Люблю пиво• 09 декабря 2024

А делают ли в наше время хирургический аборт?

Или это уже запрещено?
Замурмишка• 09 декабря 2024
Конечно делают, до 12 недель
Гарнюнька• 09 декабря 2024
кем запрещено?
неДоПриличий• 09 декабря 2024
В Польше запрещено, в Украине нет
Апрель Ивановна• 09 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
В Польше запрещено, в Украине нет
В параше вроде тоже хотели запрещать?
Автор ошиблась форумом явно :)))
Єдина Країна• 09 декабря 2024
Большинство абортов именно так и делают
Диви яка я пава!• 09 декабря 2024
До 12 роблять медикаментозний або вакуум. А саме хірургічний після 12 тижнів пл медпоказами. Наче так.
Пишущаяся• 09 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Буває ще доводиться дочищати після медикаментозного.
Тантрический кекс• 09 декабря 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Мені ще траплялась інфа, що вже з 12 по 22 також медикаментозно переривають. Можливо у нас це ще не так поширено. Мені 1 вагітність через анембріонію переривали на 6 тижні двома препаратами: Міфепристон і Мізопростол, не пам´ятаю які з них що саме роблять, але пила 1 ввечері (знизила прогестерон), а через 2 дні 4 таблетки по 1 кожні 2 години (скорочували матку) І тут читаю що за такою схемою переривають і в 2 триместрі. Мабуть, якість нові дослідження були