Добрая свекровь• 09 декабря 2024
Не вірю, що я когось зустріну
Я стала цинічною з віком і в кохання більше не вірю. В юності з особистим життям було дуже погано, а зараз в 27 вже не те.
Брюнетка в Мармеладе• 09 декабря 2024
Мені 50, але я ще сподіваюсь відчути емоції закоханності... Дівчинко моя, шляхи Господні невідомі...
ОноВамнадо• 09 декабря 2024
Живіть своє життя. Повноцінно, щасливо і тоді є шанс, що хтось приб´ється до Вашого берега. Там уже буде питання чи потрібно воно Вам. На щастя багато хто як метелики на вогонь летять.
Сундучок с каникулами• 09 декабря 2024
Живіть для себе і для людей, а кохання знайдеться, коли побаче таку красу)
Ошеламиссимо• 09 декабря 2024
Кабзлец... Где мои 27, эх.
Ну сидите, страдаете. Вам чуток осталось красоты и молодости.
Потринділиця• 09 декабря 2024
Ну раз не верите, то вполне возможно и не встретите. Мысль материальна
Добрая свекровь
• 09 декабря 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Кабзлец... Где мои 27, эх.
Так я і про це(( Скоро 30, але у мене і у юності було погано з особистим життям. Після 30 мабуть буде ще гірше
Омлетик• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Палюбэ
З бісиками• 09 декабря 2024
Я стала цинічною з віком,
В кохання я більше не вірю,
Однак всесвіт чудовим ніком,
Потроху дарує надію...))
В кохання я більше не вірю,
Однак всесвіт чудовим ніком,
Потроху дарує надію...))
Не зви чайна• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Не тільки, а вже(
Вы как в том анекдоте… еще чуть чуть и 50. Все будет, было бы желание. Не опускайте руки, лучше договаривайтесь сама с собой, что не все потеряно
Радикальная• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Почему у нас такое отношение к возрасту? В Европе и в 50, 60, 70 и т.д. полноценно живут, за ручки ходят, нет этого эйджинга, и только у нас в 30 лет уже в голове старость
Деточка, у тебя ещё все впереди. И в 50 встречают свою любовь, и только с возрастом можешь ощутить полноту чувств к человеку, а не только банальный секс, который в голове у малолеток
Невгамовна Бу• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Чого в 31?
Кохання в 31, або всплеск емоцій.
Невгамовна Бу• 09 декабря 2024
Зараз порожнеча в душі.
Не переживайте все буде добре.
Толік є у вас в оточенні?
Не переживайте все буде добре.
Толік є у вас в оточенні?
Добрая свекровь
• 09 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Зараз порожнеча в душі.
Не переживайте все буде добре.
Толік є у вас в оточенні?
Не переживайте все буде добре.
Толік є у вас в оточенні?
Немає
Невгамовна Бу• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Немає
Просто це ім´я прийшло повідомлення а думку. Тому і запитала)
Душка-свекрушка)))• 09 декабря 2024
Автор геть містику, це все видумки.
Реально діє і змінює життя на краще психотерапія!
Дадосвидания• 09 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А з зовнішностю як?
Добрая свекровь
• 09 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
А з зовнішностю як?
Не сексі, але й не страшко. Звичайна зовнішість.
АяВсёЗнаю• 09 декабря 2024
Не вірити не можна, треба вірити, хотіти, шукати, бути відкритою для спілкування. А як ще воно знайдеться?…
Напланетянка• 09 декабря 2024
Не падайте духом, я вчора була на святі де жінки в 39 тільки сім´ї створили, все в світі вчасно.