Мамкиня доця• 09 декабря 2024
Порадьте класні пісні, або щось, що вас надихає(:
Останнім часом дуже підсіла на пісні Тіни Кароль, особливо склав враження її великий прорив пісень у 2024 році. На репіті грає «Відчиняй». Раніше не була її прихильницею, а зараз чесно кажучи з радістю бажаю піти на концерт, бо ця енергетика та її жіночність це щось неперевершене. А що надихає Вас?
Без образів• 09 декабря 2024
Под Рамштайн готова горы свернуть ещё с подросткового возраста и сейчас так же, только мне уже 38))
Черпак_для_фантазий• 09 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
псих лекції з ютуба
Я Чабана слухаю
З музики Елвіс Преслі мене надихає
a.ostroverh• 09 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Я Чабана слухаю
З музики Елвіс Преслі мене надихає
Король жив
Кросівки оригінал• 09 декабря 2024
Купила класні навушники і відкрила світ Deutsche Grammophon, найбільша студія звукозапису класичної музики
Люблю різну музику, але фанатам кароль і порадити нема що😁🥴
Брехушечка• 09 декабря 2024
останнім часом слухаю пісні які створені штучним інтелектом на вірші відомих українських поетів
Викупана• 09 декабря 2024
Мене надихають м´язисті корейські та австралійські хлопці))
Талановитіше і візуально набагато приємніше за Тіну і її замовлені рекламні темки))
Ліньки гуглить• 09 декабря 2024
- Що вас надихає?
- А?
- Ну, що вас змушує вставати кожного ранку?
- Аа, зрозумів. Мене надихає попісяти
- А?
- Аа, зрозумів. Мене надихає попісяти
Ашолюдискажуть• 09 декабря 2024
Ответ дляПлевалаНаВсе
Удалено администрацией...
Хто б сумнівався що ви рашистка