Трактор Віка• Изменено 10 декабря 2024
Пенсій не буде. Ні у кого. Будемо у злиднях жити
Я про тих, хто зараз від зп до зп живе 30-35-40 років і молодше, хто лінивий, є на їжу і ок, є за що орендувати і ок, а що буде о 60-65? коли на роботу вже не беруть і треба за щось їсти, лікуватись і десь жити.
Як? Це буде щось нове. Такого ще не було
Я просто реально у шоці, як виживати будемо
Поросенка• 10 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Я же сказала выше- нормально воспитанные дети.
У нас даже понимание нормальности разное. О чем можно вести диалог?
Ага, особенно невестки прямо мечтают содержать свекров , их то не вы воспитывали, правда?
Ответ длямаринабаранова
2980грн.- за 32 года стажа
Во Франции если получаешь 1500 евро на руки государство дает еще + 300 евро и соц квартира их .
А у нас государство налоги сдирало с человека 32 года по полной , а потом индексации не происходит они умножают на какой то бздючий коеффициент всю твою среднюю зарплату за года и выдают людям тупо на хлеб без молока ((
Потому ви нам винні 🤷♀️Кто кому , простите.. Позорище
Стрибну в гречку• 10 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Не смешите. В любом месте покупка - это риск. У меня Киев. И что?) ничего! Думала они 5 ещё попашу, одну ещё построю и на пассив. Фиг вам с войной этой. Одна стоит закрытая. Одна с квартрантом, одна без ремонта, одна строится, одна с родителями, ещё одна тоже с родителями. И точка. Ничего не хочу (
Забиться в угол и плакать.
Знакомая тема!) С одной вообще кинули - не построили. В другой скоро ремонт надо делать. В третьей технику менять - поломалась и.т.д.
Стрибну в гречку• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
А теперь прикиньте сколько надо денег что бы купить 4 квартиры в Киеве и какой в итоге с этого будет доход
Одна квартира лет 20 отбиватся будет
Срок окупаемости 10-12 лет при нормальных условиях.
Гл. Амурная• 10 декабря 2024
Кому 40, про пенсії ще рано думати
Хоч би дожити, по умовах кредитів, Україна змушена буде піднімати пенсійний вік до 70 років ( то буде поступово ) але, за 10 років точно так буде
Не впевнена, що доживу до 70 😁
Але, на всяк випадок, маю суму на життя в іноземному банку
Якщо що, хоч дитині залишу
Не впевнена, що доживу до 70 😁
Якщо що, хоч дитині залишу
Самая СоветЧиваЯ• 10 декабря 2024
Не нове, я 85 р.н. і ще 15 років тому казали що нашому поколінню пенсій не буде, недарма міленіалів визнали найдепресивнішим поколінням, це й не дивно, в дитинстві голодні 90 ті, на все тягнулися заробляли собі і дітям, і без пенсії залишимося, чоловіків на фронт вигребли, не пощастило
ШобВам_КакНам• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
Не надейтесь .. наши люди финансово не образованы.
Они даже не понимают что каждый день платят налоги получая услуги или покупая товары :))))
Почему вы так думаете, все не знают про ПДВ,акциз итд, не стройте из себя всезнайку. У нас умные люди, все всё знают.
Гл. Амурная• 10 декабря 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
В нас зараз смертність ВТРИЧІ перевищує народжуваність
Це найгірший показник в світі
Самая СоветЧиваЯ• 10 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Це найгірший показник в світі
І без війни ми були вимираючою нацією, на одного працюючого три пенсіонери, а зараз взагалі народжуваність майже відсутня
Ло Шарик• 10 декабря 2024
Ответ дляviter33
Нормально
Ваші пенсійні відрахування йдуть сьогоднішньому пенсіонеру - судді із пенсією 120 000/міс
А чи будуть відрахування для оплати Вам пенсії через 20 років - невідомо
Взагалі-то, у нас сьогодні пенсійні нарахування, а не відрахування.
Ламборджини• 10 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ой, ну моя знакомая финансово ооочень грамотная, фин. дир.
Прикидывала, в чем можно деньги на старость сохранить и приумножить.
Ответа не нашла. В Украине куда не сунь - везде опа в итоге. Обесценится, обанкротится, накроется медным тазом в итоге ((( А щас так тем более рисковано.
Интересно, а S&P она рассматривала?
Ло Шарик• 10 декабря 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Да. Экономисты это просчитывали. Во времена СССР и в лихие 90-е очень мало рожали. Теперь просто некому работать. Тогда на 1 пенсионера было 2-3 работающих гражданина. Теперь будет наоборот.
Це вже є.
