сказочное_Бали• Изменено 09 декабря 2024
Ничего не понимаю. Почему сейчас не объявляют карантин?
Столько детей с пневмониями. С очень похожим течением. Явно же один возбудитель. И никаких карантинов как при ковиде...
Почему так?
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Сколько у вас в классе заболело ? У нас ни одного ребенка с пневмонией.
А в ковид у вас в классе сколько заболело?
Угги_в_горошек• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Т е человек, котрый хочет понять систему - это посмешище?
Система прогнулась під вас) ніяких карантинів, майданів і іншої непотрібної фігні, яку просувають глобалісти, сорос та інші інопланетяни🙂
Тарабарщина• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ну он же нужен был с 2020 по 2022 год. А сейчас почему не нужен?
Зачем? У вас же никто еще не умер?
ГейТуда• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Тогда ребенок в школу еще не ходил . Но в окружении ковидом болели и я в том числе . На данный момент у нас в окружении никого с пневмонией.
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
Зачем? У вас же никто еще не умер?
У меня и за 20-22 никто не умер).
Но карантин был)
Фізик-ядерщик заочно• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
О карантине?)
К сожалению каждый родитель не принимает таких решений
Вы забыли как всех по домам в ковид закрыли? Меня тогда самостоятельно решение принимать никто не отправлял. А вас отправляли?
І Вам того мало було? Чи що Ви хочете, що б за Вас хтось, щось вирішив?
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляГейТуда
Вы так тяжело болели ковидом, что вся страна не должна была ходить в парк?)
Тарабарщина• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
У меня и за 20-22 никто не умер).
Но карантин был)
Еще не вечер. И «улыбочку» вашу любимую поставлю)))
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
Думаете будет ещё?
Мошей ницца• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ага. Чьи выводы?
ВООЗ визнала свої помилки
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
ВООЗ визнала свої помилки
Где можно почитать об этом?
Мошей ницца• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Где можно почитать об этом?
Гугліть, повно інфи
ГейТуда• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Тогда болели массово , сейчас такой пандемии с пневмонией нет.
ничевока• 09 декабря 2024
Якось практично непоміченим пройшло інтерв´ю фіндиректора BionTeck Єнса Гольстейна німецькій газеті Handelsblatt. У ньому, крім того, що виробник вакцин переживає кризу через відсутність пандемії, йшлося і про те, що фармгігант збирається отримати основний прибуток наприкінці 2024 року:
’’Ми припускаємо, що близько 90 відсотків наших продажів за весь рік ми згенеруємо в останні місяці 2024 року, в основному в четвертому кварталі 2024 року’, - сказав Єнс Хольстейн, фінансовий директор Biontech.
Таке планування здається амбітним: у 2023 році продажі в четвертому кварталі не становили навіть 40 відсотків від загального обсягу продажів, а у 2022 році вони були ще меншими - трохи менше 25 відсотків.
Що саме має статися в жовтні, листопаді та грудні 24-го, щоб виручка бігфарми полилася бурхливими потоками?
сказочное_Бали
• 09 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Гугліть, повно інфи
Нигде не встречала информации о том, что карантин был ошибкой ВОЗ, в которой они раскаялись.
ничевока• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
ВОЗ навіть сподобалось і вони хотіли привласнити функцію держав в оголошенні наступної пландемії. А висновки стосовно попередньої оприлюднено в США, загалом 520сторінок, деякі тези:
ВСЕСВІТНЯ ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я (ВООЗ) : Реакція ВООЗ на пандемію COVID-19 була повною невдачею, оскільки вона піддалася тиску Комуністичної партії Китаю та поставила політичні інтереси Китаю вище його міжнародних обов’язків.
СОЦІАЛЬНЕ ДИСТАНЦІЮВАННЯ : Рекомендація щодо соціального дистанціювання «6 футів один від одного», яка закрила школи та малий бізнес по всій країні, була довільною та не ґрунтувалася на науці
ОБОВ’ЯЗКИ НА МАСКИ : не було переконливих доказів того, що маски ефективно захищали американців від COVID-19. Представники громадської охорони здоров’я обдурили ефективність масок, не надавши американцям наукових даних, що спричинило масове зростання недовіри населення.
ЛОКДАУНИ : тривалі карантини завдали величезної шкоди не лише американській економіці, а й психічному та фізичному здоров’ю американців, особливо негативно вплинувши на молодь. Замість того, щоб приділяти пріоритет захисту найбільш уразливих верств населення, політика федерального уряду та уряду штату змусила мільйони американців відмовитися від важливих елементів здорового та фінансово стабільного життя.
ЗАКРИТТЯ ШКІЛ через COVID-19 : «Наука» ніколи не виправдовувала тривале закриття шкіл. Малоймовірно, що діти сприятимуть поширенню COVID-19 або страждатимуть від серйозних захворювань чи смертності. Натомість у результаті закриття шкіл діти зазнали історичної втрати знань, вищого рівня психологічного стресу та погіршення фізичного благополуччя.
