Трактор Віка• Изменено 10 декабря 2024
Пенсій не буде. Ні у кого. Будемо у злиднях жити
Я про тих, хто зараз від зп до зп живе 30-35-40 років і молодше, хто лінивий, є на їжу і ок, є за що орендувати і ок, а що буде о 60-65? коли на роботу вже не беруть і треба за щось їсти, лікуватись і десь жити.
Як? Це буде щось нове. Такого ще не було
Я просто реально у шоці, як виживати будемо
Мама Никитки-2• 10 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Ну от бабуся отримувала. Але це по тих цінах зовсім не багато
Пенсії до зарплат ІТР прив’язували. Мінімальна 60%, а максимум начебто 80 чи 90. Вже не пам’ятаю. Вчила ще при союзі.
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Соболезную (
К сожалению в ситуации подруги уже запущенный случай
Ну там воно просто швидко прогресує. В сестри тіпа не запущений, виявили, зразу лікувати, ще 2ст, але все одно негативний результат лікування, рецидив і не витримала високодозову.
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Удивилась что война и еще больше что Россия напала
До речі, тепер мені зрозумілі деякі безглузді поступки моєї сестри, по суті в неї теж могли бути проблеми з мисленням, пам´яттю на фоні хвороби, лікування
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Коли я просила відкласти високодозову поки не стане зрозуміло що і як, коли почалася війна, вона мене зовсім не послухала. А лікарка казала, що можна було відкласти процедуру років на 5... Тобто ще б прожила.
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Понимаю , тут тоже много вопрос
У сестры тоже цнс лимфома была ?
Неходжикінська 2б. ЦНС звичайно , в кістковому мозку
Крем для арбуза• 10 декабря 2024
надо было не молчать, когда пенсвозраст поднимали.
а! тогда вас это не касалось, потому что были чуть ли не на 15 лет
моложе ((
и сейчас вам тут расскажут о бодрых, работающих 70 летних пенсионерах, да ещё о 80+ старухах шуршащих на огороде.
моложе ((
Жинси на дитину• 10 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
От мені цікаво офіціалка у мене 56 тис грн отримую на руки значно менше бо податки. А пенсії не буде? Це як?
а це по-нашому...
Якби ж внески не брали або повернули вже сплачене
КвартираЧья• 10 декабря 2024
Ответ дляНай хоч раз
Может село спасет?Домик в селе,огород,курочки.А квартиру сдавать.
Может, но это если здоровье будет на село и огород. А мне почему-то кажется, что мы не потянем те огороды ,разваливаясь уже сейчас. Квартиры стоят от бабушек/дедушек, но сохранятся ли с этой войной, тоже вопрос 🙄 Но в любом случае, посмотрим как будет.
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я знаю випадки коли в особистому кбінеті нараховано по 40-50тис пенсії(авіадиспетчер допустім), а ПФ виплачує лише максимальну для громадян. Тут теж досить не справедливо, людина поки працює
утримує навіть не одного пенсіонера на
мінімалку, але те, що заробила вона
не отримуватиме, бо є верхня межа.
утримує навіть не одного пенсіонера на
мінімалку, але те, що заробила вона
не отримуватиме, бо є верхня межа.
Мудрецыха мира• 10 декабря 2024
Треба було просто не ігнорити бєзпрєлєл влади, а всім разом протидіяти їй, адже нас набагато більше ніж купка можновладців. Головне знищити костяк, а всвх інших було би легше посадити (я не про Майдан - є інші методи в способи). Всі завжди мовчали на черговий бєзпрєдєл всіх влад , а всі влади цим користувались і з кожним разом все дужче створювали бєзпрєдєл. От і доігнорились в тому числі і до війни. Тому пинчймо виключно на себе і немає чого створювати такі теми і плакатись!
АнтиТанкист• 10 декабря 2024
Тю, я об этом знала еще в 2012, поэтому особо не гналась за стажем)) у меня он всего 2 года, мама первое время охала как так, теперь уже сама видит дай бог она хоть пенсию будет получать до самой голубой старости (ей 63 сейчас). А то им не кажется ее отменят раньше чем через 10 лет. Хотя 10 лет вроде отсчет пошел еще 4 года назад. Но я надеюсь старикам кто вышел еще будут платить даже после отмены для новоиспеченных пенсионеров
Скляна миша• 10 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
А потом будете бегать в пенсионный фонд и возмущаться чего у вас пенсия три копейки, а у соседа 20000.
