Не зви чайна• 09 декабря 2024
Яркий корм краше для котика? Упакований чи на вагу?
Забрали з вулиці котика. Завтра до лікаря. Який корм краще ?
Кили и Манджаро• 09 декабря 2024
Мне кажется упакованный, есть возможность проверить срок годности
Я инженер, меряю от 1• 09 декабря 2024
Я і так і так беру, але де я купляю то завжди норм терміни, часто попадаю як при мені новий пакет відкривають. Беру в пакетах лише той, що немає на вагу, типу хейрбал роял канін, регулар фіт завжди на вагу
Луковая• 10 декабря 2024
Головне який ? Мяу с красителем ,дешманский,4 лапи вроде з дешевих непоганий,я Йозеру купую,моїй подобається