Радостина• 09 декабря 2024
Панянки, а що Ви робите на цьому форумі?
От яку б тему не створили постійно срачі…
Вічні запитання, а нахіба воно нам, навіщо це питати, навіщо це писати…. І тд.
А для чого ж створений цей форум?
Девальвация• 09 декабря 2024
Я тут могу найти ответ практически на любой вопрос, от предсказаний, до советов по крипте. И советы часто дельные.
Дама с заначкой• 09 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Мудрецыха мира• 09 декабря 2024
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Апофиозная• 09 декабря 2024
Ответ дляРадостина
Давайте. Що злить найбільше)
Мене теми про вимкнення світла)))
Меня раздражает тема ’Как Ваше самочувствие сегодня’? и ’Проголосуйте, какую выбрать сумку/трусы/шапку’
буреЛОМКА• 09 декабря 2024
Ответ длялюблю_тортики
Я тут аналізую суспільство, вчусь розбиратись у тому, що в головах у людей, знаходити причинно-наслідкові зв‘язки у поведінці і реакціях. Деякі чужі теми допомогли подивитись на себе зі сторони. Ну і плюс в мене немає друзів, родичів і кола для спілкування офлайн, тому я тут. За три роки цей форум мене багато чого навчив. Я нарешті зрозуміла, чому люди іноді такі притрушені.
І чому ?
Потужна махіна• 09 декабря 2024
Для меня это просто развлекательный ресурс,когда много свободного времени. Советов точно ни у кого спрашивать тут не буду)