Повний текст тут:
Голубка миру• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Где можно почитать об этом?
Тут шукайте, вже обговорювали
ДА да да• 09 декабря 2024
С этим надо идти к руковолству школы, а не на советчицу! Если в классе или школе реально больше половины отсутствует, то это они должны выборочно закрыть классы на карантин. А не по всей стране вводить карантин из- за нескольких классов. У нас в классах отсутствующих немного.
Мизимец• 09 декабря 2024
Ответ дляКошкинДом
Черкаси. З 13 по 13 🫣
вот мне всегда нравился этот город)
Наизнанку• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
И поэтому детей не жалко?
изолируйте своих детей. Или вам необходимо чтоб вам было спокойно - чтобі изолировали всех? Ненавижу с времен ковида таких.
Мизимец• 09 декабря 2024
Ответ дляГолубка миру
Прогуляти))
У нас з 21 по 13
ого, а у нас с 21 по 5-е ((
ничевока• 09 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
+100500, зараз такі вимагають від ДТЕК відключати сусідні будинки від електрики, замість того, щоб вимагати включити свій.
ничевока• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ох, не заплатять вам за тему - в ковід всі сиділи вдома і вчились на дистанційці. Ніхто не хворів, тим паче діти були менш вразливими до ’модного вірусу’.
Наизнанку• 09 декабря 2024
Ответ дляничевока
ну))) Тут спорно. Есть лимит. Если выключили одних, а вторые со светом, пр этом это одна группа,то те кто без света отсидят и за себя, и за тех, кого это не зацепило.
И да, это не голословно. Это выводы комиссии, которая наложила штраф на ДТЭК в моем городе, за то, что за энную сумму появились элитные линии. Мы же в итоге были без света 7 часов, на два включали и так без конца. Рядом сияли дома как елки. Готовы ли вы сидеть за кого то без света? Я нет.
12 галюцинаций• 09 декабря 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Карантин оголошують коли кількість хворих дітей в школі перевищує певний процент, в мене двоє дітей, в обох класах немає ніякої аномальної кількості хворих. Тому не зрозуміло про який карантин ви говорити. Може дітям в осінньо зимовий період взагалі в школу не ходити? Пневмонії були завжди...в це період , наприклад, у нашому місці , дитяче інфекційне відділення завжди повне, але це не привід піднімати паніку
Допустим в нашей школе статистику скрывают. В прошлом году из 20 детей в школу ходило 7-8 и так по кругу несколько месяцев. Даже в мои школьные годы в таких ситуациях вводили карантины, это в 90-х. Еще даже не ковид.
А теперь хоть обстрелы, или низкая посещаемость по болезни, или ветрянка. Всем пофиг.
Дети полночи сидят в холодных подвалах, а утром через час после отбоя обязан быть в школе. Так еще и две контрольные подряд могут влепить в этот день. Вот это продуктивный учебный процесс, ничего не скажешь.
Поумничка• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Кому он был нужен?ковидошизофреникам? Чтоб воз помог гейтсу обогатиться ещё?
Ковидогеноцидникам(врачам) которые ’рекомендовали пить побольше людям с любыми болячка и. Ковидогеноцидникам,которые при пневмонии назначили знакомой комплекс витаминов??потому,что ВОЗ установил протокол...
Тем,кто нажился на масках???
Тем,кто нажился на штрафах???
К какой категории вас отнести???
Кременчуг,в пятницу с 13.00 пустота в поликлинике....в отделении педиатрии+ - среднее число..
И да,автор обратитесь за помощью ..пока врачи ещё принимают бесплатно...у вас потребность в изоляции ...расскажите об изоляции тем,кто в метро прячется....блин...вам нужна помощь квалифицированного доктора
Тем,кто нажился на масках???
Тем,кто нажился на штрафах???
К какой категории вас отнести???
Баба на горошині• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Потролити хочете?
В моєму оточенні кілька людей померло від ковіду, кілька хворіло важко і під швл.
І в мене, і в близьких здоров´я від ковіду посипалося і навіть схильна повірити, що зміни на генетичному рівні відбуваються, бо не зрозуміло що із здоров´ям відбувається.
Але ковід був новою хворобою, потрібен був час, щоб до нього адаптувалися і він перейшов в ряд звичайних грві. Так, більшість карантинних заходів була зайвою, але впевнена, що когось вони таки врятували.
Пневмонія не нова, масовий карантин зайвий (в цьому році спалах саме стрептококової пневмонії і мені ще влітку алерголог рекомендувала від неї вакцинуватися).
А загалом ще з періоду мого дитинства періодично в окремих класах/школах майже щороку запроваджували карантин через спалах грипу, іноді вітрянки чи кору.
Гуру троллинга• 09 декабря 2024
Ответ дляЗабагаловка
Сейчас война, не до карантинов
Карантины возникают только «с жиру», сейчас война - другие проблемы
Мексиканочка• 09 декабря 2024
Ответ длясказочное_Бали
Я о системе сейчас, а не о фурункуле
Система даёт вам право перевести ребенка на альтернативные формы обучения.