
Тільки не про гроші• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
это ж какими странными надо быть, чтоб под его песни трахаться какое-то редкое извращение
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ну не на концентах)
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я не слушаю такое.
Та ви лишень спробуйте)
Бабуся Бетман• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну не на концентах)
А я уже приготовилась слушать подробности...
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ну то було 20-25 років тому, треба у батьків цього покоління питати
Добрая свекровь• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Потому что я его помню молодым,когда он был на волне .
Без комплексів• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Не вірим. Ви тут на регулярній основі його піарите вже декілька місяців.
Інші тут у місцевих дам смаки))
Без комплексів• 08 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Та ви лишень спробуйте)
Мені якось попався на очі його кліп із Мілою (самі великі груди в Україні і модель сайз плюс). Ну що вам сказати, намагання хоч таким способом через її кавуни привернути увагу до кліпу - вийшло дешево і порнографічно. Глибокі люди створюють інший контент, а не таку дешеву попсу.
БершкомангоЗар
• 08 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Ну в де в кліпі ’голими’ порнографія?