Доль Чекомбана• 09 декабря 2024
брекеты 40+
Девушки 40+, у кого был опыт с брекетами после 40, поделитесь пожалуйста. Мне 43, нужно ставить - прикус менять, так как бруксизм стирает все зубы. это проблемы тянется уже не первый десяток, зубы все были стерты, поднималась высота на всех зубах, есть коронки, но я понимаю, что эту проблему уберет только прав прикус, поэтому решилась на брекеты.
Доль Чекомбана
• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Не стоит. Я лично жалею
почему ?
Статус Ква• 09 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Не стоит. Я лично жалею
чому? я от зараз буду підіймати зуби, якщо не допоможе, буду ставити брекети, 45 років
Доль Чекомбана
• 09 декабря 2024
Ответ дляСтатус Ква
мне не помогло, я сплю в двух капах, и капы стираются из-за бруксизма, хотя врач говорил ставим брекеты, потом поднимаем высоту, а я говорю та вы шо какие брекеты в 40+, в итоге два года спустя я пошла к ортодонту снова
Статус Ква• 09 декабря 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
а це к ортодонту? бо ортодонт мене відправила до ортопеда зубного
Рожки-да-ножки• 09 декабря 2024
Мені ортодонт сказав, що прикус неможливо змінити в дорослому віці
Доль Чекомбана
• 09 декабря 2024
Ответ дляПацаааааааан
вам гнатолог советует брекеты? или ортодонт?
ортодонт
Доль Чекомбана
• 09 декабря 2024
Ответ дляЗабула що?
Девушки 40+
нужно было бабушки написать ?
Дідова баба• 09 декабря 2024
Теж неправильний прикус, мені 35. Теж бруксизм, стертий суглоб і зуби постирались. Але на мій вік це нормальна стираємість кажуть лікарі. Проконсультувалась у деяких ортодонтів, ортопедів, гнатологів. Більшість каже залишити як є, бо щелепа пристосувалась вже і компенсується як може. М´язи теж вже звикли до цього прикусу. А якщо зараз всі зуби пересувати, не факт, що знайдуть правильне положення прикусу і можуть зробити ще гірше, ще й пару зубів можу втратити при переміщенні...треба клики видаляти, бо скупченість. Да і корені можуть оголитися при пересуванні. Я не готова ризикувати, назад ніхто потім не поверне після брекетів. Подумайте триста раз, перш ніж займатися ортодонтією.
я Кукарача• 09 декабря 2024
Я міняю прикус в 43 роки, тягнула ще три роки, бо було страшно видаляти 8-ки.
Я зрозуміла, що почну просто втрачати зуби, якщо не поміняю прикус. Бруксизму нема. Нижні зуби стираються через глибокий прикус, почали оголюватися корені деяких зубів через нерівномірне навантаження. Посмішка стала зовсім крива через зміщення зубів.
Після 40-ка брекети це дуже довгий процес. Спочатку поставили на верхню щелепу, сказали через три місяці на нижню, але вже пройшло півроку, ніяк верхні не стають, як треба.
Мій не такий• 09 декабря 2024
у меня бруксизм прошел после назначения ад. другой вопрос, что зубам к тому моменту уже была п.да. сейчас 36 - две недели с брекетами