ДеньгиНеСдаю• Изменено 08 декабря 2024
Вот тебе и осбб.
В Чернигове глава обокралв соседей.
Завжди з рушником• 08 декабря 2024
Не потрібно називати ЦЕ ’ОСББ’, бо ОСББ створюється шляхом голосування , в тому числі за статут. Бухгалтером вона не мала права бути, ні будь-який із її родичів.
Завжди з рушником• 08 декабря 2024
Звичайно, ніхто окрім сусідів не міг на неї подати в суд. І вона до якихось пір необізнаністю і людською байдужістю користувалася. Але ж знайшлися хто міг її віддати під суд. Інше питання, чи достатньо буде сил кинути її за ґрати.. ? Чи судовою тяганиною все і закінчиться..
Свисток ля-минор• 08 декабря 2024
Ответ дляТишком нишком
Депутатам можно, а осбб нет?
пишіть свою адресу, їдемо до вас, де гроші зберігаєте? 😂
ДеньгиНеСдаю
• 08 декабря 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Хороший вопрос. Надеюсь сядет, это ж какой тварью нужно быть чтобы так воровать и положить ребенка под нож для отвода глаз
Курочка-чубаточка• 08 декабря 2024
погано, коли люди не знають своїх прав, чим користуються отаки шахрайки.
є важелі, якими можна користуватися в таких випадках. але всі певно сиділи і мовчали, моя хата з краю.
осбб це добре, коли адекватні співвласники і контролюються всі дії голови і членів правління, і вони самі без нагадувань надають звіти. коли всі знають свої права і обовʼязки.
а на таких шахрайок натрапити можна не тільки в осбб