Графиня Шезвездицкая• 10 декабря 2024

На что же мы готовы ради прекращения войны?

Читаешь многие темы и невольно задаешься вопросом: на что мы готовы ради прекращения войны?
Все мы понимаем, что РФ не уйдет с оккупированных территорий.
Некоторые территории просто стерты и жизнь там не возможна.
Лично для меня- лучше плохой мир и да буду я закидана тапками
И представим себе, что нам приходится выбирать.
Что мы выберем?
Результат:
вже голосів: 805
352 (43.73%) Отдать Крым и Донбасс
194 (24.1%) У меня нет ответа
95 (11.8%) Да будет срач
90 (11.18%) Отдаем Херсон и Запорожье
29 (3.6%) Воевать до границ 91 года
24 (2.98%) Ваш вариант к комментах
21 (2.61%) Контрнаступление
Olvia1987• 10 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
а некоторые и десять лет назад уехали. И что? перестали быть украинцами или не имеют больше права обсуждать события в своей стране?
Да ради бога, обсуждайте.Что это изменит? Издалека виднее или большое видится на расстоянии))
космея• 10 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
что такое тот?
если вы про территории которые рашка окуппировала, там и так и так уже не осталось ничего целого.
Люди с окуппированных территорий должны получить помощь от государства, чтобы они могли приобрести жилье в другом месте.
Там багато цілих населених пунктів
mari_klim• 10 декабря 2024
Ответ дляLudaSHS
А як же тут теми і дописи, що в окупаціі круто, паспорт бери. Їдь куда захочешь, пенсіі і з п вище. Що то українські змі брешуть..
Так я ж писала вище: вату не чіпали та ’какаяразніца’. Тому їм там добре
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ длякосмея
Там багато цілих населених пунктів
значит бомжами они уже не будут, если дома целые.
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
спасибо за разрешение)
а вам америкосов издалека виднее, что они там подумали? :)
В принципе любые обсуждения на Советчице ничего не изменят. Слив времени.
Anastasiia-9046• 10 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
Це як сказати. Якщо залишатися в окупації так, якщо виїхати не факт, що нерухомість не відіжмуть і заселять своїх.
Teonaa• 11 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ви розумієте, що там багато людей в яких ні сил ні ресурсів не має починати своє життя з нуля.
А опинитися знову в окупації, це пряма дорога ’на підвал’
Ну розумію
Но це не значи нічого. Бо ми говоримо про ПРИЙНЯТНИЙ варіант. Тобто хоча б вижити.
Я не кажу ж про нове зірове-безтурботне життя в заморських краях, правда ж.
Teonaa• 11 декабря 2024
Ответ дляIn limbo
На ручки і платтячко, ага.
Ага ? Що ага?ніфіга неясно написали
космея• 11 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Ну розумію
Ну от як вижити пенсіонерам на пенсію 3500 лишившись всього?
Teonaa• 11 декабря 2024
Ответ дляmari_klim
В Херсонській обл тих, кого окупація не влаштовувала, і хотіли виїхати спочатку розстрілювали в машинах, потім сиділи в клітках. А коли виїжджали через Крим, багатьох неблагонадійних (навіть пенсів) розвертали назад. Був період, коли через Василівку виїжджали і повертались. Потім прилетіло на колону, кто хотів їхати. Ну а зараз все тільки через фсб. А це не блокпост з бухими чеченами, це тепер набагато складніше і страшніше.
Ну так йти і цих людей врятувати - це також страшно і це також смерті чиїсь, без гарантій на успіх! Ті люди в дупі, так. У пастці. Вони можуть померти ні за що в любий момент. Але ж військові так само! Наші рідні цивільні військові! Що там смерті, що там! І гарантій на порятунок ж немає!
Teonaa• 11 декабря 2024
Ответ длякосмея
Як вижити
Так само як виживали впо, я в 22му році писала тут тему. Плакалася що мені буряків не дали на гуманітарці, а сусіди добрі люди - принесли і буряки, і пів-мішка картоплі. І банки з консепвацією типу огірків. Я ходила, я просила. Помогли. Кобилі молодій. А бабусі-дідусю що, не поможуть?!
Teonaa• 11 декабря 2024
Ответ длякосмея
І, вибачте за цинізм, - молоді чоловіки мають лягати в землю, бо персіонери там, бабусі по 70+ , і без гарантій на успіх визвольної операціі
Мамина черешня• 12 декабря 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Хуже войны нет ничего, перемирие то такое. Нужно чтобы войну закончили, чтобы снова не повторилась через пару лет
Повторится