кнопкодав• 08 декабря 2024

захист у Польщі та повернення в Україну

Поясніть мені будь ласка, як на разі відбувається прийняття захисту в Республіці Польща, чи можна з тим захистом подорожувати, чи їздити в Україну?
Зараз обдумую, що робити, чи виїздити, чи ні, чи зможу повернутись додому, чи ні, чи брати той захист?
П.С Мене не цікавлять виплати.
Жинси на дитину• 08 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
у меня сестра почти 2 года ее получала
и выезжать же нельзя в этот период, насколько я помню
Так не можна
Коник-стрибунець• 08 декабря 2024
Ответ дляЖинси на дитину
На децизію не можуть чекати скільки часу.
От на пластик так.
Серйозно? 8 місяців від здачі відбитків, 10 від моменту подачі. Справа моєї дитини. І це ще пощастило за 2 міс на відбитки попасти.
Коник-стрибунець• 08 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
у меня сестра почти 2 года ее получала
Мабуть теж в Шльонському?
kharkovchanka• 08 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Тобто, можу з цим захистом повертатись в Україну один раз на кожні три місяці, але не більше 30 днів ? Вірно?
не прив´язано до 3-х місяців, по закону можна виїжджати скільки хочеш разів коли хочеш. але знаю, що статус може злітати при перетині кордону, треба за цим слідкувати в Мобивателі і вчасно відновлювати, якщо злетів.
Аноним ФЕЯ• 08 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Так. Краще візу зробіть і майте спокій
На основі чого їй зроблять візу????
Чи на основі чого вона отримає карту побиту???
Автор не планує працювати на поляків! Все що може взяти - це статус захисту від війни і не вийде їй їздити туди сюди скільки хоче в Україну, їй анулюють той захист, на підставі що часто їздить в Україну, хоча прямої заборони немає, але поляки так роблять, бо хочуть і можуть 2 , макс 3 рази на рік зможе поїхати , а за часті перетини будуть проблеми.
Карту побиту і віза- виключно на підставі роботи дають, чого в автора не буде.
ЗабежАЛОЧКА• 08 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Мабуть теж в Шльонському?
Вроцлав
автор кнопкодав • 08 декабря 2024
Ответ дляkharkovchanka
Відновлювати, це фізично їхати в ужонд?
Чи є інші варіанти?
автор кнопкодав • 08 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
На основі чого їй зроблять візу????
Дякую! Абсолютно все вірно.
Мені і треба хоч би три рази на рік. А взагалі хочу кінця війни!!!!!!!!
ЗабежАЛОЧКА• 08 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Відновлювати, це фізично їхати в ужонд?
Чи є інші варіанти?
так
заявление писать
вы хотели все блага мира не выходя из дома?
не получится
вы же типа беженец, значит у вас куча свободного времени
Аноним ФЕЯ• 08 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Дякую! Абсолютно все вірно.
Ну три рази зможете поїхати, але щоб не було проблем, краще на 15-20 днів не більше за раз.
автор кнопкодав • 08 декабря 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
так
заявление писать
не получится
Та понятно, все верно
Конечно, я б хотела все блага мира))
Я б не хотела вообще думать о Польше, я хочу мир в Украине.
автор кнопкодав • 08 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую
Я ще нікуди не виїхала, але вже не хочу нічого)
Auroraten• 08 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Дякую! Абсолютно все вірно.
Три рази на рік Ви спокійно зможете поїхати до України (кожен з цих разів має не перевищувати 30-денний термін).
Якщо таки вирішите їхати, то оформити захист треба одразу (до 2-3 дні з моменту перетину кордону).
А от щодо роботи на українську фірму варто уточнити. Бо через пів року перебування в Польщі Ви стаєте податковим резидентом Польщі. Навіть при дистанційній роботі. І розмір податків у Польщі (залежно від розміру Вашої зарплати) може Вас неприємно здивувати.
kharkovchanka• 08 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Відновлювати, це фізично їхати в ужонд?
Чи є інші варіанти?
так, їхати фізично, але в цьому немає нічого страшного.
автор кнопкодав • 08 декабря 2024
Ответ дляAuroraten
Податки то перше, що я вирахувала)
Але, дякую, це уточнення варті уваги.

Оформити одразу захист, це щоб не втратити ці візові (якщо шо) дні?
Коник-стрибунець• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
На основі чого їй зроблять візу????
Візу роблять на основі освядчення, яке в Україні можна замовити в знайомих, купити або попросити в майбутнього роботодавця. За карту я їй нічого не писала, якщо ви не помітили.
Аноним ФЕЯ• 08 декабря 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Вона не планує працювати
Коник-стрибунець• 08 декабря 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вона не планує працювати
І що? Якби так всі хто замовляє освядчення під візи приїжджали і працювали.
Auroraten• 09 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Податки то перше, що я вирахувала)
Але, дякую, це уточнення варті уваги.

Оформити захист одразу - це тепер така вимога польської сторони. Після трьох днів перебування (якщо Ви не звернулися по захист) Вам можуть відмовити в оформленні.
автор кнопкодав • 09 декабря 2024
Ответ дляAuroraten
Дякую, все зрозуміла.