Антон Кочергин• 09 декабря 2024

Про образование

Если бы мне был дан выбор быть министром образования, я сделал бы сделал три вещи:
1. Вместо 6-7 уроков ввел пары
2. Создание каналов учителями. Допустим, если учитель создаст канал и он будет успешен, будут выплачиваться дополнительные деньги
3. Упор на техническое образование

Поддерживаете? Если нет, то почему?
Из Виа-гры• 09 декабря 2024
Ответ дляМира всем
То вы правильного и хорошего НУШа не видели. Прекрасная система и идея.
Но наши «совковые» учителя просто не собираются по ней работать. Единицы внедряют все, что нужно (что учили. Не все даже выучили, что надо)
+1, ба більше, так само як з медициною, навмисно викривляють і псують, щоб отакі недалекі писали ’ліквідувати’
Из Виа-гры• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
В каком детском саду?
а то чукча не чітатєль))))
Пишу з калідору• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Учитель платный?
Вчитель пішла зі школи (освіта дуже втратила), зареєструвала ФОП і тепер готує до НМТ та проводить додаткові групові та індивідуальні, має свій блог, телеграм канал, записала ряд уроків на Всеосвіті (запросили), якими можна безкоштовно користуватися, готує свої посібники для підготовки та мотиваційні листівки перед НМТ кожному ’зі своїх’.
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
А как связаться с ней можно или как найти блог?
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Не скажите, не все...есть учителя, категорически не работают онлайн.
Не верю, что есть запись за год. Какой хоть предмет?))
Математика. Английский. А что вас удивляет? Освобождается место , только если ребёнок выпускник, что и неудивительно с этой дистанционкой
Incol• 09 декабря 2024
Ответ дляАнтон Кочергин
Черкніть в приват - дам всі координати.
миссАрфография• 09 декабря 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Я о том, что тот, кто бредит этой профессией, не будет смотреть тарифную сетку. А кто смотрит, тому и не надо туда. Это та профессия, где по призванию должны быть люди, я об этом и писала.
Учителя и врачи долж6ы быть по призванию. И да, зачем тогда идти 100-балльникам? На эту тарифную сетку? А ведь идут... Лучше бы и не шли.
кто идет со 100 баллами в пед, тот сравнивает это с работой типа продавца - тепло, физически не тяжело, еще и подарки дарят
автор Антон Кочергин • 09 декабря 2024
Ответ дляIncol
Черкніть в приват - дам всі координати.
Написал
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
то може давайте взагалі вчителям не платити - нехай крутяться після роботи як можуть?
До чого тут це? Можна працювати нормально, а не тільки писати плани, так?
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Документ в студию.
Нагуглите, вы мне зарплату не платите)
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
За 8т?
За 20000. Acer travelmate p214-52
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Знаете, один учитель на ФБ написал ’ если у меня нет света, то еду в школу, а если и там нет света и интернета, то это не мои проблемы’ . И он прав
У нас в школі є генератор. Навіть два. Один видало руо, інший - якісь благодійники.
Генераторами зараз забезпечені всі школи.
Якщо генератора немає - питання до директора, де він його дів. Адже всі пункти незламності давно обладнали генераторами.
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляdreamsunny
Вообще очень сомневаюсь, что вы учитель. Тролль обыкновенный анонимный )
Схожа на Ларсон Петерсон, такий же агресивний стиль.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Нормально це як? Яке мірило?
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
У меня мама начальник финуправления отг. Нет у нас залышка, к сожалению
А субвенція де?
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Молодий спеціаліст з/п мінімалка, як виживати тим молодим спеціалістам, результати плачевні, на математику приймали тих, хто ледь подолав поріг в 130 з НМТ. Фізика і хімія - вчителів скоро взагалі не знайдемо.
Ну я була в аспірантурі у 23 роки і мала копійки. Зараз мені 40 років і нормально так заробляю. Не бачу нічого поганого в кар´єрі і поступовому зростанні.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
А паливом ті школи забезпечені? Генератор від повітря не працює
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
А субвенція де?
Использована. Там нет безлимита
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Генератор есть, но он не работает на воде
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Ну вот, всем не надо. Не идут. Закрывать школы?

П.сы: а почему все должны работа за зарплату, а учителя и врачи за идею? Они второго сорта?
Де страйки профспілок за підвищення зп вчителям? Вони мають бути зацікавлені в цьому і реалізовувати своє право.
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Нагуглите, вы мне зарплату не платите)
У меня такой бред не гуглится. А у вас нет подтверждения, только хамство
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
З такими ’лозунгами’ прийдеться вчити дітей вдома. Ви справді вважаєте нормальним з/п в 6440 -10 000 для того, щоб людина мотивовано вкладала в голову знання і виховувала майбутнє нації ?
Я вважаю, якщо людина йде працювати, то вона мусить працювати, а не байдикувати.

Розмір зп - це питання до профспілок. Які мають законні важелі впливу на можновладців. Є вибори депутатів, є політичні партії, які можуть взяти на себе зобов´язання добиватися підвищення рівня зп. Це кропітка робота, але цілком реальна.
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Нормально це як? Яке мірило?
Ви прекрасно розумієте як це. Не треба прикидатися. Так само, як пишуть в планах відкритих уроків +-
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Профспілок давно вже немає
Мішечок щастя• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Они? А я думала родители учеников

П.сы: в военное время забастовки запрещены
Домашня Зюзя• 09 декабря 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я вообще вам не хамила.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ дляНенька наша

Так вчителі працюють. Уроки проводять. Документацію ведуть. Які претензії
Мейк-ап форева• 09 декабря 2024
Ответ дляТримбулька
А чому проти пар і зменшення нагрузки? 19 предметів одночасно це норм? Хто їх вчить, діти лише виживають
Ну то не вчіть
Якщо дитина не в стані вивчити базу, то 9 класів, технікум, робота
Ненька наша• 09 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Так вчителі і виконують свої обов´язки. Вчать дітей. Але між вчити і навчити - пропасть.
Я бачу вчителів у школі моїх дітей. Є молоді. Вчителю фізики 27 років, діти від нього в захваті. Вчителю фізкультури 35. Класна вчителька старшої дитини носить дреди, молода, фахівець класний.

Тому я знаю, що є адекватні і нормальні вчителі. За існуючу зп.
Svitlo_• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Так вони і працюють як в планах відкритих уроків. По них ніколи нікого не навчиш