сказочное_Бали• Изменено 09 декабря 2024
Ничего не понимаю. Почему сейчас не объявляют карантин?
Столько детей с пневмониями. С очень похожим течением. Явно же один возбудитель. И никаких карантинов как при ковиде...
Почему так?
Локшина на вухах• 09 декабря 2024
Ответ дляНеВРотик
Ми з 6.12 по 13.01 на канікулах. Який карантин?
И тоже нет осенних и весенних?
НеВРотик• 09 декабря 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
И тоже нет осенних и весенних?
Про весняні ще не знаємо. Але осінніх не було і місяць по суботах на самоопрацюванні було.
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
ниче не болеют. ребенок на диспансеризации лежал в педиатрии 5 дней. пустое отделение, пустые палаты. город миллионник
Не смущает, что пневмонии не в педиатрии лежат?
Леді Душка• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Та ще 4 дні і канікули майже місяць.
В нашей школе с 21.12
Викасикрет• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Так с лета дети болеют
У нас ні. Це якась у вас локальна інфекція.
Вишня на торті• 09 декабря 2024
Ответ дляКофе в лобби
У автора, якій з власних причин зручніше онлайн-навчання)
то нехай переводе, всі інші до чого?!
Бабулька• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
И поэтому детей не жалко?
Никого не жалко, неужели вы этого не понимаете?
Слоник-тоник• 09 декабря 2024
У нас половина класу перехворіла пневмоніями, зараз син хворіє,лікарня переповнена,багато дітей в реанімації під киснем,розмовляла з знайомою яка працює там,каже що навіть під час ковіду не було таких важких дітей
ГороховаЯ• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Та ще 4 дні і канікули майже місяць.
Канікули через 4 дні? Я щось пропустила?
Кофе в лобби• 09 декабря 2024
Ответ дляВишня на торті
то нехай переводе, всі інші до чого?!
не може перевести, бо тоді самій вчити, а так би вчителі проводили онлайн-уроки.
Стільки цього вже було під час ковіду. Спочатку в батьківському чаті розповідають, які всі мучухи, а вони турбуються про своїх дітей, у них здоров´я на першому місці, а в школі небезпечно.
А як не продавили онлайн, то всі ці мами дружно провели дітей в небезпечну школу))) А я то думала, що хоч половина класу ’турбуючихся про здоров´я’ залишиться вдома...а дулі, всі приперли дітей))
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А меня уже заплевали. У всех все хорошо. Как всегда...
У меня и дети среди заболевших, и взрослые. Но дети хуже переносят
ПростоБелка• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Хм. А с ковидом что было?
В моем окружении от него никто не умер. Один тяжело болел. Но карантин же был)
Ввести карантин і нікого не пускати в бомбосховище
КараПузовна• 09 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Яке місто?
Я тертий жук• 09 декабря 2024
Ответ дляСМСница
ковідний карантин був не з медичних показників а з адміністративних.
лікарі в його запровадженні участі не приймали
Все, що треба знати про т.зв. ковідний карантин. І це тільки починає спливати...
COVID-19: що це було — злочин чи дурість ціною в трильйон доларів для світової економіки?
У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу».
Якби ще кілька місяців тому хтось розмістив текст з подібними тезами десь в соцмережі, то не виключено, що його сторінка була б забаненою назавжди.
А сьогодні цю вибухову інформацію про COVID-19 оприлюднив комітет Конгресу США в своєму 537-сторінковому звіті, над яким конгресмени та експерти працювали понад два роки.
Висновки шокують.
Хропочка з гривкою• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ тертий жук
тобто, ковід-карантини всі приснились?
Нет, не приснились. Развели всех как лохов, ещё и жижу большинство заставили уколоть.
Как-то в Украине карантин закончился резко в один день 24 февраля и никакие рядочки ковидных трупов на улицах не лежали, как всем обещали, что мы все умрём, если снимем маску.
Я тертий жук• 09 декабря 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
заради справедливості, більшість самі радо летіли, ще й платили, щоб ’по блату’ отримати в числі перших
Хропочка з гривкою• 09 декабря 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Я платила, чтоб в меня эту жижу не кололи.
Оченьценная• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Конечно, всех закрыть снова
Дівчина заглядєніє• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ага. Чьи выводы?
Select Subcommittee on the Coronavirus Pandemic по результатам двухлетнего расследования
Пресс-релиз
И еще целый отчет на сотни страниц
Пресс-релиз
И еще целый отчет на сотни страниц
Гадаю_По_шнуркам• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Та ще 4 дні і канікули майже місяць.
Це де таке?
Гадаю_По_шнуркам• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Так с лета дети болеют
Болеют с весны массово коклюшем, и привитые, и нет. Но вы же понимаете, что по этой болезни ни карантина, ни эпидемии объявлять не будут?
КошкинДом• 09 декабря 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Це де таке?
Вже разів 5 писала людям - Черкаси. Але в нас нема осінніх і весняних канікул
Дівчина заглядєніє• 09 декабря 2024
Ответ дляничевока
ВОЗ навіть сподобалось і вони хотіли привласнити функцію держав в оголошенні наступної пландемії. А висновки стосовно попередньої оприлюднено в США, загалом 520сторінок, деякі тези:
ВСЕСВІТНЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (ВООЗ) : Реакція ВООЗ на пандемію COVID-19 була повною невдачею, оскільки вона піддалася тиску Комуністичної партії Китаю та поставила політичні інтереси Китаю вище його міжнародних обов’язків.
СОЦІАЛЬНЕ ДИСТАНЦІЮВАННЯ : Рекомендація щодо соціального дистанціювання «6 футів один від одного», яка закрила школи та малий бізнес по всій країні, була довільною та не ґрунтувалася на науці
ОБОВ’ЯЗКИ НА МАСКИ : не було переконливих доказів того, що маски ефективно захищали американців від COVID-19. Представники громадської охорони здоров’я обдурили ефективність масок, не надавши американцям наукових даних, що спричинило масове зростання недовіри населення.
ЛОКДАУНИ : тривалі карантини завдали величезної шкоди не лише американській економіці, а й психічному та фізичному здоров’ю американців, особливо негативно вплинувши на молодь. Замість того, щоб приділяти пріоритет захисту найбільш уразливих верств населення, політика федерального уряду та уряду штату змусила мільйони американців відмовитися від важливих елементів здорового та фінансово стабільного життя.
ЗАКРИТТЯ ШКІЛ через COVID-19 : «Наука» ніколи не виправдовувала тривале закриття шкіл. Малоймовірно, що діти сприятимуть поширенню COVID-19 або страждатимуть від серйозних захворювань чи смертності. Натомість у результаті закриття шкіл діти зазнали історичної втрати знань, вищого рівня психологічного стресу та погіршення фізичного благополуччя.
Повний текст тут:
Ага
Пандемічна угода, яку готували декілька років
І верещали весь цей рік, що не всі країни згодилися приєднатися та передати ВООЗ частину власного суверенітету
На границе• 09 декабря 2024
Да вы что? какой карантин? во время ковида на масках и антисептиках хорошо заработали, сейчас таких планов нет
Мочалкин блюз• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
И поэтому детей не жалко?
Что много болеет? А какие симптомы??
Мочалкин блюз• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Черкаси. З 13 по 13 🫣
так вы без осенних каникул были