Ламборджини• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
у мене знайомі хто навіть нелегально працюють нічого не заощаджують, живуть на широку ногу якщо це так можно назвати, просто не думають що робити, там коли вже не зможешь стільки заробляти
Ви цього не можете знать точно
dreamsunny• 10 декабря 2024
Більшість пенсіонерів вже давно у злиднях. Подачку 2361 грн наша влада вважає достатньою для непрацездатного при діючих цінах.
Читала, що пропонують запровадити накопичувальну систему. Але коли це відбудеться невідомо.
Просто при такій ситуації в мене виникає питання , навіщо платити податки в цій країні, якщо за все треба платити потім зі своєї зарплати (навчання дітей, лікування) і жебракувати на 2361 грн пенсії (якщо зможеш їх отримати)...
Для себе вирішила, що краще відкладати на старість кошти у валюті та не залежити від рішень уряду.
ШобВам_КакНам• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
Из разряда , а поговорить😏
Читайте темы , разговаривайте с людьми анализируйте , увидите все сами без подсказок .
Мои все знакомые и друзья все понимают. Бабушка 85 и она прекрасно знает, что такое НДС. Не делайте из украинцев недоумков
Кавуся• 10 декабря 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Это на сегодня и вам еще повезло. А что будет завтра, когда границы откроют и пол страны рванет в Европу?)
Они там будут работать и пенсию себе зарабатывать. В евро, а не в....
Мечты не всегда воплощаются в реальность.
Удальонка• 10 декабря 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Тю, я об этом знала еще в 2012, поэтому особо не гналась за стажем)) у меня он всего 2 года, мама первое время охала как так, теперь уже сама видит дай бог она хоть пенсию будет получать до самой голубой старости (ей 63 сейчас). А то им не кажется ее отменят раньше чем через 10 лет. Хотя 10 лет вроде отсчет пошел еще 4 года назад. Но я надеюсь старикам кто вышел еще будут платить даже после отмены для новоиспеченных пенсионеров
ну вперёд)))
Оченьценная• 10 декабря 2024
Я до війни теж платила всі податки, офіційно працювала.
Через демографічну кризу - бачу, що буде опа с пенсіями. Не бачу сенсу вкладати гроші в ту солідарну пенсійну систему, що є.
Скільки пенсії встигла до війни заробити, стільки і буде. Зараз просто відкладаю гроші, так би мовити у свій власний пенсійний фонд. Купую нерухомість в Києві.
Знаю, що в Україні це також ризик. Якщо розбомблять, значить, буду жебракувати на старості.
Оченьценная• 10 декабря 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А як вони туди рвонуть?
Тут є всі прикмети, що навпаки: з Європи в Україну всіх попросять. Бо довгострокову робочу візу отримало буквально мінімум людей.
Єдина Країна• 10 декабря 2024
Якщо все життя відкладати по 100 доларів в місяць, то потім старість на ці гроші протягнеш.
Особисто у мене чи я працюю в білу на державу, та отримую умовні 10 тис, чи працюю на себе, сплачую мінімальний ЄСВ та заробляю 40+. Найсмішніше, що розмір пенсії від цього суттєво не зміниться, а за 40 років гроші/нерухомість/акції накопичуються. Якщо помру раніше, то буде що дітям залишити.
Про накопичувальну пенсію мова йде вже років 20, але, мабуть не вигідно це державі, в мутній водичці себе коханих не образити легше
Ответ дляОченьценная
А як вони туди рвонуть?
На другий день після закінчення війни ( в будь-якому форматі) припинять приймати укр.біженців (як з сирійцями), а через тиждень - оголосять про припинення підтримки усіх укр.біженців та попросять залишити житло і країну.
Залишаться - лише ’на загальних підставах’ (працездатні, хто має легальну роботу, може оплатити житло та мед.страховку)
Глаза_в_3_карата• 10 декабря 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ні, я у Києі про це думаю і з нашими середніми і високими зп, від 20 тися і як з них скласти бюджет на старість і хвороби
хз автор, з пенсію теж злидні
Стрибну в гречку• 10 декабря 2024
Ответ дляОченьценная
А як вони туди рвонуть?
Я путешествовала как-то по Европе и видела караваны автобусов, перевозящих темноголовых мужчин (румын или венгров - точно не помню при вступлении в ЕС) в Испанию - работать. Так ни конца ни края тем автобусам не было. Те мужчины, как устраиваются там, перевозят своих жен и детей на более денежные земли. Такой вот процесс. Прибалты, как вступили в ЕС , то целыми классами после школ переезжали в Англию. Тут будет так -же.
Злюка-закусюка• 10 декабря 2024
В Україні середня тривалість життя 70 років, зараз ще менша буде. Виходить в середньому - до пенсії людина працює, потім ще якихось 5 років потягн і все...