У меня есть такая подруга - все ей покоя не даёт, что у моей мамы пенсия 17000 (высокая белая зарплата, стаж 50 лет, завод), а у ее мамы - 3700. Она со своей мамой тоже с 91 года ещё знали, что пенсий не будет, ага.
АнтиТанкист• 10 декабря 2024
Ответ дляСкляна миша
Ну надейтесь, в Европе и Америке пенсий нет, никто не ноет, все довольны и хорошо живут и отдыхают на пенсии. Кто с головой, с голой жопой не останется. В Индии, Тайланде и прочиз подобных странах вообще живут за счет детей, и не думают ни за какие пенсии. В Китае пенсии получают только госслужащие
годовасик• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
а хтось вклався у Києві і має пасивного доходу з 2-3-4 квартир щомісяця
купувати на сході з 2014 це вже був ризик
Ой, у Києві теж багато хто повкладався так, що ради їм не має.
От, знайомі нині продають. Пентхаус купили у 2005му))) Вгадайте, скільки років вони його вже продають.
Або інші. Купили 6 квартир на піку ціни.Ну а шо, діти, онуки…. НІКОГО в Україні не лишилось, а за вартість квартир на Троєщині та Позняках житло в Каліфорнії не купиш)
І тд. Кого врятують 10 тисяч на місяць, коли ремонт і облаштування не відбиваються і за рік?
Лиса Патрикевна• 10 декабря 2024
Ви настільки інфантильна, що не в стані подбати про власну старість?
маринабаранова• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
Их и сейчас нет )))
3700 грн это позор страны а не пенсии , а их тонны таких
2980грн.- за 32 года стажа
Файна_зупка• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ні, я у Києі про це думаю і з нашими середніми і високими зп, від 20 тися і як з них скласти бюджет на старість і хвороби
Ну так діти вам допоможуть. Ви ж батькам допомогаєте?
Ло Шарик• 10 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А можно подумать до войны у пенсионеров обычных жизнь была прям зашибись на их 3к гривен
До війни життя на 3к було краще, ніж під час війни.
Ло Шарик• 10 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
А мені цікаво, як ви примудрилися на таку зарплату вийти, з такими питаннями.
когдадеЦкие• 10 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Не смешите. В любом месте покупка - это риск. У меня Киев. И что?) ничего! Думала они 5 ещё попашу, одну ещё построю и на пассив. Фиг вам с войной этой. Одна стоит закрытая. Одна с квартрантом, одна без ремонта, одна строится, одна с родителями, ещё одна тоже с родителями. И точка. Ничего не хочу (
Забиться в угол и плакать.
Ну имейте совесть. Если у Вас не в правительственном квартале, то все ваши квартиры шикарный актив и кормилицы, спокойная старость обеспечена.
Ло Шарик• 10 декабря 2024
Ответ дляМайданщица
А вы рассчитывали прожить на пенсию в 3 тыс?
Я лично даже не думаю о ней. Работаю нелегально и манала этот стаж. наличку мне сейчас, а дальше разберусь. В государство изначально не верила.
От хитрозробена. Налічку їй, а її батькам і бабусям пенсію- з ПФ.
Файна_зупка• 10 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Мій папа пішов на пенсію в 1982р., пенсія була 120 + 12 = 132. За що добавляли 10 % не пам´ятаю
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляМудрецыха мира
То питання о до тих, хто впливав на процеси 30літньої давнини. Це все не вчора почалася, навіть не 5 років тому
Некомильфо• 10 декабря 2024
Ответ дляСкляна миша
В мене така свекруха.
західний_діалект• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ну,так будет цифровая валюта ,что вы собрались собирать на старость ? .
План глобалистов в действии ,Е тысяча это уже даже не начало данного проекта .
Живите спокойно .
И да ,до пенсии ещё дожить надо .
У меня вот детей нет и не будет ,по здоровью ,мне ещё страшнее .
Детным хоть дети привезут раз в неделю муки и макарон ,уже будет что-то, ,а нам бездетным ?
Живите спокойно .
И да ,до пенсии ещё дожить надо .
західний_діалект• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
у мене знайомі хто навіть нелегально працюють нічого не заощаджують, живуть на широку ногу якщо це так можно назвати, просто не думають що робити, там коли вже не зможешь стільки заробляти
А они вам и не расскажут
західний_діалект• 10 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
утримує навіть не одного пенсіонера на
мінімалку, але те, що заробила вона
не отримуватиме, бо є верхня межа.
утримує навіть не одного пенсіонера на
мінімалку, але те, що заробила вона
не отримуватиме, бо є верхня межа.
Судиться надо ,мой дядя судится с ПФ.