Трактор Віка• Изменено 10 декабря 2024
Пенсій не буде. Ні у кого. Будемо у злиднях жити
Я про тих, хто зараз від зп до зп живе 30-35-40 років і молодше, хто лінивий, є на їжу і ок, є за що орендувати і ок, а що буде о 60-65? коли на роботу вже не беруть і треба за щось їсти, лікуватись і десь жити.
Як? Це буде щось нове. Такого ще не було
Я просто реально у шоці, як виживати будемо
Гл. Амурная• 10 декабря 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
тогда, когда вы доживете до 70 лет, уже поздно будет думать про пенсию)
на самом деле, в любой стране люди думают о своей старости заблаговременно. Ну или вариант садиться на шею детям, тоже рабочий)
Ви читати не вмієте? Вам ще не 70? Бо щось неуважна
Останні два речення пропустили ?
Голена блондинка• 10 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я срібло купила, воно росте в ціні шаленими темпами.
А если потом обвалится и обесценится? Какие гарантии? И где хранить?
Настасья Пицун• 10 декабря 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3647016
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3647025
Скажите, у этих двух тем один автор? Чувствуется рука Мастера :)
Блакитна устриця• 10 декабря 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Колгоспникам довгий час пенсії колгоспи виплачували, а не держава. Вам чомусь цей цікавий факт ніхто не розказав? З 81 року мінімальна пенсія для всіх була 70 рублів.
а про пенсію в 14 рублів не чули?? а моя бабуся отримувала. (все життя впахувала в колгоспі.)
Спішу - перекидаюсь• 10 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Останні два речення пропустили ?
Речь не конкретно о вашей старости, а том, что пока человек молодой и еще может работать в полную силу, как раз самое время подумать о старости. А не надеяться, что не доживет. На этот счет в народном творчестве не одна притча придумана.
Пусть каждый задумается, а что если доживет? А денег и пенсии не будет?
TATATA1973• 10 декабря 2024
Ответ дляМиззери
А теперь прикиньте сколько надо денег что бы купить 4 квартиры в Киеве и какой в итоге с этого будет доход
Одна квартира лет 20 отбиватся будет
А навіщо відбивати? Це як основний капітал. Це не бізнес, коли потрібно повертати гроші. Досить доходу і потім можливо продати. А тут уже лотерея.
Одяг та сумки• 10 декабря 2024
так народжуйте платників податків, нащо нити- тут зранку живий прокинувся і добре
Мама Чели• 10 декабря 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
От мені цікаво офіціалка у мене 56 тис грн отримую на руки значно менше бо податки. А пенсії не буде? Це як?
так як і зараз- моя мама інженером працювала 37 років стажу. а пенсія майже мнімум.
Сусідка знизу• 10 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ви зі своїм порохом, як не сповна розуму. Травма чи що?
яка прогнозована реакція, відразу себе впізнали? Їжте далі, не обляпайтесь, вас ще багато цікавого чекає)))) До речі, де я про Пороха писала? Галюни свох видаєте за чужі дописи?
Черпак_для_фантазий• 10 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Тобто ви під двома ніками на шоколад заробляєте?))
Ой, як незручно спалилися)))
Сусідка знизу• 10 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ой, як незручно спалилися)))
таки точно галюни
силосу зеленого переїли? під якими двома?
Поросенка• 10 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Стаж даёт право на пенсию, а размер пенсии зависит от зарплаты
Черпак_для_фантазий• 10 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
таки точно галюни
Не вгадала? Під трьома?)) Ой, дурепа)
Та_все_ок_будет• 10 декабря 2024
Моїй мамі виповнилось 60, пенсії заробила 2500 грн. Зараз виїхала на заробітки як біженка, паше і відкладає. Зате схудла і почувається здоровіше, бо від сидячої роботи мала лишню вагу і тиск.
Сусідка знизу• 10 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Не вгадала? Під трьома?)) Ой, дурепа)
яка похвальна самокритика
визнання свого діагнозу - це вже пів дороги до виздоровлення. Молодець
глядиш, і до закінчення кінця епохи бідності дотягнете
Черпак_для_фантазий• 10 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
яка похвальна самокритика
Пишіть ще, ми тут цілим відділом розважаємся)) Життя важке, хоть поржем
Сусідка знизу• 10 декабря 2024
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
а відділ в якому стаціонарі? правильно, жуйте зелений силос і ржіть, природний відбір - це не завжди погано, як показують результати останніх виборів
Моя улюблена страшко• 10 декабря 2024
Ответ дляГолена блондинка
Золото і срібло не обісціняться. Я вже 15 років так роблю і слідкую за цим. Завжди тільки вгору йде. Всі гроші прив´язані до цінного металу.
Черпак_для_фантазий• 10 декабря 2024
Ответ дляСусідка знизу
Як в якому, в рошені звичайно)) Кроти ми) Під петра копаємо)
Поросенка• 10 декабря 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ракета прилетит, ищите потом свои запасы на пепелище
Поросенка• 10 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Сидела в музее на минималке?
Кіна не буде• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
Не надейтесь .. наши люди финансово не образованы.
Они даже не понимают что каждый день платят налоги получая услуги или покупая товары :))))
Тяжелее тем ....кто всё понимает и считать не умеет...лучше бы быть финансово не образоваными...так легче перенести эту реальность
Скляна миша• 10 декабря 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
А чего она сидела всю жизнь на минималке?
Я Головна• 10 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
70, рублів отримувала нянечка в садочку. Ну заррз теж в середньому пенсії плюс мінус як мінімалка, а менше отримують люди без стажу
Та невже . 43 роки стажу не хочте ?
Мама Чели• 10 декабря 2024
Ответ дляПоросенка
во секрет відкрили а те що закони міняються і деякі роки стажу що сплачувалося може загубитися ні не чули. А те що з чого вам будуть виплачувати ваші 10 хочаб якщо в бюджеті ніфіга? шутніца у казки вірите? ви вважаєте інжинер мало зп отримував?
Поросенка• 10 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
ИнжЕнер получал оооочень по-разному, заводы в 90-е практически не работали
Ответ дляliss
Их и сейчас нет )))
3700 грн это позор страны а не пенсии , а их тонны таких
И так, ознакамливаемся, думаем.
Денег не будет. Да их уже нету.
А будут балы, вместо перерасчёта пенсий и самих пенсий. А вот куда эти е-балы притулить пенсионеру, если комуналка будет забирать у него 95% пенсии??
Денег не будет. Да их уже нету.