Країна мрій• Изменено 09 декабря 2024

Чи можна отримати пораду без негативу? Молода пара

Якщо можна, без осуду і бруду
Мені 22 і моєму чоловікові 22. Ми разом поступили в один універ, зустрічалися ще зі школи і одружились в 20 років. Я розумію, що це дуже рано, але зрозумійте, бо молоді і дурні
Розумію що він ще дуже дуже молодий, але завжди бачила в ньому чоловіка, надійного, сильного, але після вчорашньої розмови таке враження ніби вже не полагодиш, я його не хочу, не бачу більше того «чоловіка» якого бачила завжди. Вчинок мені здається дитячим і дуже дурним
В мене тиждень тому сталось отруєння, мене рвало і поносило, він ходив в аптеку, був поруч, все як в інших парах
Я не хочу щоб це зараз звучало тупо і щоб з мене зараз ржали, але я пішла в туалет по великому коли він був вдома, хоча раніше я стидалась 🫣 але коли тобі погано ти просто хочеш підтримки. В мене ніколи такого не буває, але цього разу сходила «голосно», він думаю чув, нічого не сказав
За 2 дні лежимо , хочу обійняти, він сторониться, потім знов, знов ну і я відчуваю що йому щось не так
Питаю прямо в чому проблема, і він каже «ср@ти треба тихіше»
Мене це настільки заділо, таке відчуття що в інтимному плані я більше його не захочу, мені так гидко і пусто від того що чоловік таке каже, я розумію що він ще молодий як і я, бо нам всього по 22, але це настільки не по чоловічому
Реально хочу якоїсь поради, але я не хочу більше ні жити з ним, ні лежати поруч, ні бути більше разом
Я не троль, але знаю що їх тут дуже багато, я на форумі вже рік)
Якщо що я симпатична дівчина, завжди стежу за собою, гарно виглядаю і вдома також
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляочки_ннадо
Ну якщо солодше редьки нічого не бачили...
А він в туалет не ходить при вас?
Ходить завжди
Ні, нічого не бачила, ми з 11 класу зустрічалися і більше нікого не мали, разом поступали в університет і переїхали в інше місто разом
ЯяяКакаджамбо• 09 декабря 2024
На спільних пологах він би впав і більше б не повернувся
автор Країна мрій • 09 декабря 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Він до речі казав що коли будуть діти то він буде зі мною на пологах)тепер розумієте чому я його бачила чоловіком, бо його слова були інші аніж його дії з туалетом
Два-три тижні і фсьо• 09 декабря 2024
Де ви таких дебілів знаходите...живите з ними
KinderPingvi91• 09 декабря 2024
Ну можливо цей момент буде вам новою сходинкою в стосунках! З часом звикнете і це все не здаватиметься таким страшним!
В сімейному житті без таких моментів не обійтися. Ну перекрутили б на жарт!
З іншої сторони, якщо вашого чоловіка така невинна обставина привела до такої реакції...
Що ж він робитиме коли дитина народиться і підгузок доведеться міняти? А там явно не квітами пахне!
ЯяяКакаджамбо• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я не з тих, хто на пологи запрошує чоловіків.
БершкомангоЗар• 09 декабря 2024
о, срущий тріль, як це ви при чоловікові пішли до вбиральні? тиждень тому ж взагалі метеликами какали
ИМХОля• 09 декабря 2024
Подружнє життя, це коли люди поруч і в біді, і в радості. Якщо він так відреагував на фізіологічний процес, то що буде далі? Ви не зробили нічого, чого потрібно соромитись. Як на мене, то є привід задуматись, чи буде він поряд, коли вам буде потрібна підтримка. І є речі, більш серйозні, ніж громко сходити в туалет. І з ним в житті може статись щось не приємне. Чи він думає, що він все життя буде молодий і здоровий?) Так реагувати це не допустимо.
Безсовісна кума• 09 декабря 2024
Ото він у вас клоун, авторе. Чоловіком там і не пахне.
вре_Динка• 09 декабря 2024
От і просрали ви свій шлюб)
ОйЙой• 09 декабря 2024
Не, с вислописом дела не будет. При притирке всякое бывает, но с импотентом притереться невозможно.
Ольга.Д.О.• 09 декабря 2024
Ответ дляКраїна мрій
Дорогесенька Автор. На пологах часто буває що жінка вкакується. А він, мабуть, думав, що рожениця лежить така красива з зачіскою, макіяжем, у сукні а не в калюжі крові. А немовлятко вилазить таке усміхнене, чистесеньке, пахне квіточками. Для вашого ’мужчини’, схоже, від реальності була б психолонічна травма на все життя...
Ольга.Д.О.• 09 декабря 2024
Вам пощастило, що ви не встигли завагітніти від цього ’чоловіка’ .
Це був можливо перший, але точно не останній раз, коли ви голосно какали в туалеті. А ще, нажаль, буде чимало різних прикрих неприємних непередбачуваних випадків, без яких реальне життя неможливе. Якщо він не впорався навіть з такою дрібницею, то робіть висновки... Прям завтра бігти розлучатись може і не варто, але відтепер дивіться на нього реально. Якщо він сказав, що вас не хоче, то і не треба. Влаштуйте йому табу на секс, хай виголодається і подумає про свою поведінку. Може вибачиться і якось загладить свою провину. А взагалі, коли люди починають жити разом, вони починають помічати багато чого ’нового’ про свого партнера, чого раніше не помічали. В основному неприємного. Проходить закоханість. І більше половини шлюбів цього не витримують, закінчуються розлученням. Вивчайте свого чоловіка, яким він є в реальності, думайте, чи треба він вам такий. Дорослішайте обоє, набирайтесь досвіду і розуму, а покищо раджу вам використовувати надійну контрацепцію, щоб потім не тягнути до смерті все самій.
Латвийские_Номера• 09 декабря 2024
Порадуйтесь, что у вас ещё нет детей, и уносите ноги.
Мне хватило мозгов согласиться расписаться с парнем в 19 лет. Через полгода развелась, потому что начал распускать руки, ударил меня.
Ко второму браку подходила рациональнее - кроме любви, обсуждали заранее с мужем все, что только можно. Не прогадали, все ок, двое детей))
Блондинка в Законе• 09 декабря 2024
Страшно подумать что он сказал бы когда вы были бы беременны, располнели и целллюль появился, роды и все этому сопутствующее. Автор, думайте сейчас , какой то он волшебный у вас
Аноним НаВсеГда• 09 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
От і просрали ви свій шлюб)
Жорстока ви людина :)
Hench• 09 декабря 2024
Туалетний тріль прокинувся.
Снідаю авокадо• 09 декабря 2024
Говорят у Ким Чен Ына очка нет, и Ленину в свое время зализали дырку пособники